Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Random: Nintendo, dlaczego ciągle skracasz Pauline?

zdjęcie: Nintendo / Mario Wiki

Nintendo po raz kolejny robi rzeczy za naszymi plecami. Cóż, nie do końca – firmy bardzo często modyfikują modele postaci w grach wideo, zwykle między generacjami konsol lub w miarę ulepszania silników graficznych. Ale ludzie mogą uzyskać dobrą ochronę dla niektórych typów osobowości. Niektórzy wolą sprite Sonica w Sonic the Hedgehog 3 i knykcie Ponieważ jest nieco spiczasty i ma mniejsze oczy, Pikachu zaczął zrzucać ciężar pomiędzy pokemon czerwony i niebieski I Pokemon Złoto i Srebro.

Mając to na uwadze, mamy pytanie do Nintendo – dlaczego ciągle skracacie Pauline?

Bloger o różnorodności Super Mario Umieść tweeta Słynie z dziwnego i wspaniałego odkrycia królestwa grzybów. W tym dniu kilka modelek Pauline było zaangażowanych w jej powrót w 2017 roku Super Mario Odyseja. I jest wśród nich podejrzany trend – każdy jest mniejszy od poprzedniego!

Cóż, myślimy, że możemy zrozumieć, dlaczego Pauline jest tak wysoko w Odysei. Mieszka w New Dunk City z innymi ludźmi naturalnej wielkości. Oczywiście nie sugerujemy, że Mario nie jest człowiekiem, ale Każdy Jest tam wyższy od Mario. W dziwny sposób ma to sens. To prawie dwa razy więcej niż włoski hydraulik

Więc kiedy Pauline wróciła Wycieczka Mario KartTrochę go obniżyć miało sens. Głowa i ramiona krótsze są sporo Chociaż nie sądzisz tak? Może nie było wystarczająco dużego modelu samochodu i może byłoby trochę niesprawiedliwe, gdyby Pauline dostała jeepa, podczas gdy wszyscy inni mieli buggy. Również opisywany w Mario tenisowe asy Mniej więcej w tym czasie i chociaż nie ma jej ujęcia obok Mario (uwielbiamy tę skalę Mario, szczerze mówiąc – o ile lepiej Mario wygląda w stopach, calach, centymetrach itp.), możemy spojrzeć na ten wpis na blogu Tumblr z Nintendo Bolin ten który Przynajmniej jest wyższa od księżniczki Peach i Daisy.

READ  Banjo-Kazooie otrzyma Jiggy'ego z Nintendo Switch online w styczniu

Ale Nintendo jeszcze nie skończyło z pionem Pauline, o nie. Pauline kołysze się z resztą członków Mario Mario Golf: Super Rush, wraz z nową odzieżą golfową. Poważnie, to jest po prostu piękne. Ale znowu, Nintendo zmniejszyło swój model postaci – ale tym razem tylko o pół głowy. Jest więc teraz wyższa od Mario o około dwie trzecie głowy. Nintendo w zasadzie przecięło Pauline o połowę w ciągu kilku lat.

Ale tak nie jest całkowicie walizka. Debiut Pauliny Wow! W 1981 roku w klasycznym arkadowym Donkey Kongu, od tego czasu byłem zaangażowany w wiele gier Mario – w szczególności, Mario kontra Donkey Kong Serie. Po raz pierwszy pojawił się w Mario vs. Możesz zobaczyć na własne oczy w tym ujęciu Pauline, Mario, Donkey Kong i wielu innych w Mario vs Donkey Kong: Napiwki Gwiazd:

Pauline Mario kontra Donkey Kong Tipping Stars
zdjęcie: Nintendo / Mario Wiki

Więc Nintendo tak naprawdę nie zmniejsza Pauline, ale może przywraca jej pierwotną wysokość? Wysoka postać z Odysei, Pauline, wyróżnia się, ponieważ ma kreskówkowy projekt Mario, ale jest tak wysoka, jak wszyscy ludzie w New Donk City. Był to również jej pierwszy występ w dużej grze Super Mario. I nie zapomnij o szaleństwie 2021 Resident Evil Villagewschodząca gwiazda, Pani Dimitriscu. Jesteśmy prawie pewni, że burmistrz Pauline nie jest prawie 3 metryale to wydaje się być trendem!

Pauline prawdopodobnie pozostanie blisko wzrostu Mario Golfa w przyszłości, ale hej, przynajmniej możemy czule spojrzeć wstecz, gdy dowiedzieliśmy się, że Mario był znacznie mniejszy od ludzi. Nowe Dunk Town było niesamowite, prawda?