Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Recenzja IMAX Black Widow — koncentracja na rozrywce

Po tym, co wydawało się wiecznością, właściwe filmy Marvela w końcu wróciły do ​​​​kin. Oznacza to, że opóźniona, ale bardzo oczekiwana premiera kinowa Black Widow po ciągłych zmianach dat próbowała powstrzymać najgorszą globalną pandemię. Posiadanie płatnej opcji dla klientów Disney Plus pomoże tym, którzy nie mają jeszcze dostępu do kin, a ta opcja może trwać długo. To świetny sposób na oglądanie nowych treści bez narażania się na ryzyko. Ale wraz z ponownym otwarciem kin i polowaniem na przebój kinowy, Czarna Wdowa przybyła i może uratować sytuację.

Akcja tego filmu rozgrywa się po wydarzeniach z „Kapitan Ameryka: Wojna domowa”, które wstrząsnęły ziemią. Teraz w biegu i bez łatwych dostępnych opcji, Natasha Romanoff (Scarlett Johansson) ukryła się, aby się przegrupować i spróbować zaplanować kolejny ruch. Z pomocą starego kontaktu, Ricka Masona (OT Fagbenle), Nat zadowala się życiem na wolności, dopóki nie nadejdzie tajemnicza paczka zawierająca bardzo wrażliwą próbkę chemiczną. Nie trwa długo, zanim jest ścigana przez tajną organizację, która chce to odzyskać, więc Nat wyszukuje, kto wysłał jej paczkę w pierwszej kolejności – jej „siostrę” Jelenę Belową (Florence Pugh).

Otoczenie podąża znajomą ścieżką, a każdy, kto widział takie rzeczy jak „Czerwony Wróbel” czy „Zabijająca Ewa”, znajdzie tu wiele podobieństw. „Czarna wdowa” to zabawny i zabawny zegarek ze świetnym personelem na telefon. Ale jest coś prawie przestarzałego w tym stylu filmu – coś, co MCU ukończyło dawno temu. Szkoda, że ​​nie dostała własnego filmu wcześniej w kalendarzu scenicznym MCU, ponieważ naprawdę na to zasłużyła. Ta historia wydaje się być tylko refleksją i chociaż jest wystarczająco zabawna, nie ma zbyt wielkiego znaczenia w szerszym schemacie rzeczy. Czas byłby idealny po Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz. A wiedząc, co dzieje się z Natem podczas podwójnego hitu „Avengers” z „Infinity War” i „Endgame”, poczucie eskalacji i dramatu jest tutaj znacznie zmniejszone, a szkoda.

READ  Singiel Michaela J. Woodarda „Destroyed”

Scarlett Johansson jest jak zwykle bystra i znakomicie prowadzi linię. Jej obecność na ekranie jest magnetyczna i dzieli wspaniałą chemię z Florence B jako Yeleną. To, co Black Widow robi wyjątkowo dobrze, to wywołanie wiarygodnej dysfunkcyjnej dynamiki rodziny. Johansson i Pugh czują się jak siostry, a ich przychodzenie i odchodzenie jest zabawne i szczere. Rachel Weisz i David Harbour dodają tej dynamiki z przemyślaną równowagą i razem tworzą zabawne i zabawne sceny. Ray Winston gra złego faceta Rosjanina i Cockneya, ale wciąż udaje mu się oglądać pomimo akcentu, który nigdy nie wylądował w żadnym miejscu geograficznym. Główny zabójca Taskmaster jest również dobrze zagrany, a wykonawca (bez spoilerów) wykonuje świetną robotę w centrum większości najlepszych scen filmu.

reklamy. Przewiń, aby kontynuować czytanie.

„Black Widow” został wydany z 22 minutami specjalnie wyselekcjonowanych wybranych scen w rozszerzonych proporcjach (EAR) – coś dostępnego wyłącznie w IMAX. Dzięki temu fani mogą w pełni zanurzyć się w historii za pomocą ogromnego ekranu IMAX o proporcjach 1,90:1, co oznacza więcej zdjęć za Twoje pieniądze. Nie jest tajemnicą, że myślę, że IMAX to odkrycie wspaniałego kina, oferującego zapierające dech w piersiach wrażenia każdemu, kto ma szczęście zobaczyć wybrany przez siebie film w formacie. Format EAR daje tej pracy większe płótno do podziwiania, a film taki jak Czarna Wdowa nigdy nie traci rytmu, używając tego, aby stworzyć imponujący zestaw wizualnych podkreśleń. Jeśli możesz sobie pozwolić na uaktualnienie, gorąco polecam obejrzenie filmu w IMAX – za moje pieniądze to wciąż najlepszy sposób na obejrzenie przeboju filmowego na dużym ekranie.

„Czarna wdowa” ma swoje problemy, ale nie umniejsza czystej ekscytacji jedzeniem popcornu. Fabuła mogła być bardziej skomplikowana i wydaje się, że stracono okazję, aby dostarczyć coś wyjątkowego i wyjątkowego w Marvel Cinematic Universe. Zamiast tego Black Widow w dość łatwy sposób dostarcza wypróbowaną i przetestowaną formułę z wystarczającą ilością połysku, abyś pomyślał, że jest błyszcząca i nowa. Będąc nieco bardziej odważnym, ta franczyza mogłaby zrobić królestwo dobra, ale jako opcja pauzy przed rozpoczęciem czwartej fazy Marvela, „Czarna wdowa” jest dobrą rozrywką i łatwą wygraną. A po ostatnich osiemnastu miesiącach zabawna przejażdżka ze Scarlett Johansson i jej partnerami. Niezłe miejsce na początek.

READ  Polscy muzułmanie, inny rodzaj zespołu Oktoberfest

pluć: Scarlett Johansson, Florence Poe, Rachel Weisz, David Harbour, Ray Winston, OT Vagbinley Dyrektor: Kate Shortland urzędnik: Patrick Hughes, Eric Pearson, Jack Schaeffer, Ned Benson Stopień: 12 lat Trwanie: 133 minuty Wysłane przez: Studia Disney/Marvel Data publikacji: 7Dziesiąty lipiec 2021

reklamy. Przewiń, aby kontynuować czytanie.