Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Reprezentacja Turcji w siatkówce pokonując Polskę, dociera do półfinału

Reprezentacja Turcji w siatkówce kobiet Sułtani sieci Miał mecz z Polska W ćwierćfinale mistrzostw Europy Bruksela, Belgia. Zespół turecki I pokonał swojego przeciwnika 3:0 i zakwalifikował się do gry w półfinale.

„Sultans of the Network” skorygowali opóźnienie w pierwszym secie, ale wygrali 25-23 z Melissę Vargaspunkt i wzięła 1-0 napędowy. końcowy W drugim secie 21:18turecka drużyna zdobyła ważną serię z Abrara Karakurtasłuży. nabierający 6 punktów z rzędu i prowadzi 24-21Reprezentacja zakończyła grupę potężnym uderzeniem Vargasa i zdobyła bramkę Prowadzili 2:0 z wynikiem 25:22.

Po zdobyciu 10. punktu w trzecim secie objęły pełne prowadzenie i wygrały seta 25-18 i Wynik meczu 3:0 i sprzeciwił się Włochy W półfinale.

Reprezentacja Turcji po raz piąty z rzędu dotarła do półfinału mistrzostw Europy. Türkiye, który dotarł do półfinału Po raz siódmy w swojej historiiDotarł do półfinału w 2003 i 2011 roku. Reprezentacja narodowa docierała do półfinału w ostatnich 5 turniejach w latach 2015, 2017, 2019, 2021 i 2023.

Turcjaktóre posiada 2 srebrne i 3 brązowe medale Mistrzostw Europytylko dwa zwycięstwa dzieliły mnie od zdobycia złotego medalu w organizacji, w której uczestniczyłem Nr 1 w rankingach FIVB.

Zmierzy się z nią reprezentacja kobiet w siatkówce Ostatni mistrzowie Europy, Włochy, dostaną się do półfinału w piątek 1 września.

źródło: Agencja informacyjna Ikhlas

READ  Polskie media podały, że Jacob Moder potrzebuje drugiej operacji z powodu urazu ACL