Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Recenzja Skyrim Anniversary Edition na Nintendo Switch (ponownie)

Recenzja Skyrim Anniversary Edition na Nintendo Switch (ponownie)

Zdjęcie: Bethesda

Jeśli nie grałeś The Elder Scrolls V: Skyrim A teraz poważnie – jaka jest twoja wymówka? to jest Takie epickie Opracowana przez Bethesdę gra RPG została w tym momencie przeniesiona do prawie każdej nowoczesnej gry platformowej pod słońcem i wygląda na to, że prawdopodobnie będzie ich więcej na froncie Switcha.

Tak, mimo że fani Switcha najwyraźniej przegapili zeszłoroczną rocznicową edycję, która została wypełniona DLC do gry, zawartością modów, a nawet systemem polowań, szanse na to, że ta wersja dotrze do hybrydowego systemu Nintendo, wydają się rosnąć z dnia na dzień. Wersja Switch otrzymała teraz ocenę w Europie przez radę ratingową PEGI:

The Elder Scrolls Skyrim IMG

Dowody na wersję Switch wydają się rosnąć po oddzielnej ocenie na Tajwanie na początku tego roku. Kiedy edycja rocznicowa została wydana w listopadzie ubiegłego roku, Bethesda wspomniała, że ​​gra była „dostępna na wszystkich platformach”, ale Widocznie brakowało wersji przełącznika.

Jeśli Switch zostanie wydany, gracze mogą spodziewać się wszystkich DLC (Dragonborn, Hearthfire i Dawnguard), nowej, wcześniej wydanej zawartości modów Creation Club i, jak wspomniano wcześniej, polowań. Chociaż ta wersja kosztuje pełną cenę na innych platformach, właściciele obecnej wersji byli w stanie zapłacić za tańszą opcję aktualizacji.

Chcesz wrócić do Skyrim na Switchu? Zostaw komentarz poniżej.

READ  W końcu ujawniono partnera Embracer Group, który odszedł od umowy o wartości 2 miliardów dolarów