Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Recenzja filmu „Pushpa: The Rise”: Najlepszy Allo Arjun, ale Fahad Fasil kradnie światło reflektorów |  recenzja filmu

Recenzja filmu „Pushpa: The Rise”: Najlepszy Allo Arjun, ale Fahad Fasil kradnie światło reflektorów | recenzja filmu

Jak sama nazwa wskazuje, pierwsza część filmu z udziałem Allu Arjun, Pushpa: The Rise, opowiada o tym, jak drwal kieruje syndykatem kontrolującym przemyt drzewa sandałowego ze wzgórz Seshachalam w dzielnicy Rayalaseema w stanie Andhra Pradesh.

Allu Arjun jako Pushpa gra miejscowego chłopca „pakkę”, a jego rustykalny wygląd w filmie jest jego najlepszym występem. Jednak nadal uważamy, że mogło być lepiej. Zwłaszcza w pierwszej połowie, kiedy czujemy opór i nie ma przed nami lamparta Fasil.

Tak, genialny występ Fahda w drugiej połowie ratuje film przed zagładą. Fahad gra antagonistę, Bhanwara Singha Shekhawata, oficera IPS, który również debiutuje w telugu.

Rashmika Mandana jako miłość Pushpy ma zwykłą rolę dziewczyny, która uwielbia i uwielbia siłę mięśni Allu Arjun.

W pierwszej połowie Pushpa kontynuował stałą ścieżkę prowadzącą do władzy dzięki czystej sile mięśniowej i potężnemu dialogowi, pokonując innych złoczyńców i gliniarzy. Jest bardzo podobny do innych filmów Allu Arjun.

Wykazuje oznaki obsesji psychopatów na punkcie sukcesu i zarabiania pieniędzy, ale wciąż domyślamy się, dlaczego i nie ma jasnej odpowiedzi w pierwszej części filmu. Być może zostanie to ujawnione w drugiej części.

Sceny takie jak obraza Pushpy na komisariacie proszącym o imię ojca (jak w Thalapathy) i uczucie do samotnej matki (jak w KGF) obfitują w pierwszą połowę, ale nie wzbudzają w nas emocji, jak już ją widzieliśmy lepiej przedstawiony.

Wyprodukowany przez Mythri Movie Makers we współpracy z Muttamsetty Media, Pushpa zawiera również numer przedmiotu od Samanthy w pierwszej połowie.

Ale film staje się bardziej ekscytujący w drugiej połowie wraz z wejściem Fahda. Od tego czasu wydarzenia w filmie kręcą się wokół psychicznych postaci próbujących udowodnić swoją wartość,

Jeśli kochałeś Shami w „Nocy Kumbalenge”, wiesz już, że Fahd poradziłby sobie w tej roli lepiej niż ktokolwiek inny.

Wersje z dubbingiem filmu telugu zostały wydane w językach tamilskim, malajalam, kannada i hindi.

Podobnie jak Baahubali i KGF, Pushpa jest filmem dwuczęściowym, a druga część ma zostać wydana w 2022 roku. Nosi tytuł Pushpa: The Rule i mamy nadzieję, że między Pushpa i Shekhawat będzie więcej emocji.

Napisany i wyreżyserowany przez Sukumara „Pushpa” to przejrzysty pakiet masowej rozrywki dla fanów Allu Arjun. Stały współpracownik Sukumar, Devi Sri Prasad, wykonał świetną robotę w tle.

Polski fotograf Mirosław Kopa Pruzek w oszałamiający sposób uchwycił surowy i tajemniczy teren ściółki leśnej. W połączeniu z projektem dźwiękowym Resul Pookutty, wprowadza nową atmosferę do otoczenia, w którym rozgrywa się dramat.

„Pushpa: The Rise” wyróżnia się jako artysta zespołowy, który może kazać nam czekać na ekstremalne haczyki w części drugiej.

READ  „Podstawowi” deweloperzy mogą skupić się na mniejszej liczbie znaczących aktualizacji