Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Reporter zyskuje popularność w sieci po zawstydzającym incydencie z hot dogami zarejestrowanym przed kamerą

Reporter zyskuje popularność w sieci po zawstydzającym incydencie z hot dogami zarejestrowanym przed kamerą

Czasami w życiu wszyscy odgryzamy więcej, niż jesteśmy w stanie przeżuć.

To był dosłowny przypadek reportera wiadomości z Południowej Karoliny, Galena Tartta, z lokalnego magazynu System Informacji Informacyjnej 10który odwiedził Targi Stanowe Karoliny Południowej w ramach wiadomości, podczas których postanowił przed kamerą skosztować polskiej kiełbasy.

„Mam zamiar ugryźć tego polskiego psa. Zobaczę, o co chodzi” – mówi w nagraniu Tartt, zanim zagłębi się w ten przysmak.

@kevonstagetiktok

brutto!!

♬ oryginalny dźwięk – kevonstage

Na twarzy Tartta widać przerażenie i zmieszanie, gdy zdaje sobie sprawę, że w żaden sposób nie będzie w stanie przełknąć kęsa, próbując go przeżuć na siłę w chwili niezręcznej ciszy.

Następnie dziękuje mężczyźnie, który dał mu psa za „bycie w programie”, mówiąc z kawałkiem hot doga w ustach, po czym rzuca go z powrotem reporterom w studiu, wciąż przeżuwając, gdy kamera zmienia sceny.

Klip Tartta szybko stał się wirusowy w mediach społecznościowych, a wiele osób było w szoku po niezręcznym i niewygodnym momencie, w którym wydawał się nienawidzić psa.

„Sposób, w jaki wiewiórka ugryzła go w policzek” – zażartowała jedna z osób.

Inny powiedział: „Kiedy powiedział coś miłego, na jego twarzy widać było wyraźny ból”.

Reporter upiera się jednak, że jego reakcja nie miała nic wspólnego ze smakiem jedzenia, a raczej z próbą zjedzenia za dużo jedzenia na raz.

„Byłem jak, No cóż, właściwie nie jest źleAle potem pomyślałem, Muszę to jeszcze przełknąć„Nie mogłem tego dostać” – powiedział Tartt. Dzisiaj Z jego wirusowego wypadku. „Nie było źle. Po prostu było dużo jedzenia i chciałam, żeby to odzwierciedliło moją reakcję. Po prostu żyłam chwilą i nie wiedziałam, co jeszcze mogę zrobić i powiedz kotwicom.”

Targi stanowe Karoliny Południowej to 12-dniowe wydarzenie, które kończy się 22 października.

READ  Poseł Bishop's Stortford ponosi wydatki z firmą PR z Hampshire powiązaną z centralą kampanii konserwatystów na ponad 12 500 funtów