Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Relacja „Hard Shoot” między Kate Bosworth i Justinem Longiem.

Kate Bosworth mieszka w moim umyśle bez czynszu z dwóch powodów.

Pierwsze dzięki jej występowi w niebieski zgniatać Co upewniło mnie, że podczas surfowania będę bardzo zszokowana. Drugi powód dotyczy tego, jak ogłoszono jej rozwód.

Zobacz, jak Miley Cyrus opowiada o napiętnowaniu rozwodu. Publikowanie jest kontynuowane po filmie.

Widzisz, Kate Bosworth jest romantyczką. Bardzo ją kocha i nie boi się udostępniać online.

I właśnie dlatego trafił na pierwsze strony gazet w tym tygodniu. Bosworth dzieli teraz ostatnią miłość swojego życia – którą był nikt inny jak kolega aktor Justin Long.

Po postach „twardego startu” zarówno Longa, jak i Boswortha, pomyślałem, że łatwo będzie zobaczyć, jak ta para wygląda w Hollywood. Od pierwszego spotkania do ostatniego komentarza na Instagramie, oto oś czasu miłości Kate Bosworth i Justina Longa.

Przed Justinem Longiem był rozwód i tajemnicze ogłoszenie.

Kate Bosworth i mąż Michael Polish, którzy są razem od ponad dekady, zakończyli sprawę w 2021 roku tajemniczym komentarzem o zerwaniu, który zbiłby z tropu nawet najinteligentniejsze umysły.

W połączeniu ze zdjęciem ich dwóch milimetrów od pocałunku, Bosworth otworzył oświadczenie cytatem:

„Czy chcesz podzielić hamburgera?” tak.

„Co myślisz o eliksirze whisky?” O tak.

– Big Sur, 2011

Potem zaczyna opowiadać historię ich zakochania, mówiąc:

„Początek to często najlepsza część o miłości. Fajerwerki, magnesy, bunt – grawitacja. Początek wskazuje na ogromną otwartą przestrzeń możliwości. Kiedy się zakochasz, przeklnij z kimś burgera, a możesz umrzeć szczęśliwie, wiedząc, że to twój ostatni posiłek. Butelkę whisky i wypij kieliszek, nalej mi wodospad. Zagraj tę idealną piosenkę na szafie grającej i zatańcz z kimś, kogo znasz przez całe życie, mimo że spotkałeś go kilka minut temu.