Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Real asystentem w zapasach Dodgera | Wiadomości, sport, praca

Przesłane zdjęcie: Prawdziwa rodzina w Fort Dodge: Mark i Lindsey, z synami, Trisem i Parkerem.

Niektóre z ulubionych wspomnień Marka Ryala sięgają czasów, gdy był sportowcem Fort Dodge jako Dodger.

Liceum było również wtedy, gdy Real zaczął wiele się uczyć o sobie jako zapaśniku, a co najważniejsze jako osobie.

Lekcje z lat, w których Real był zawodnikiem, będą teraz głównym tematem w następnym rozdziale jego kariery trenerskiej, ponieważ dwukrotny mistrz stanu Iowa w liceum przyjmuje stanowisko asystenta w załodze Bobby’ego Thompsona w FDSH.

„Byłaby to dla mnie odświeżająca zmiana” Real Madryt, który został oficjalnie powołany na początku tego tygodnia, powiedział 43-latek. „Mam pasję do sportu i treningu, a jest coś w byciu podejrzanym… że wymyśliłem, jak robić rzeczy we właściwy sposób. Jak dorosnąć i zostać mężczyzną. Co zabrać swoim nauczycielom, ale także , jak załatwić sprawy samemu.

„Będę szczery: nie ma wielu programów w szkołach średnich, do których chciałbym dołączyć. Ale z oczywistych powodów jestem zaszczycony, że mogę być częścią tego. na swój własny sposób i pomóc dzieciom w programie rozwinąć (na macie i poza nią) sposób, do którego byłem zdolny jako konkurent.”

Czterokrotne kwalifikacje stanowe stały się powszechnie znane w połowie lat 90., zdobywając tytuł 3A jako student drugiego roku o wadze 103 funtów i ponownie podczas jego seniorskiej kampanii w wieku 125 lat. Był 119-funtowym wicemistrzem przyszłego Jastrzębia z Iowa. Eric Jurgens, gdy był młody w 1995 roku.

Rekord kariery Realu 131-8 jako wyróżniający się wśród 10 najlepszych graczy w historii dryblingu, zarówno pod względem ogólnych zwycięstw, jak i procentu wygranych. Został nagrodzony szkolną Nagrodą Henry’ego W. Schultza jako Najlepszy Sportowiec FDSH w 1996 roku.

Sukces SR był kontynuowany na University of Northern Iowa. Zdobywca liter Panther trzykrotnie dotarł do NCAA National Championship jako starszy kapitan w 2001 roku.

READ  Mistrzostwa Świata w Lekkoatletyce Oregon22, aby uzyskać obszerne relacje telewizyjne w Europie i Afryce

Real następnie dołączył do programu USA Wrestling i był aktywnym zawodnikiem do 2008 roku, kiedy zdobył mistrzostwo kraju. Real stał się pięciokrotnym grecko-rzymskim obywatelem amerykańskim i trzykrotnie narodową uczelnią amerykańską. Zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski Pytłasińskich w 2007 roku.

Real był uczestnikiem amerykańskich prób olimpijskich w 2004 i 2008 roku. Pracował jako partner treningowy dla Jake’a Deichlera za 145,5 funtów podczas Igrzysk Olimpijskich w 2008 roku.

„Mark wnosi do stołu bogactwo doświadczeń” Thompson, który jeździ od 2005 roku, powiedział: „To dla nas ogromny plus. Podróżował nie tylko po kraju, ale i po świecie w ramach tego sportu. Odnosił sukcesy na każdym przystanku i tak bardzo się rozwinął z tego powodu.

„Ta perspektywa i wiedza będą bezcenne nie tylko dla dzieci, ale dla mnie i innych trenerów. Mam ogromny szacunek dla Marka, zwłaszcza że wiem, co to oznacza dla niego, (jego żony) Lindsey i ich rodziny być nieuchwytnym. To jest dokładnie to, co chciałbyś zobaczyć, gdybyś był kibicem Fort Dodge Wrestling”.

Kariera Reala jako trenera w Central Iowa College rozpoczęła się w 2010 roku po przejściu przez trenera siłowego i kondycyjnego w UNI Wrestling. W 2017 roku pełnił funkcję asystenta w Tritonach.

W następnym sezonie Real został głównym trenerem na Uniwersytecie Buena Vista. Pełnił to stanowisko przez trzy lata.

„Dużo nauczyłem się o sobie jako trenerze i jako osobie w swoim czasie (w BVU)” – powiedział Real. „Myślisz, że wiesz, co to będzie, ale dopóki tego nie przejdziesz, tak naprawdę nie wiesz. To było wspaniałe i zrobiłem tam wiele wspomnień. Ale rodzina jest najważniejsza, a na końcu chcieliśmy pobyt w Fort Dodge (gdzie od tamtego czasu mieszka rodzina Rial) 11. Podróż (do Storm Lake) była zbyt długa (Mark i Lindsey mają dwóch synów: Trace’a i Parkera). Ćwicz dla mnie (zobowiązując się do dalszego rozwoju BVU).”

READ  Rosja zremisowała z Polską 1:1 w towarzyskim meczu مباراةة

Real jest chętny do współpracy z Thompsonem i innymi trenerami Dodgersów od przyszłego miesiąca.

„Będę nadal się uczyć i starać się doskonalić jako trener i jako osoba” – powiedział Real. „Mam świetne relacje z trenerem Thompsonem. Znamy się od dawna. Podkreślał wartość rodziny i lojalności w społeczności Dodgerów, co jest czymś, co do mnie przemawia. nie tylko kontynuując tradycję, ale doświadczając sukcesu, jaki odnieśli na przestrzeni lat”.

Mark jest synem Mike’a i Chrisa Real w Fort Dodge.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej