entertainment

RECENZJA HAWKEYE „Najwyższej klasy opowiadanie w świetnym stylu Marvela oraz śmiały i wspaniały nowy bohater”

Po pandemii, która zmusiła Marvel Studios do rocznej przerwy w 2020 roku (kolejny powód, ponieważ był to najdłuższy rok w historii), Marvel Cinematic Universe powrócił z zemstą w 2021 roku. hak To ostatni serial telewizyjny zmierzający do Disney+ po WandaVisionI Jastrząb i Zimowy ŻołnierzI loki, I co jeśli…?A jeśli pierwsze dwa odcinki są jakąkolwiek wskazówką, może to być najlepszy serial. Spotkanie z Clintem Bartonem dwa lata po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry, bohater zmaga się z konsekwencjami tego filmu, a konkretnie śmiercią Natashy Romanov. Pomimo próby spędzenia spokojnych Świąt ze swoimi dziećmi, Hawk wkrótce pogrąża się w nieoczekiwanej przygodzie z udziałem gangsterów, LARP-ów, a nawet innej strzelanki.

Sobotnia noc na żywoReese Thomas otrzymał zadanie przedstawienia Kate Bishop w dwuczęściowej premierze (która pojawi się jutro w Disney+), nieoczekiwanym wyborze, który może wydawać się opowiadać tę historię na pierwszy rzut oka. Mściciele Z punktu widzenia Kate od razu dowodzi to, że reżyser idealnie pasuje do tego zakątka MCU. Bez zbytniego rozpieszczania, dwa pierwsze odcinki – każdy trwający około 45 minut – szybko wprowadzają fascynującą komediową dynamikę między Clintem i Kate, jednocześnie wprowadzając mnóstwo ekscytujących nowych postaci.

tonalny, hak Czuje się bardzo blisko najlepszych programów telewizyjnych Marvela na Netflix (patrz: nieostrożny I Jessica Jones), aczkolwiek z dopracowaną, wartościową kinową akcją, która sprawia, że ​​nigdy nie czujesz się nie na miejscu dzięki wysokiej jakości narracji, której przyzwyczailiśmy się oczekiwać. hakUliczne mistyfikacje to powiew świeżego powietrza, a zabranie Clinta do Wielkiego Jabłka, aby stoczył walkę z dresem Dracula zamiast kosmitami, jest bardzo zabawną i okazją do rozwoju postaci. Rola wspierająca w Mściciele Filmy nigdy nie pozwoliły na duży rozwój, co pozbawia nas możliwości poznania bohatera na więcej niż powierzchownym poziomie. To się jednak zmienia, więc wraz ze sposobem, w jaki program rozwija się w kierunku przyszłości MCU, wydaje się, że jest hak Czy fani serii Marvela czekali? Mówiąc najprościej, zespół stojący za tym programem wyprodukował coś, co zapowiada się na kolejne wydarzenie streamingowe, które trzeba obejrzeć.

READ  Polska oferuje zastrzyki przypominające koronawirusa dla osób z obniżoną odpornością

Jeremy Renner jest jak Clint Barton i wydaje się, że cieszy się z okazji lepszego poznania postaci. Na razie jego ubytek słuchu wydaje się być trochę powierzchowny, chociaż spodziewamy się, że zmieni się w miarę rozwoju serii. Renner w bolesny sposób portretuje złamane serce Clinta, gdy stracił Natashę w Dawnym, a jego uduchowiony, szczery występ oznacza, że ​​aktor jest w stanie sprawić, że w pełni podpiszemy się pod trudem bohatera, by toczyć się normalnie, jednocześnie radząc sobie z emocjonalnymi żniwami, jakie ponosi ten żal na nim. Vera Farmiga i Tony Dalton są tak fajni, jak się spodziewaliśmy po obejrzeniu ich poprzedniej pracy na ekranie, przy czym ta ostatnia w szczególności emanuje urokiem i charyzmą w sposób, który sprawia, że ​​Jack Duquesne jest jedną z najbardziej interesujących i zabawnych postaci, z którymi można spędzać czas w MCU przez długi czas (no, bo Sylvie poznaliśmy na loki, W każdym przypadku). Bylibyśmy też niedbali, gdybyśmy nie wspomnieli o Avie Russo, która potrafi wykonywać niesamowitą pracę jako inteligentna i dojrzała emocjonalnie córka Clinta.

Wielkim wprowadzeniem jest oczywiście Hailee Steinfeld jako Kate Bishop. Prezes Marvel Studios, Kevin Feige, powiedział w wywiadach, że aktorka nie musiała przesłuchiwać tej roli, a jego wiara w nią została nagrodzona dziesięciokrotnie. Kate ma bata, twarde paznokcie i postać, która prawie na pewno będzie największym (młodym?) Nowym mścicielem w MCU, fajnie jest spędzać czas. Jest w pełni zaangażowana w serial i jest od razu kochana, a doskonały występ Steinfelda na boisku sprawia, że ​​jej obecność na pierwszym ekranie nie pozwala się jej nie zakochać i od razu chce zobaczyć jej więcej. Aktorka ma szczególny talent i wydaje się, że jej przeznaczeniem było przywrócenie Kate do życia; Jesteśmy podekscytowani, że możemy dalej poznawać jej Kate, nie wspominając o tym, gdzie pojawia się w następnej kolejności. Przygotuj się na spotkanie ze swoim nowym ulubionym mścicielem… i jej psem.

READ  Data premiery 2 sezonu Wiedźmina, zwiastun, obsada, fabuła i nie tylko

człowiek z żelaza 3 To był pierwszy świąteczny film Marvel Studios, ale hak Obejmuje święta w sposób, który sprawia, że ​​ta seria jest całkowicie wyjątkowa. Z pewnością zapożycza wiele z pamiętnego komiksu Matta Fractiona i Davida Aji i pod tym względem wygląda na jedną z najdokładniejszych i najprostszych adaptacji studia. Fani na pewno to docenią, a fanatycy MCU to docenią Człowiek Mrówka Twórca franczyzy, Christoph Beck, powraca do MCU, aby wprowadzić zabawny i wciągający zwrot do partytury programu. Przekonujący i zabawny, wszystko w tej serii wydaje się świeże i nowe, ale także nie traci z oczu otaczającego go świata. To głęboko w ogromnej liczbie filmów MCU i naprawdę dużej liczbie programów, to nie jest łatwe zadanie, ale hak Udaje mu się pokazać aspekty tego świata, o których istnieniu nawet nie wiedzieliśmy, jednocześnie torując drogę do wprowadzenia postaci, które mogłyby wstrząsnąć serią tej serii.

Marvel Studios po raz kolejny jest na saniach z Hawkeye, niezapomnianą ekipą świąteczną, która wnosi świąteczną radość do MCU dzięki doskonałej opowieści w Mighty Marvel Manner i odważnej, odlotowej nowej bohaterce w Kate Bishop Hailee Steinfeld.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment