Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Recenzja Anker Nebula Capsule II R2-D2 Edition: cholernie blisko ideału

Recenzja Anker Nebula Capsule II R2-D2 Edition: cholernie blisko ideału

Źródło: Android Central / Russell Holly

Dobry projektor lubię tak samo, jak następny kujon, ale w moim salonie jest dużo słońca i nie jest to praktyczne w tym pokoju. W świecie dystansu społecznego i unikania przebywania w pomieszczeniach z innymi ludźmi przenośny projektor i nadmuchiwany ekran, który możesz zabrać ze sobą, otwierają zupełnie nowy świat możliwości. A jeśli chcesz iść tą drogą, seria Anker Nebula regularnie przewyższa konkurencję.

Anker Nebula Capsule 2 jest wypuszczany już od jakiegoś czasu, ale dziś limitowana edycja oferuje nową, epicką funkcjonalność malowania, kilka ulepszeń i prawa do chwalenia się wśród fanów Gwiezdnych Wojen na całym świecie. Wiele osób ma jakąś wersję R2-D2, ale jeśli masz pieniądze, możesz teraz posiadać kopię ulubionych robotów astro z ukrytym projektorem.

Podekscytować się


Zrzut ekranu 2021 04 26 o 7.42.18

Anker Nebula Capsule II edycja R2-D2

minimum: Naprawdę fajny projektor, który ma fajną funkcję malowania i emituje sygnały dźwiękowe w sposób, w jaki nie możesz się powstrzymać od uśmiechu.

Dobra

 • Niesamowicie dobra technologia autofokusa
 • Doskonała żywotność baterii
 • Android TV jest całkiem fajny w tym formacie
 • Przyzwoity głośnik

zły

 • Doświadczenie Netflix nie jest wspaniałe
 • Niektóre małe dziwactwa oprogramowania układowego

Anker Nebula Capsule II R2-D2 Edycja: Cena i dostępność

Anker Nebula Capsule II R2-D2 Editon kosztuje 700 dolarów, co brzmi jak dużo pieniędzy na przenośny projektor, ale jest to ekscentryczny R2-D2, oficjalnie licencjonowany przez Disneya. Zwykła Nebular Capsule II Mini kosztuje 580 USD, więc na pewno płacisz premię za ten przywilej – ale co za przywilej, prawda?

Oferty VPN: dożywotnia licencja za 16 USD i plany miesięczne za 1 USD i więcej

Anker Nebula Capsule II Wersja R2-D2: Co jest fajne

Kapsuła Anker Nebula 2

Źródło: Android Central / Russell Holly

To R2-D2 może faktycznie wyświetlać rzeczy do obejrzenia. Jakie to jest świetne ?! Ile dzieci tego pragnęło, odkąd Luke Skywalker po raz pierwszy usłyszał „Jesteś moją jedyną nadzieją” z hologramu przed nim? Konstrukcja mgławicy jest do tego idealna. Cylinder z lekko zakrzywioną górą nie jest widoczny, gdy w standardowym projekcie wszystkich łuków, ale raz widziany w kolorze niebieskim i białym ładnie się komponuje. A jeśli projekt nie wystarczył, aby wywołać uśmiech na Twojej twarzy, gwarantowane są dźwięki słynnych tonów i gwizdania podczas odpalania kapsuły za każdym razem.

READ  Vault Festival 2023: Nasz wybór najlepszych koncertów do zarezerwowania

Nawet bez funkcji powlekania Astromech, Nebula Capsule 2 jest świetnym przenośnym projektorem. Podczas gdy rozdzielczość ekranu wynosi tylko 720p, laserowy autofokus obiektywu projektora zapewnia krystalicznie czysty obraz niezależnie od tego, gdzie go skierujesz. Ustawiłem go na 20-calowym ekranie graficznym w mojej kuchni i na zewnątrz na statywie (dzięki mocowaniu śrubowemu u dołu) zwężającemu się do ekranu 80-calowego i było idealnie. A jeśli zdarzy ci się skierować to pod dziwnym kątem, oprogramowanie skompensuje i przycina, aby upewnić się, że wszystko wygląda tak, jakby było oglądane na żywo.

Kapsuła Anker Nebula 2

Źródło: Android Central / Russell Holly

Po skonfigurowaniu i włączeniu projektora interfejs jest prosty w Android TV. Możesz sterować tym projektorem za pomocą dołączonego pilota, przycisków na górze obudowy lub telefonu za pośrednictwem aplikacji Anker lub jako cel Chromecasta. Zakres opcji sterowania jest całkiem niezły, zwłaszcza jeśli masz ten projektor poza domem. To coś, co można zrobić tylko z Androidem jako warstwą oprogramowania w telewizorach i projektorach, co jest fajne. A ponieważ jest to Android TV, istnieje mnóstwo aplikacji do przesyłania strumieniowego gotowych do zainstalowania. Disney +, Amazon Prime i prawie wszystko działa świetnie. Kiedy byłem ciekawy czegoś, czego nie było w Android TV, bardzo łatwo było użyć portu HDMI z tyłu, aby połączyć się, powiedzmy, z odtwarzaczem Roku, a nawet tradycyjnym odtwarzaczem Blu-ray.

Ten projektor zawiera 270-stopniowy 8-watowy wzmacniacz z dwoma pasywnymi radiatorami basowymi wystającymi z tylnej części bębna. Jeśli jesteś w pomieszczeniu, to wystarczy, aby przyzwoita jakość dźwięku wypełniła pomieszczenie i zapewniała dobrą zabawę bez względu na to, co oglądasz. W rzeczywistości Anker jest tak zadowolony z tego głośnika, że ​​gdy nie używasz go jako projektora, możesz nacisnąć przycisk i użyć cylindra jako głośnika Bluetooth.

Jeśli jesteś na zewnątrz, może się wydawać, że jest to trochę spokojne, jeśli jesteś dalej niż dziesięć stóp od niego. Na szczęście w tym projektorze jest gniazdo 3,5 mm, jeśli chcesz podłączyć coś nieco wyższego. A jeśli chcesz mieć duży ekran bez ogólnego dźwięku, możesz łatwo sparować zestaw słuchawkowy Bluetooth i cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów.

Anker szacuje średnią żywotność baterii tego projektora na około 2,5 godziny iz przyjemnością informuję, że ta liczba była zaskakująco konserwatywna w moim teście. Po kilku tygodniach użytkowania stwierdziłem, że moja średnia jest znacznie bliższa 3,5 godziny i tak jest, jeśli korzystam ze standardowego doświadczenia z Android TV. Jeśli spadałem z portu HDMI, żywotność baterii była często dłuższa. W końcu robi wrażenie, zwłaszcza, że ​​moje oczekiwania były bliżej kresu trzech godzin.

READ  wiadomości na żywo z kryzysu ukraińskiego, wiadomości z rosji i Ukrainy dzisiaj, rosja wiadomości wojenne na ukrainie, wiadomości dotyczące kryzysu na Ukrainie, wiadomości z rosji i ukrainy

Anker Nebula Capsule II Wersja R2-D2: Co mogło być lepiej

Kapsuła Anker Nebula 2

Źródło: AndroidCentral / Russell Holly

Chociaż dobrze się bawiłem z tym urządzeniem wyświetlającym z Androidem, nie można zaprzeczyć, że wiele z napotkanych problemów jest związanych z dziwnym związkiem, jaki Android TV ma z niestandardowymi urządzeniami.

W przypadku tego projektora serwisu Netflix nie ma w sklepie Google Play. Z serwisu Netflix nie można też odtwarzać na tym wyświetlaczu za pomocą Chromecasta. Netflix oficjalnie nie rozpoznaje tego urządzenia jako obsługiwanego urządzenia, co oznacza, że ​​jeśli chcesz korzystać z tej usługi, musisz przeskoczyć przez niektóre odcinki. Anker ma specjalną aplikację na urządzeniu wyświetlającym, za pomocą której możesz mniej lub bardziej pobrać mobilną wersję Netflix, a następnie używasz aplikacji Nebula na swoim telefonie, aby skutecznie nią sterować, ponieważ nie masz dostępu do takich elementów, jak opcja wyszukiwania i menu z hamburgerami. To więcej niż trochę zawstydzające, a nawet przy całej pracy nie możesz używać funkcji Chromecast dla Netflix.

Chociaż ten niefortunny bałagan jest tak samo uparty jak Netflix ze swoim oprogramowaniem, jak w przypadku Androida, ogólne wrażenia z Nebuli zawierają kilka podstawowych problemów związanych z użytkowaniem, które należy rozwiązać. Pilot ma przycisk zasilania, ale jeśli go użyjesz, ekran natychmiast się wyłączy i uruchomi ponownie. Jeśli chcesz całkowicie wyłączyć projektor, musisz nacisnąć i przytrzymać fizyczny przycisk zasilania na samym bębnie. Znalazłem również sporadyczne chwile, w których opuszczenie aplikacji powoduje migotanie ekranu, aż urządzenie całkowicie się zrestartuje, ale nie jest to problem, który mogę niezawodnie odtworzyć, więc niedopuszczalne jest, aby pewna aplikacja działała nieprawidłowo.

Chociaż żaden z tych problemów w żaden sposób nie psuje transakcji, czasami podkreśla rzeczywistą potrzebę polerowania, aby ogólne wrażenia były całkowicie wypieki.

Anker Nebula Capsule II Wersja R2-D2: Zawody

Anker Nebula Capsule II Hero. Bohater

Źródło: Android Central

READ  Premiera kinowa na Al Sharq Cultural Festival

Jeśli chodzi o ten projektor, jego cena 700 USD sprawi, że większość ludzi będzie się zastanawiać, jakie inne opcje są dostępne z podobnymi funkcjami.

Największą konkurencją dla tego urządzenia jest, szczerze mówiąc, sam w sobie. Anker Standard Nebula Capsule 2 jest o 120 dolarów tańsza niż ta limitowana edycja. Podczas gdy malowanie i dźwięki R2-D2 podczas uruchamiania są naprawdę zabawne, jeśli martwisz się o cenę, może się okazać, że celujesz w wersję tego projektora za 569 USD zamiast wersji 700 USD, którą warto się chwalić.

Jeśli pieniądze nie są dużym problemem i chciałbyś zobaczyć kilka dodatkowych funkcji, oto plik Przenośny projektor 1080p firmy Xgimi Co zapewnia głośniki Harmon Kardon i moc 800 lumenów. Kompromis polega na tym, że bateria wystarcza na około dwie godziny, konstrukcja jest znacznie większa i krótsza niż Star Wars-y, a cena skacze do 799 USD.

Anker Nebula Capsule II Wersja R2-D2: Czy powinieneś to kupić?

Anker Nebula Capsule 2 Edition R2D2

Źródło: Android Central / Russell Holly

Powinieneś to kupić, jeśli …

 • Jesteś gotów zapłacić więcej za Gwiezdne Wojny
 • Chcesz przenośnego projektora na urządzeniu o wysokiej rozdzielczości
 • Uwielbiam interfejs Android TV

Nie powinieneś tego kupować, jeśli …

 • Chcę grać w Netflix (łatwo)
 • Potrzebujesz doświadczenia w rozdzielczości 1080p lub 4K

Jeśli szukasz rozrywki mobilnej, ten projekt jest świetny. Ogólna jakość projektu ułatwia wrzucenie do torby i zabranie w dowolne miejsce. Tak bardzo pokochałem ten projektor, że kupiłem duży nadmuchiwany ekran do projektora, dzięki czemu mogę zacząć go nosić na przyjęciach i imprezach rodzinnych, aby z łatwością oglądać filmy i grać w gry.

4.5
5


Jeśli możesz przeoczyć dziwaczność Netflixa i jesteś wielkim fanem Gwiezdnych Wojen, ten projektor należy do twojego paska narzędzi.

Czas lotu


Zrzut ekranu 2021 04 26 o 7.42.18

Anker Nebula Capsule II edycja R2-D2

Idź i zobacz coś fajnego ze znajomymi, a będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

Naprawdę fajny projektor ma teraz fajną funkcję powlekania i emituje sygnały dźwiękowe w taki sposób, że nie możesz powstrzymać się od uśmiechu, chociaż martwisz się o cenę, może to nie być dla Ciebie.

Możemy pobierać prowizję od zakupów za pomocą naszych linków. Ucz się więcej.