Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Remis kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata: Szkocja zmierzy się z Walią o miejsce w Katarze 2022, jeśli obaj wygrają półfinały | wiadomości piłkarskie

Szkocja i Walia mogą zmierzyć się ze sobą o miejsce w przyszłorocznym mundialu, jeśli pokonają Ukrainę i Austrię w półfinale play-off.

Remis między dwoma zespołami odbył się na torze A. Szkocja zmierzyła się z Ukrainą w Hampden Park, a Walia powitała Austrię w Cardiff.

Walia będzie miała przewagę u siebie nad Szkocją lub Ukrainą, jeśli awansują do finału.

Remis odbył się między Włochami i Portugalią na torze C, co oznacza, że ​​nie mogą zakwalifikować się do przyszłorocznych mistrzostw w Katarze.

Mistrzowie Europy, Włochy, zostali wciągnięci w konfrontację z najniżej notowaną w play-off Macedonią Północną, która zajmowała 67. miejsce na świecie.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Tymczasowy trener Walii, Rob Page, powiedział, że na jego „listę życzeń” odpowiedział remis w eliminacjach do Mistrzostw Świata, a jego drużyna nie rozegra swoich potencjalnych meczów u siebie tylko w Cardiff City.

Włochy, które nie zakwalifikowały się do Mistrzostw Świata 2018, będą miały przewagę u siebie w tym spotkaniu i pojadą do Portugalii lub Turcji na potencjalny finał wagi ciężkiej.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Najważniejsze wydarzenia grupy eliminacyjnej Mistrzostw Świata Mecz pomiędzy Portugalią a Serbią.

Rosja zmierzy się z Polską u siebie w półfinale play-off, goszcząc zwycięską Szwecję lub Czechy w innym finale.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Szkocja wygrała mecz półfinałowy u siebie, pokonując Danię w ostatnim meczu grupowym eliminacyjnym

Szkocja, która po raz ostatni dotarła do finału w 1998 roku, zapewniła sobie półfinałowy mecz u siebie, wygrywając sześć ostatnich meczów kwalifikacyjnych.

Drużyna Steve’a Clarke’a zmierzy się z reprezentacją Ukrainy, która dotarła do ćwierćfinału Mistrzostw Europy 2020, zanim straciła siły na rzecz Anglii.

Ukraina zajęła w kwalifikacjach jeden punkt nad Finlandią, aby utrzymać drugie miejsce za Francją, ponieważ grupa pozostała niepokonana po dwukrotnym zwycięstwie i sześciokrotnym remisie.

Austria zajęła trzecie miejsce za Szkocją w grupie F, ale zakwalifikowała się do meczów barażowych w Lidze Narodów UEFA. Prowadzeni przez kapitana Realu Madryt, Davida Alabę, poprowadzili Włochy do dogrywki w 1/8 finału Euro 2020.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Walia wróciła z tyłu, by zremisować z Belgią i zajmuje drugie miejsce w swojej grupie przed Czechami

Walia, która pojawiła się w swoich pierwszych finałach Mistrzostw Świata w 1958 roku po zwycięstwie w barażach z Izraelem, nie przegrała ostatnich sześciu meczów kwalifikacyjnych i zremisowała u siebie z Belgią w ostatnim meczu, aby wywalczyć drugie miejsce w grupie E.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Najważniejsze momenty meczu kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata w grupie C pomiędzy Irlandią Północną a Włochami.

Eliminacje do Mistrzostw Świata

Ścieżka A

Szkocja kontra Ukraina

Walia vs Austria

ścieżka b

Rosja vs Polska

Szwecja vs Republika Czeska

ścieżka c

Włochy vs Macedonia

Portugalia vs Turcja

Mecze play-off, które dotrą do Kataru, będą rozgrywane od 24 do 29 marca