Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Regina Louise Aldrich Inglis, Polska, Ohio nekrolog

Regina Louise Aldrich Inglis, Polska, Ohio nekrolog

Poland, Ohio (MyValleyTributes) – Regina Louise Aldrich Inglis, 94 lata, zmarła spokojnie w Woodlands Nursing Center w piątek 30 września 2022 r. w otoczeniu swojej rodziny.

Regina, znana przez rodzinę i przyjaciół jako „Jane”, urodziła się 15 maja 1928 r. w rodzinie George’a J. i Hazel (Walsh) Aldrich w Youngstown, Ohio.

Jej mąż Donald (Don), którego poślubiła 1 maja 1954 roku, zmarł 13 lipca 2021 roku. Jane poprzedziła także jej siostra Rosemary Aldrich Magulas i jej brat George Gerard Aldrich III.

Dorastała i uczęszczała do szkół w Wellington w stanie Ohio i ukończyła Wellington High School w 1946 roku. Po ślubie z Donem przenieśli się najpierw do Pittsburgha w Pensylwanii, a następnie do Polski w stanie Ohio, gdzie osiedlili się i wychowali czterech synów, Thomasa (Margaret) New Springfield, Timothy (Carol) ) Pittsburgh, Mark (Stephanie) z Southport, Connecticut i Michael (Stephanie Montgomery) z Fort Wayne, Indiana. Zostawiła dziewięcioro wnucząt i dziesięcioro prawnuków.

Zorganizowała wiele wspaniałych rodzinnych spotkań i świątecznych uroczystości, podarowała gotowanie i pieczenie oraz stworzyła radosną atmosferę. Jej dzieci miło wspominają wspaniałe obiady i desery, które chętnie przygotowuje.

Pełniła funkcję prezesa Polskiego Klubu Kobiet w latach 1967-1968 i cieszyła się sąsiedztwem Bridge Club. Jej zainteresowania sportowe obejmowały snowboard, narciarstwo biegowe i tenis w Poland Swimming Club. Don i Jan cieszą się rodzinnym spływem kajakowym i snowboardem ze swoimi dziećmi i przez ponad 30 lat byli gospodarzami niezapomnianych tygodniowych wycieczek rodzinnych dla całej dwudziestoletniej rodziny w Outer Banks w Północnej Karolinie.

Kiedy Don przeszedł na emeryturę, większość czasu spędzali w Neapolu na Florydzie, gdzie stworzyli kolejny wspaniały dom z latami szczęśliwych wspomnień w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka przecznic od plaży.

Na prośbę Jeana żadne usługi nie będą w tym czasie organizowane.

Aranżacjami zajmuje się Cunningham-Becker Funeral Home, 270 N. Main Street w Polsce.

READ  Messi i Argentyna zakwalifikowali się do mundialu i pokonali Polskę 2:0

W miejsce kwiatów rodzina prosi o uhonorowanie Biblioteki Polskiej, ul.

Proszę odwiedź www.beckerobits.com Dzielenie się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną.