Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Recenzja filmu – Praca banku (2021)

Recenzja filmu – Praca banku (2021)

Praca w banku2021.

Wyreżyserowane przez Dana Edelsteina i Hillary Powell.

Wniosek:

W tym otwartym filmie o chciwości i kredycie konsumenckim w centrum uwagi znajdują się instytucje finansowe.

155A6101

Dan Edelstein i Hillary Powell nie są nazwiskami domowymi. W rzeczywistości ci filmowcy są nieistotni poza swoją tematyką. Praca w banku Ważne, ponieważ ostatecznie dług dotyka każdego. Karty kredytowe zapewniają iluzję wolności finansowej przy minimalnych płatnościach i łatwym dostępie dla prawie każdego. W ostatnich latach codzienne pożyczki typu pay-as-you-go stały się popularną niszą skierowaną do tych, którzy powinni wiedzieć lepiej. To jest sytuacja, którą ten dokument omawia twarzą w twarz.

Koszty utrzymania wzrosły dramatycznie, podczas gdy płace pozostały na stałym poziomie, zmuszając nawet tych, którzy pracują na pełny etat, do odwiedzania banków żywności w ostatnim czasie. Liczba osób, które teraz pracują nad jedzeniem, nieustannie uwikłanych w spiralny cykl zwrotu, rośnie. Praca w banku Przedstawia misję, a następnie popiera ją niesamowitymi statystykami. Daleki od wyeliminowania długów, co jest ostateczną grą Dana i Hillary, ten dokument celebruje ponad wszystko ludzką pomysłowość.

Potrafi zaakceptować bardzo suchy temat, umieszczając głowy mówcy pośrodku pozornie przypadkowej struktury. Niektórzy z tych ekspertów finansowych, w tym były doradca cieni John McDonnell, są zaskakująco szczerzy. Gospodarki na całym świecie są definiowane przez kredyt, są zależne od zadłużenia i zależne od ludzi, którzy nie płacą rachunków. Płacenie kartą kredytową co miesiąc nie wiąże się z żadną marżą zysku, zachętą ani karą. Dlatego do wszystkiego dołączona jest opcja bez korzyści.

IMG-2040-600x450

Firmy są uzależnione od globalnej niewypłacalności. Niektórzy oferują nawet możliwość kupna bez wymiany pieniędzy. Jest skierowany do osób, które natychmiast potrzebują lodówki, sofy lub kuchni. Duże przedmioty, które kosztują więcej pieniędzy niż większość ludzi ma oszczędności. Często jest to początek, ale takie rzeczy rzadko się kończą. Praca w banku Podkreśla ciemniejsze przerwy w zarządzaniu długiem, informując o tym publiczność w prostych słowach. Istnieje jednak pewien żargon finansowy, ale tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne.

READ  Jak długi jest makijaż?

Praca w banku Nie można zaprzeczyć, że końce z wartościami produkcji są pozbawione wyrafinowania, ale ich obiektywizm przecina to wszystko. Ich kampania staje się ogólnokrajowym tematem rozmów, porywając świadomość publiczną i tworząc fale. Dzieła sztuki stają się walutą, opuszczone przedsiębiorstwa zyskują nowe życie, a związki partnerskie są zawiązywane.

Ten film jest dla każdego i każdy powinien go obejrzeć. Karty kredytowe mogą wydawać się niezbędną osobą dorosłą, gdy wchodzą do wniosków o kredyt hipoteczny. Jednak, jak na ironię, ludzie, którzy mają dostęp do dużej ilości plastiku, są uważani za bardziej stabilnych finansowo niż ludzie, którzy nie mają dostępu do niczego. To z pewnością błędna koncepcja, ale cały świat ślepo w nią wierzy. Ten system jest punktem wyjścia dla filmu dokumentalnego, który obejmuje działalność finansową osób najbardziej zadłużonych. Ten mały film niezależny, z udziałem wielu postaci z całego świata, przedstawia twarde fakty na temat domu.

Mit migotania oceny ★★★★ Film / Film ★★★★

Martin Carr

https://www.youtube.com/watch?v=embed/playlist