Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Recenzja: Treasure Hunter Simulator – gry filmowe i technologia

– reklamy –

bip…….pip……..pip, beeeeeeepppppppp. Chrup, chrup, chrup, brzęk. Ahhhhhhhhhh, odgłosy sukcesu przy wykrywaniu metalu. Trafiłeś w złoto, czy to kolejny bezwartościowy zardzewiały gwóźdź? Kto wie, ale znalezienie tego sprawiło, że twoje serce zabiło szybciej. To jest podekscytowanie, które możesz poczuć, jeśli spróbujesz Symulator poszukiwacza skarbów.

Opracowany przez Rozrywka Drago i opublikowałem to MD . GryTo cichy, oparty na fabule tytuł symulacyjny. Eksploruj rozległe lokacje uzbrojone jedynie w łopatę, wykrywacz metalu i PDA. Stracisz godziny swojego życia na szukanie zakopanego skarbu w tym zabawnym korytarzu i nabędziesz hobby, jakim jest wykrywanie metali.

Jedno z wielu pięknych miejsc.

Symulator poszukiwacza skarbów To coś więcej niż poszukiwanie złota.

Możesz się obawiać, że tytuł symulacyjny, który skupia się wyłącznie na wykrywaniu metali, będzie nudny. nie martw się! To coś więcej niż tylko wykopywanie przypadkowych kawałków ziemi. Musisz wykonywać misje i zadania w różnych historycznych lokalizacjach na całym świecie. Wypełnienie każdego celu zapewni Ci prestiż, który zwiększy Twoje perspektywy biznesowe i pozwoli na zakup ulepszonego sprzętu. Krótko mówiąc, im lepsze wyniki osiągasz, tym lepszy sprzęt możesz kupić. Powiedzmy sobie szczerze, kto nie chce największych i najlepszych gadżetów podczas polowania na bezcenny skarb?

Dzięki dwóm trybom gry możesz wybrać fabułę lub eksplorację. Sekcja eksploracji pozwala zlokalizować każdą lokację w grze. Nie ma zadań do wykonania, ponieważ odkrywasz je dla zabawy. Główna część Symulator poszukiwacza skarbów Jest to tryb fabularny, w którym spędzisz większość czasu.

Historia, z którą się spotykasz, jest naciągana i głupia, ale zgadzasz się z nią ze względu na nagrody, które otrzymujesz. Twój wujek zmarł i zostawił ci dziedzictwo. Zostaniesz powiadomiony o tej fortunie za pośrednictwem e-maila, który wydaje się nieco wymijający. To jak e-maile, które wszyscy otrzymujemy od oszustów obiecujących nam 20 milionów dolarów, ale zajmijmy się tym. Aby zdobyć swój udział w spuściźnie, musisz sprawdzić się w świecie wykrywania metali, wykonując wszystkie misje, jednocześnie maksymalizując swój prestiż. Tak jak powiedziałem… naprawdę realistyczne!

READ  Kate Hudson ma na sobie biały zimowy kombinezon z czapką i pozuje na koniu do sesji zdjęciowej
Ohhhh błyszczący grosz

Wiele wspaniałych misji i lokacji.

Szybko zapominasz o absurdalnym charakterze tej historii, podejmując każdą oferowaną ci pracę. Musisz posprzątać tereny, szukając metalowych śmieci, odnajdując określone obiekty, robiąc zdjęcia pomnikom i roślinom/krajobrazom itp. Zadania mają podstawowy motyw, ale są wystarczająco zróżnicowane, abyś zainteresował się każdą witryną pracy.

Gdziekolwiek pójdziesz, możesz zatrzymać wszystko, co znajdziesz. Gwoździe, kołki, stary ołów, monety, biżuteria. Ty to nazwij, jest twoje. To ważne, bo złom to pieniądz. Im wyższy prestiż, tym lepsze wykrywacze są dostępne w sprzedaży. Pozwalają one na poszukiwanie przedmiotów ukrytych głęboko w ziemi, a bez nowszego sprzętu nie można mieć nadziei na znalezienie wszystkich przedmiotów.

Miejsca, które odwiedzasz, są fascynujące i mają znaczenie historyczne oraz ciekawe fakty do odkrycia. Wiele znalezionych przedmiotów jest szczególnie związanych z tym obszarem i zapewnia edukacyjny wgląd w wpływy kulturowe, pokazując niebezpieczną stronę poszukiwania skarbów. Nie martw się, jeśli to nie twoja sprawa, możesz po prostu pominąć to i wrócić do kopania. Podobnie jak nowy sprzęt, nowe lokalizacje stają się dostępne po osiągnięciu poziomu. Pojawiają się nowe zadania do wykonania, ale dostęp do tych witryn kosztuje. Szybko staje się procesem żonglowania przy wyborze nowego sprzętu lub nowych misji.

Symulator poszukiwacza skarbów Pięknie wygląda z daleka, ale brakuje mu połysku.

Grając w pierwszej osobie czujesz się jak entuzjasta wykrywaczy metali. Otaczający świat z daleka wygląda pięknie, ale im bliżej, tym tekstury stają się grubsze i tracą blask. Nie wpływa to na rozgrywkę, wydajność jest płynna, jest to po prostu zauważalne na każdym etapie. Są pewne luki, w których wykrywacz omiata ziemię lub przeglądasz mapę podczas zbierania przedmiotów. Szkoda, bo sprawiało wrażenie, że potrzebuje trochę więcej czasu na stole rozwojowym.

READ  Gwiazda Hollywood zdradza, jak podróż do Polski zainspirowała hitowy film - Pierwsze Wiadomości

Choć gra ma bardziej zręcznościowe podejście, nie skąpi na realizmie. Dźwięk jest kluczowy z kilkoma świetnymi nastrojowymi dźwiękami, które wzbogacają każdą witrynę. Hałas twoich instrumentów był świetny, a głośny sygnał z detektora napełnia cię intensywnym podnieceniem. Podobało mi się, jak spokojny i relaksujący dźwięk łączy ekscytację wysokich dźwięków sprzętu. Dzięki temu wysiłek badawczy był opłacalny.

beep.. popraw.. beeppp

Poszukiwanie skarbów jest bardzo uzależniające.

Kiedy gram w gry symulacyjne, istnieje duża obawa, że ​​sterowanie będzie skomplikowane. Martwię się, że będzie za dużo przycisków do nauki i poczuję się, jakbym wziął inną pracę, zamiast grać w grę. Symulator poszukiwacza skarbów Jest bardzo łatwy do zabawy, a samouczek na żywo łagodzi wszelkie obawy. Skarb znajduje się za pomocą wskazówek wizualnych i dźwiękowych, a kopanie wymaga jednego naciśnięcia przycisku. Brakuje w nim złożoności, a to sprawiło, że było zabawne od pierwszej chwili.

Poszukiwanie skarbów w błocie jest bardzo uzależniające. Od momentu usłyszenia pierwszego sygnału dźwiękowego do stałej, przeszywającej uszy nuty jest to dziwnie ekscytujące. Znajdujesz dużo śmieci, ale to cię nie powstrzymuje, ponieważ wiesz, że dobre rzeczy nie mogą być daleko. To jest główny powód, dla którego wciąż gram i będę wracał, aby grać częściej.

Symulator poszukiwacza skarbów: surowe diamenty.

Nie ma wątpliwości, że dopracowanie tego wymaga więcej czasu. Jest bardzo szorstki na obrzeżach, ale jego podstawowa koncepcja jest solidna i grywalna. Różnorodność misji, możliwość zdobywania kolejnych poziomów i nowy sprzęt sprawiały, że wszystko było zawsze świeże. podobało mi się Symulator poszukiwacza skarbów-To surowy diament. Podobało mi się podejście do pasów i różne lokalizacje i polecam je kupić Tutaj! Pomóż ludziom znaleźć bezcenny skarb i odziedzicz swój udział w majątku.