RB Lipsk 0-5 Liverpool: Darwin Nunez strzelił cztery gole w drugiej połowie, aby otworzyć konto the Reds |  wiadomości piłkarskie

RB Lipsk 0-5 Liverpool: Darwin Nunez strzelił cztery gole w drugiej połowie, aby otworzyć konto the Reds | wiadomości piłkarskie

Rekordzista Liverpoolu Darwin Nunez, który kosztuje 85 milionów funtów, otworzył konto dla swojej nowej drużyny, strzelając cztery gole w drugiej połowie, aby pomóc the Reds pokonać RB Lipsk 5:0 w przedsezonowym meczu towarzyskim na Red Bull Arena.

Nunez, który przeniósł się na Anfield z Benfiki na początku tego lata, rozpoczął grę z ławki, a szef Liverpoolu Jurgen Klopp zdecydował się na silną drużynę startową, kontynuując przygotowania przedsezonowe.

Jednak po tym, jak Mohamed Salah dał swojemu zespołowi prowadzenie w pierwszej połowie z dobrym wczesnym finiszem, po pierwszej połowie stało się to występem Nuneza, gdy urugwajski napastnik strzelił hat-tricka w 20. minucie, zanim zakończył niezapomniany mecz. Z bramką w ostatniej chwili, gdy goście wyruszają na wygodne zwycięstwo.

Jak Nunez otworzył swoje konto w Liverpoolu

obrazek:
Thiago Alcantara rozpoczyna mecz z Liverpoolem

Z nowym sezonem Premier League już za dwa tygodnie i starciem z mistrzem Manchesterem City o Tarczę Wspólnoty na horyzoncie, Klopp zaczął od czegoś, co można uznać za jego pierwszy wybór w początkowym składzie Niemiec, i osiągnął zysk jak wyprodukował polerowany wyświetlacz dla swoich graczy.

Poziom kondycji poprawiający się z każdym wyjazdem wyglądał bardziej jak zespół Liverpoolu, który widzieliśmy w rekordowym sezonie w zeszłym sezonie, niż zespół upokorzony 4:0 przez rywali Manchester United w Bangkoku dziesięć dni temu.

Następnie goście objęli prowadzenie zaledwie osiem minut później, gdy Leipzig popełnił bałagan, wybijając piłkę, pozwalając Roberto Firmino wbić do bramki Salaha. Lewy dolny róg bramki.

Mohamed Salah świętuje z Roberto Firmino po strzeleniu gola przeciwko RB Lipsk
obrazek:
Mohamed Salah z Liverpoolu świętuje z Roberto Firmino po strzeleniu gola przeciwko RB Lipsk

Obie drużyny miały okazję zwiększyć wynik w pierwszej połowie, ponieważ Adrian – ukrywając kontuzjowanego Alissona – zatrzymał się, by sprytnie zareagować na odmowę Cristoberowi Nkunko w pierwszej połowie, po czym wprowadził Nuneza jako środkowego napastnika Firmino. Podczas przerwy.

READ  Estoński organ zarządzający jeździectwem odrzuca zaproszenie do przyjmowania rosyjskich zawodników | Aktualności

A napastnikowi zajęło tylko trzy minuty, aby zgubić wynik swojej nowej drużyny, gdy Luis Diaz został wyprowadzony z pola karnego przez bramkarza gospodarzy, aby otrzymać rzut karny, a Salah przekazał obowiązki rzutów karnych swojej nowej drużynie. partner w strajku.

Wiadomości zespołu

Menedżer Liverpoolu, Jurgen Klopp, zdecydował się na silną drużynę gospodarzy, ponieważ zwiększają się przygotowania przedsezonowe jego drużyny.

Niemiec wybrał swój pierwszy wybór defensywną czwórką, podczas gdy Adrian nadal zastępował kontuzjowanego Alissona w bramce.

W międzyczasie pojawił się trzyosobowy pomocnik składający się z Fabinho, Naby Keity i Thiago Alcantary, gdy kapitan Jordan Henderson spadł z ławki, a Luiz Diaz i Mo Salah po obu stronach Roberto Firmino jako środkowy napastnik.

Jednak The Reds pozostali bez kontuzji, jak Alex Oxlade-Chamberlain i Diogo Jota.

Nunez nie pomylił się z rzutu karnego, mimo że Janis Blaswich odgadł właściwą drogę i dołożył rękę do rzutu, zanim trzy minuty później dodał drugą.

Thiago Alcantara na początku spisał się dobrze, odbierając piłkę w głąb połowy Lipska z wyciągniętą nogą, zanim Trent Alexander-Arnold Nunez oddał strzał z dalekiego słupka napastnika Urugwaju.

Christopher Nkunko w meczu z Liverpoolem
obrazek:

W połowie drugiej połowy 23-latek skompletował hat-tricka, strzelając prawdziwą bramkę łowcy z sześciu jardów, trafiając dośrodkowanie Harveya Elliotta z prawej flanki, gdy został zmieciony przez wszystkich kolegów z drużyny.

Jednak nowy człowiek nie dokończył tam, a gdy mecz doszedł do ostatniej minuty, jego kolega z sub-brandu Fabio Carvalho rzucił się do przodu i strzelił napastnikiem po lewej stronie pola, zanim jego jazda jakoś znalazła drogę przez Blaswich aby dopełnić niezapomnianą noc. Najdroższy zawodnik w historii Liverpoolu.

Klopp: Otwarcie puszki Pandory dla Nuneza

Nunez wyglądał pewnie przez cały swój wygląd
obrazek:

Jurgen Klopp okrzyknął „idealną noc” dla nowego kontraktu Darwina Nuneza…

„W pierwszej połowie były dobre momenty, mniej wartościowe momenty, za mało ruchu, musimy przyzwyczaić się do tego, jak ciężko jest grać 50, 60, 70 minut – a pod koniec 90 lub 120. Ludzkie ciało jest jak że musisz się do tego ponownie przyzwyczaić.

READ  Polska odnosi decydujące zwycięstwo NE-8 nad Struthers | Wiadomości, sport, praca

„Kiedy trochę się zmagaliśmy, zawsze było to po trzyminutowej przerwie, znowu graliśmy w piłkę nożną, potem zrobiliśmy głęboką przerwę i znowu graliśmy w piłkę. Chciałem być trudniejszy ze sobą, ominąć ten punkt, to przed- sezon i więcej ruchu, myślę. Wyraźnie zrobiliśmy tę drugą połowę.” Hindus, Millie – obie były bardzo żywiołowe.

Marcel Halstenberg zajmuje się Salah
obrazek:

„Hindu nagle, gdy miał osiem lat, wrócił i stworzyliśmy szanse. Potem Mo dał Darwinowi rzut karny i Darwin, puszka Pandory była otwarta. To oczywiście idealna noc dla niego.

„Zawsze myślimy, że jeśli zapłacisz dużo pieniędzy, gracze nie odczują żadnej presji. Wszyscy są całkowicie normalnymi ludźmi i pierwszy kontakt nie jest doskonały, a potem nagle… to pokolenie graczy czyta media społecznościowe , co nie jest zbyt mądre, ale tak.

„Nagle zaczynasz się spieszyć i tego typu rzeczy. To najlepszy sposób na zatrzymanie tych wszystkich dyskusji. Jest innym napastnikiem niż to, co my lub co my mamy, ale jest naprawdę dobry”.

Analiza: Nunez przybył do Liverpoolu

Ben Grounds w Sky Sports:

Jurgen Klopp siedział na wiadrze ze skrzyżowanymi nogami w pewnym momencie drugiej połowy, kiedy spojrzał w lewą linię boczną na Red Bull Arena i byłby zadowolony z tego, co zobaczył.

Oglądaj Jurgena Kloppa na Red Bull Arena
obrazek:

„Wie, że w przyszłym sezonie, nawet po odejściu Sadio Mane’a, co tydzień boryka się z wielkim bólem głowy selekcji. Grosz do myśli Roberto Firmino, którego rezerwowy w pierwszej połowie strzelił hat-tricka w meczu. w pierwszej połowie przejechałem 23 minuty.

Darwin Nunez przybył do Liverpoolu, deklarując, że w sposób, który możesz sobie wyobrazić, wywoła ciarki na plecach obrońców Premier League.

Darwin Nunez świętuje swój hat-trick przeciwko RB Lipsk
obrazek:

RB Lipsk, jak to często bywa z zespołami o klasę wyższą od nich, z pewnością otworzył drzwi Urugwajowi – ale Klopp będzie zadowolony, że jego nowy napastnik działa.

READ  Rebecca Becky Evans Izar | Wiadomości, sport, praca

„Niemca będzie równie zachęcony występem Fabio Carvalho, który dobrze współpracował z Kostasem Tsimkasem po swojej stronie. Jego występ zasłużył na ukoronowanie golem, ale to jego dobrze wymierzone podanie pozwoli Nunezowi na zdobycie bramki. dodaj jego gole Czwarty i piąty dla Liverpoolu.

„Joe Gomez był również konsekwentny w centrum obrony, kiedy został powołany, podczas gdy Adrian dobrze obronił mecz w równowadze 1-0, aby odrzucić Christophera Nkunku w pierwszej połowie”.

Co dalej?

Przedsezonowe przygotowania Liverpoolu są kontynuowane, kiedy zmierzą się z Salzburgiem na Red Bull Arena Salzburg w środę 27 lipca, a mecz rozpocznie się o 19:00.