Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rankingi Pucharu Świata: Brazylia prowadzi w tabeli, wyprzedzając Belgię, Argentynę, Francję i Anglię |  wiadomości piłkarskie

Rankingi Pucharu Świata: Brazylia prowadzi w tabeli, wyprzedzając Belgię, Argentynę, Francję i Anglię | wiadomości piłkarskie

Brazylia Po opublikowaniu światowych rankingów FIFA w czwartek drużyna nadal zajmuje pierwsze miejsce na świecie.

Łącznie 53 mecze Ligi Narodów i 119 meczów towarzyskich w ostatniej przerwie międzynarodowej liczyły się w końcowej tabeli, ostatnia publikacja przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata w listopadzie – a kolejna aktualizacja ma się ukazać 22 grudnia.

W pierwszej piątce sierpniowych rankingów nie było żadnych zmian, z Belgia Zabezpieczenie miejsca wicemistrza – wcześniej ArgentynaA Francja A Anglia.

Włochy (Nr 6) Nie udało mu się zakwalifikować do turnieju, ale zamknął lukę z drużyną Garetha Southgate, wygrywając 1:0 nad Trzema Lwami na San Siro w Lidze Narodów w zeszłym miesiącu.

Walia Utrzymali swoje 19. miejsce w tabeli, pomimo spadku punktów w sierpniowym rankingu – po spadku z Grupy A4 Ligi Narodów po przegranej z Belgią i Polska (nr 26).

Anglia i Walia zmierzą się w grupie B na Mistrzostwach Świata wraz z Stany Zjednoczone Ameryki (nr 16) i Iran (20), co oznacza, że ​​drużyna Southgate zajmuje pierwsze miejsce wśród pretendentów do grupy – pozostali zawodnicy plasują się na podobnym poziomie, według standardów FIFA.

Awans z grupy B zapewni mecz rundy 16 ze zwycięzcami lub zdobywcami drugiego miejsca w grupie A, który obejmuje Holandia (nr 8) , Senegal (nr 18), Ekwador (nr 44) i Katar (nr 50).

A droga do ćwierćfinału spotyka zwycięzców grupy C lub D, do której należy Argentyna (Numer 3), Francja (nr 4) i Dania (nr 10).

Użyj paska wyszukiwania w interaktywnej tabeli poniżej, aby filtrować zespoły i odkryć ranking każdego kraju na świecie…

READ  Harmonogram zajęć sportowych III ligi, tablica wyników na dzień 8 maja