Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Recenzja jedzenia: Przyzwoite dania, ale wymagają dopracowania – Chang Tai River, Bewdley

Recenzja jedzenia: Przyzwoite dania, ale wymagają dopracowania – Chang Tai River, Bewdley

Kebab z kurczaka

Zdarzają się one przynajmniej raz w roku.

I tak w sobotnią noc wyglądało to jak dziwny karnawał, podczas gdy policja zorganizowała most zamknięty dla ruchu, ale lokalni widzowie udali się pieszo, by podziwiać przytłaczającą siłę natury.

Pomysłowość osób projektujących, budujących i wznoszących wały przeciwpowodziowe była również widoczna, ponieważ wody, które zniszczyłyby lokalne przedsiębiorstwa, zostały bezpiecznie ograniczone do prawej strony wału.

Po jednej stronie stali ludzie, suchi i zmarznięci, podczas gdy po drugiej rwąca woda tryskała do pasa. Mieszkańcy i przedsiębiorcy odetchnęli z ulgą i przypomnieli sobie czasy nie tak dawno temu, kiedy woda tryskała pod drzwiami wypełnionymi workami z piaskiem i doprowadziła do miesięcy zamieszek i zniszczeń.

Naprzeciwko mostu znajduje się jedna z najpopularniejszych restauracji w Bewdley, Chang Thai River. Serwowana w restauracji na pierwszym piętrze, nad miejskim sklepem z frytkami, jest popularna wśród gości, którzy chcą zamówić dania na wynos z łatwej w nawigacji strony internetowej, a także tych, którzy nie chcą zawracać sobie głowy jedzeniem. pranie.

Rzeka Changtai

W sobotę było tłoczno od samego początku, ponieważ ludzie szukali bardzo cennych miejsc przy oknie, aby móc obserwować ryczącą wodę, jedząc jedzenie nad przyzwoitym Pad Thai.

Rzeki Chang Thai nie można nazwać najlepszą w swojej klasie. Upriver, w Ironbridge, fantastyczna restauracja tajska Suree Coates ma najlepsze jedzenie i obsługę w grze, podczas gdy Ludlow ma bardzo dobrą tajską restaurację, schowaną za starymi budynkami i brukowanymi uliczkami.

W Bewdley, jednym z najpiękniejszych i najbardziej poszukiwanych miast w okolicy, jedzenie jest przyzwoite, obsługa jest rozsądna i niewiele trzeba zrobić, aby podnieść standard.

Na przykład herbatniki z krewetkami przywitały nas, gdy weszliśmy po schodach.

To nie był dobry wygląd. To znaczy, wszyscy wiemy, że restauracje to głównie dym i lustra, ale nie ma potrzeby zostawiania plastikowego pojemnika z krakersami krewetkowymi na schodach, aby klienci mogli je zobaczyć. Eliminuje magię i tajemnicę.

Ukryj je, rozwiń jak króliczki z kapelusza magika i podawaj z małą miseczką sosu pimento. Spraw, aby Twoi goście chcieli więcej i nie wzruszaj ramionami nad banalnością tego wszystkiego.

Obsługa była dobra. Młodej kelnerce brakowało trochę pewności siebie, ale ciężko pracowała cały wieczór, biegając między stolikami, dając z siebie wszystko i podziwiając jej zaangażowanie i tempo pracy, jeśli nie wystarczające doświadczenie, aby to zrobić.

Było kilka błędów – rachunek za napoje był błędny, a zamówiony garnek ryżu się nie pojawił, a makaron był opóźniony na stole. Nie narzekaliśmy – goście rzadko to robią.

A poza tym nie można tak naprawdę krytykować kogoś, kto jest uczynny i daje z siebie wszystko, jak bez wątpienia była kelnerka. Po prostu ma dużo na głowie i jej obowiązkiem jest przegapić serię, zamiast brać własną.

Jedzenie było przyzwoite. „Przyjechaliśmy tu ponownie, jeśli nie ma nic innego do roboty” było przyzwoite, a nie „powinniśmy teraz zarezerwować następny weekend”. Niektóre dania były pyszne, jak gorąca i ostra zupa z krewetkami i grzybami, inne wydawały się trochę wiotkie, jak kurczak w sosie ostrygowym, podany na zimnym talerzu.

Nie wiem. Myślę, że chodzi o to, że włosy Zhang Tie River są nieprzekonujące. Po prostu czułem się jak na randce z kimś, kogo tak naprawdę to nie dotyczy. Czułem się, jakby rozmowa „To nie ty, to ja” czekała, aby się wydarzyć.

Podgrzanie potrawy nie zajmuje minuty, co oznacza, że ​​obiad nie stygnie wcześniej niż powinien. A to są podstawy, podstawa, aby pokazać publiczności restauracji, że masz na myśli biznes.

Mój partner zaczął od wspomnianej gorącej i pikantnej zupy, która była pyszna. Ciepło cierpkie, mnóstwo krewetek i grzybów oraz cudowna lekkość, to było wyjątkowe danie wieczoru.

Zacząłem od satayowego dania z kurczaka, które było przyzwoite, gdyby nie było podawane z odrobiną sosu satay. Kurczak był marynowany, a następnie przypalany na szaszłykach, podczas gdy mała sałatka z dodatkiem elegancko pokrojonych kawałków marchwi dodała chrupnięcia i lekkiego chrupnięcia.

Mój partner zjadł krewetki w kremowym sosie curry na swoje danie główne. Zamówiono go z makaronem, który przybył po krewetkach.

To było zabawne danie stworzone do przyzwoitego jedzenia bez tworzenia długotrwałych wspomnień. Dobre, ale bez cygar.

Mój kurczak w sosie ostrygowym jest jajecznicą. Danie było zimne – dlaczego, dlaczego, och dlaczego – a sos szybko zsiadł się na brzegach. Sos był słaby i brakowało mu jędrności.

Kurczak był delikatny, podobnie jak warzywa, chociaż zamówiona miska ryżu, którą zamierzałem polać sos, nie pojawiła się. Kelnerka była zbyt zajęta, by pytać dalej – robiła co mogła przez cały wieczór i takie rzeczy się zdarzają.

Statystyka była nieco niepewna – dwa drinki źle – co ponownie przeoczyliśmy.

Ale małe błędy, zimne talerze i krakersy z krewetkami z górnej szuflady pokazały, że restauracja nie działa na wszystkich cylindrach.

Gdy woda wypływa i gromadzą się miejscowi, odnosimy wrażenie, że rzeka Chang Tai musi poprawić swoją grę.

Trochę więcej wyrafinowania, trochę więcej dumy, trochę więcej skupienia i trochę więcej dbałości o szczegóły zmieniłoby świat.