Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Random: Zelda: Tears Of The Kingdom zawiera miły ukłon w stronę DLC Ballad od BOTW

Random: Zelda: Tears Of The Kingdom zawiera miły ukłon w stronę DLC Ballad od BOTW

Obraz: Nintendo

Od dłuższego czasu wiemy, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom jest bezpośrednią kontynuacją Breath of the Wild (cholera, wszyscy nazywaliśmy to wystarczająco długo „Breath of the Wild 2”), co oznacza, że jest oczywiście mnóstwo odniesień do poprzednich gier. Jednak jedna z rzeczy, które dzisiaj odkryliśmy, jest bardziej chwytająca za serce niż większość ludzi (dzięki, VG247).

Wyjaśnijmy to najpierw: tutaj wymienimy niektóre punkty fabularne Tears of the Kingdom, a także wydarzenia DLC Champions’ Ballad dla BOTW. Oznacza to, że tym razem wchodzimy na terytorium spoilerów, więc jeśli starasz się unikać szczegółów któregokolwiek z powyższych, to nie czytać Co kryje się za kolejnym zdjęciem Darouka.

Odliczanie do wyjścia Gorona rozpoczęło się o 3…2…1…

Zelda: Breath of the Daroc Wild
Zdjęcie: Nintendo na żywo

Gotowy do biegu? Następnie kontynuujemy.

Jak pamiętasz, jeśli ukończyłeś DLC Champions Ballad, w finale Link, Zelda i ich przyjaciele-bohaterowie robią wspólne zdjęcie grupowe. To takie słodkie i szczególnie wzruszające, biorąc pod uwagę, że wiemy, co dzieje się z tymi facetami wkrótce potem. Ale być może jeszcze bardziej przejmujący jest fakt, że jeśli pójdziesz do domu Linka w Hateno w Tears of the Kingdom (który teraz należy do Zeldy), zobaczysz to zdjęcie wiszące na ścianie.

No dobrze, jak już skończysz, idź”.OooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooPowinniśmy zaznaczyć, że będziesz mógł zobaczyć ten niesamowity dodatek tylko wtedy, gdy masz ukończony plik zapisu Champions’ Ballad na ten sam przełącznik Grasz na nim w TOTK. Wygląda również na to, że osoby z ukończonym plikiem zapisu w trybie głównym najwyraźniej nie zobaczą obrazu z jedynie „normalnym” zapisem, który przenosi dane do kontynuacji.

Tak, wielu z nas nakręciło kilka momentów, aby zobaczyć, jak całe nasze stajnie BOTW zostały przeniesione do Tears, i wygląda na to, że było tego więcej. Nie możemy nie czuć trochę Jestem podekscytowany tym, co możesz znaleźć w nadchodzących tygodniach.

READ  Recenzja NBA 2K23 (PS5) | popchnij pudełko

Co sądzisz o tym nawiązaniu do retrospekcji? Dowiedziałeś się więcej? Daj nam znać w komentarzach.