Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Recenzja Gran Turismo 7 powiększona wraz z konserwacją • Eurogamer.net

Recenzja Gran Turismo 7 powiększona wraz z konserwacją • Eurogamer.net

Obecnie znajduje się w wersji 4.1 w serwisie Metacritic.

Gran Turismo 7 wczoraj pociemniało, ponieważ serwery przestały działać Zaplanowana konserwacja została następnie przedłużona do odwołania. Ta konserwacja nadal trwa po ponad 24 godzinach, co sprawia, że ​​ludzie nie wchodzą do gry.

W rezultacie wielu przeniosło się na platformy mediów społecznościowych i Metacritic wyrazić swoje żale.

W momencie pisania tego tekstu Gran Turismo 7 znajduje się obecnie w wersji 4.1 w serwisie Metacritic, z ogólnie nieprzychylnymi recenzjami.

Jednym z głównych problemów, z jakimi borykają się gracze, jest fakt, że do grania w grę wymagane jest połączenie sieciowe, nawet w przypadku gry jednoosobowej.

„Kupiłem grę, nie mogłem nawet w nią zagrać z powodu złej łatki, to było przez 24 godziny+ ze względu na funkcję „zawsze online”, więc co w tym złego?!” Julc napisał, aby dać grze wynik 0.

Kolejnym obszarem, który wywołał oburzenie, jest implementacja mikropłatności w Gran Turismo 7.

Ekskluzywny produkt Sony nie jest sam w sobie tani, a dodanie większej liczby płatności w grze do rdzenia było dla wielu przełomem.

„Więc lubisz Polypohony Digital, czyniąc mikrotransakcje drogimi, czyniąc samochody, które są dwukrotnie wyższe od GT Sport, sprawiając, że dzienny bonus jest bezużyteczny, co utrudnia zdobywanie kredytów na różne samochody i silniki, więc ludzie muszą to robić, kupując kredyty za prawdziwe pieniądze. Porywacze pieniędzy na śmieci” – powiedział Pepero, po raz kolejny przyznając grze 0.

Redaktor naczelny Eurogamer, Martin Robinson, nazwał Gran Turismo 7’s Uwzględnienie mikrotransakcji jest „zbyt ponure”mówiąc, że są „hańbą dla skądinąd doskonałej gry”.

Wielu posunęło się już tak daleko, że zażądało pełnego zwrotu pieniędzy za grę, ponieważ nie jest to doświadczenie Gran Turismo, na które liczyli. Czują się zawiedzeni przez Sony i Polyphony, a firmy splamiły ukochaną niegdyś markę.

READ  Oczekuje się, że DJI ogłosi dziś najtańszego drona Mavic 3

Nie ma jeszcze słowa, kiedy Gran Turismo 7 powróci do sieci i czy Sony i Polyphony Digital rozwiążą obawy graczy.

Czy wesprzesz Eurogamer?

Chcemy ulepszyć Eurogamer, a to oznacza lepsze dla naszych czytelników, a nie dla algorytmów. Możesz pomóc! Zostań zwolennikiem Eurogamer, a będziesz mógł oglądać witrynę całkowicie bez reklam, a także uzyskać wyłączny dostęp do artykułów, podcastów i prelekcji, które przybliżą Cię do zespołu, historii i gier, które wszyscy kochamy. Subskrypcje zaczynają się od 3,99 GBP / 4,99 USD miesięcznie.

Wesprzyj nas