Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Raport mówi, że pogoń Trumpa za zemstą „frustruje” bliskich sojuszników

Dodał, że chęć zemsty na wrogach politycznych Donalda Trumpa zaczęła frustrować jego bliskich sojuszników Raport z Washington Post.

Gazeta podała, że ​​wielu republikańskich urzędników, w tym niektórzy sojusznicy byłego prezydenta, zdenerwowało się, że Trump „marnuje czas na drobne rywalizacje i pretensje”.

Mówi się, że zwolennicy chcą, aby Trump skupił swoją energię na opracowywaniu nowych projektów, wspieraniu republikańskich polityków i ochronie polityki przed sprawowaniem urzędu.

Gazeta cytuje wywiady z 13 byłymi urzędnikami Białego Domu, republikanami, pomocnikami i sojusznikami, z których wielu prosiło o zachowanie anonimowości w celu omówienia szczegółów osobistych rozmów.

Mówiąc o myśleniu byłego prezydenta, odkąd przegrał wybory w zeszłym roku, były wysoki rangą urzędnik Białego Domu powiedział podobno: „Wszystko na rok 2022 to:„ Cóż, jaki to ma sens? ”.

Pan Trump skupił się w ostatnich atakach na niektórych republikańskich członkach, którzy starali się odwieść Partię Republikańską od przyznania jej wpływowego miejsca w przyszłości partii w ostatnich miesiącach.

W szczególności Trump celował w tych, którzy głosowali za oskarżeniem go podczas drugiego procesu w Senacie, takich jak aktorka z Wyoming Liz Cheney, która Został niedawno opisany jako „głupi na wojnie”.

Poczta Jeden z doradców powiedział, że Trump używa „mściwych aprobat”, aby zaatakować tych politycznych wrogów, próbując zdystansować ich od pełnionych przez nich ról partyjnych.

Według gazety Trump desperacko pragnie pozostać w centrum uwagi narodowej i „utrzymać całkowitą dominację i kontrolę” nad Partią Republikańską i jej zwolennikami.

Jednak były prezydent również walczy o utrzymanie kontaktu z powodu ciągłego wykluczania go z mediów społecznościowych, ponieważ rada cenzury Facebooka poparła jego zakaz korzystania z platformy.

Wspomniałem o Axiosie Ekskluzywne dane z NewsWhip w maju pokazały, że interakcje w mediach społecznościowych związane z prezydentem spadły o 91 procent od stycznia.

Gazeta mówi, że próbując pokonać takie przeszkody, były prezydent chce stworzyć „Trump Media Group”, dzięki której będzie mógł udostępniać treści i oferować subskrypcje premium.

READ  Aktualizacja czerwonej listy: dodano sześć krajów w związku z obawami o zmienność COVID

Podobno prywatnie dyskutował o możliwości ponownego kandydowania na prezydenta w 2024 r., Jednocześnie podtrzymując odmowę przyznania się do porażki w ubiegłorocznych wyborach.

Były prezydent nie zapowiedział oficjalnie żadnych planów na kolejną kampanię prezydencką w 2024 r. Utrzymywały się pogłoski, czy zdecyduje się kandydować.

Rzecznik Trumpa, Jason Miller, powiedział mediom, że były prezydent wspiera różne grupy polityczne i zasługuje na uznanie za to, że nie ogłosił swoich stanowisk w konkursach w 2022 roku.

„Kiedy z nim rozmawiałem, rozmowy dotyczyły raczej posunięcia naprzód niż skargi” – powiedziała senator Lindsay Graham, entuzjastyczna sojuszniczka Trumpa. Poczta w piątek.

„Kiedyś było 70–30 skarg na wybory i ludzi, których nie lubi. To teraz większość rozmów o wygranej w przyszłości. Próbuje uruchomić i uruchomić systemy”.

Niezależny Skontaktuj się z biurem Donalda Trumpa, aby skomentować zarzuty zawarte w artykule.