Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rebecca Becky Evans Izar | Wiadomości, sport, praca


Kolumbijska – Rebeka „Becky” Evans Izar, lat 51, obecnie Polka, zmarła nagle w piątek 16 września 2022 r. w swoim domu.

Urodziła się 26 września 1970 roku w Salem, córka Davida i Nancy Portner Evans.

Becky ukończyła w 1988 roku Columbiana High School z tytułem licencjata na Kent State University. W szkole średniej grała w softball i siatkówkę i została nazwana królową piłki nożnej. Pracowała jako Corporate Mobility Officer w Ovation Wireless Management przez prawie 20 lat i uczęszczała do Kościoła Chrześcijańskiego w Greenford. Becky była fanką piłki nożnej dla Pittsburgh Steelers i Ohio State Buckeyes i lubiła kolekcjonować pluszowe misie. Becky uwielbiała spędzać czas z rodziną, w tym z psem jej rodziców, Maddie. Miała złote serce i pasję pomagania ludziom. Najlepiej zapamiętana jako świetna słuchaczka i osoba opiekuńcza. Będzie jej bardzo brakowało wszystkim, którzy mieli przywilej jej poznania.

Została pozostawiona przez rodziców, Davida i Nancy Evans z Kolumbii. dwie siostry, Jennifer (Brian) Newman z Jefferson Hills w Pensylwanii i Kimberly (David) Shirley z Louisville w stanie Ohio; siostrzeńcy, Tyler (Heather Winchel) Newman, Evan Shirley i Elliot Shirley; Jej siostrzenicą jest Elizabeth Shirley, a jej siostrzenicą jest Lexi Newman. Jej dwa urocze futrzaki, Max i Milo, również przeżyły.

Przyjaciele zostaną przywitani przez rodzinę we wtorek, 20 września 2022 r., od 17:00 do 19:00 w domu pogrzebowym Warrick-Kummer-Rettig w Kolumbii.

Msza św. odbędzie się w środę 21 września 2022 r. o godz. 10.00 w domu pogrzebowym pod przewodnictwem wielebnego Johna Busha.

Darowizny upamiętniające Becky można składać na rzecz Angels for Animals, 4750 S Range, Canfield, OH 44406.

Organizacja została powierzona Domowi Pogrzebowemu Warrick-Commer-Rettig z Kolumbii.

Rodzina i przyjaciele mogą przeglądać ten nekrolog i przesyłać kondolencje na stronie www.familycareservices.com

19.09.22