Tech

Realme wprowadza na rynek bezprzewodowe ładowarki magnetyczne MagDart

takie jak krawędź Wspomniałem w zeszłym tygodniuRealme pracuje nad magnetycznym systemem ładowania bezprzewodowego dla telefonów z systemem Android, a dziś ujawniło całą gamę produktów, które będą wykorzystywać nową technologię. Realme nazywa MagDart, który jest zasadniczo wydajnym systemem MagSafe firmy Apple dla linii iPhone’a 12.

Flagowym produktem w ofercie jest ładowarka MagDart 50 W, która według Realme jest najszybszą na świecie magnetyczną ładowarką bezprzewodową. Ma nieuniknioną, masywną konstrukcję prostopadłościenną, która zapewnia miejsce na wentylator chłodzący, ale Realme twierdzi, że użytkownicy zdecydują się na szybsze ładowanie.

Po podłączeniu do 65-watowej przewodowej ładowarki SuperDart firmy Realme twierdzi, że ładowarka MagDart napełni baterię telefonu o pojemności 4500 mAh do 100% w ciągu 54 minut. To mniej więcej taka sama prędkość, jak w przypadku przewodowej ładowarki Realme 50 W.

Jeśli nie chcesz podłączać cegiełki ładującej do cegiełki ładującej, Realme pracuje również nad nieco smuklejszą i wygodniejszą ładowarką MagDart, która jest zasadniczo podobna do tabletu MagSafe firmy Apple — chociaż Realme zauważa, że ​​jest o 26,4 procent cieńsza i Twierdzi, że ładowanie jest szybsze. Według Realme bateria o pojemności 4500 mAh zapełni się w 90 minut, a już tak będzie O wiele szybciej Z opcji 15W firmy Apple.

Oprócz wygody ładowania bezprzewodowego, główną zaletą konstrukcji magnetycznej, takiej jak MagDart i MagSafe, jest możliwość posiadania nieprzenośnych akcesoriów, Realme ma również szereg takich akcesoriów.

  • Torba MagDart to torba w stylu włókna węglowego dla Nowy flagowy telefon Realme GT Z portem przelotowym USB-C i gniazdem słuchawkowym oraz wbudowaną łącznością MagDart.

  • MagDart Wallet to, zgadłeś, rękaw na trzy karty, który wygląda jak portfel MagSafe firmy Apple. Ale ten ma podpórkę.

  • Być może najlepszym ze wszystkich jest MagDart Beauty Light, składana lampa pierścieniowa do selfie, która jest zasilana przez odwrotne ładowanie bezprzewodowe. Ma 60 mini diod LED i dedykowany przycisk sterujący, który umożliwia dostosowanie ustawień, takich jak jasność i temperatura barwowa.

Realme nie powiedział nic o dacie premiery ani cenie żadnego z tych produktów, a jedynym telefonem, który potwierdzono, że współpracuje z dowolnym MagDart, jest Realme GT – i to tylko wtedy, gdy kupisz niestandardowe etui. Realme pokazuje ekosystem za pomocą „telefonu koncepcyjnego” o nazwie Realme Flash, który jest przedstawiony na powyższych obrazach i ma wbudowany MagDart, ale nie ma jeszcze planów, aby go wydać.

To całkiem spory haczyk na to, jak wygląda na pierwszy rzut oka nowy, ważny ekosystem produktów. Ale jeśli Realme zintegruje MagDart ze swoimi przyszłymi telefonami, może to być potężnym wyróżnikiem. Konsekwentnie ładowanie bezprzewodowe jest jednym z głównych zaniedbań chińskich telefonów, które mają imponujące arkusze specyfikacji – Oppo zastosowało tę technologię niedawno, a Vivo jeszcze nie ma na pokładzie. A ponieważ system szybkiego ładowania VOOC Oppo trafił do telefonów OnePlus i Realme ze względu na wspólną własność i łańcuch dostaw obu firm, prawdopodobne jest, że to samo może się zdarzyć w przypadku MagDart.

READ  Sceptyk szczepionkowy Noel Gallagher jest przekonany, że jego lekarz dostanie szczepionkę Covid

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment