Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Random: Devolver „wynajduje” Animal Crossing Toma Clancy’ego, a teraz tego potrzebujemy

obrazek: Devolver Digital / przez The Game Awards

Zaufaj Devolver Digital, aby dać nam naprawdę wyjątkową ofertę. Wczoraj wydawca był gospodarzem corocznych targów cyfrowych, które dały nam kilka zabawnych reklam – w tym Nowa gra James Turner o świetnym wyglądzie.

Ale ludzie pamiętają z Devolver Digital jego głupie prezentacje, które robią wszystko, od zdobycia hitu w branży gier po tworzenie zabawnych opowieści. Tegoroczna prezentacja nosiła tytuł „Devolver Digital Marketing Countdown to Marketing” i poprowadziła ją mecha Suda51 (od Bez bohaterstwa sława). I tak, to nie jest prawda. Przynajmniej tak powiedział Devolver!

Cały program był całkiem martwy, z historią, która towarzyszyła niektórym nieszczęsnym dyrektorom Devolver Digital, którzy próbowali przygotować prezentację, ale zamiast tego nieumyślnie rozpoczęli wydarzenie, które zagraża czasowi i miejscu całej gry wideo. Po drodze było oczywiście kilka zwiastunów gier wideo.

Kilka godzin przed wydarzeniem, Devolver opublikował tweeta, który dał widzom wskazówkę na temat dziwnych wydarzeń, których mogli się spodziewać, w których jeden z „kierowników” miał na sobie szczególnie ciekawą koszulkę z konkretnym tanuki…

Szczera wzmianka o tym, że „nie ma kosmicznych horrorów do przetrwania” z pewnością rozśmieszy cię po wczorajszej prezentacji otwierającej Summer Game Fest, ale my, fani Nintendo, nie możemy oderwać oczu od koszulki z Tomem Nook, Isabelle, i suwak KK z Przejście dla zwierząt.

Potem, kiedy przyszło do samego pokazu później, w końcu przyjrzeliśmy się gloryfikowanej koszuli, która wymyśliła dziwny crossover, którego nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy – Animal Crossing Toma Clancy’ego.

— Co się dzieje? Czy to osobliwość? powiedział mężczyzna, patrząc na wzór na koszulce. Osoba siedząca obok niego spojrzała na niego i odpowiedziała: „Właśnie otrzymałam recenzję Metal Gear Cooking Mama Mobile. Nawet nie wiem, co to znaczy – czy w ogóle wiesz, co to znaczy?”

Cóż, my też chcemy Metal Gear Cooking Mama – ile potraw z wężami możemy zrobić? – Ale skradanie się jak Tom Knock, kradnięcie dzwonków klientom i strzelanie do niczego niepodejrzewających wieśniaków z katapult? Czy to byłoby jak Odłamek Sil lub bliżej tęcza sześć? Devolver, przekazałeś nam tutaj pomysły i nie jesteśmy pewni, co z nimi zrobić.

Internet również wydaje się być wielkim fanem tego crossovera i nie możemy winić ludzi!

Cóż, nigdy nie wiemy, czego można się spodziewać po Devolver Digital, ale żart o Animal Crossing zdecydowanie nie znajdował się na żadnej liście marzeń, którą moglibyśmy nawet pojąć z powietrza.

Cały program jest wypełniony zabawnymi gagami i zabawnymi ujawnieniami gry – ale tylko kilka dla Switcha. Jeśli jednak lubisz śmieszny humor, memy i żarty, zdecydowanie powinieneś obejrzeć to poniżej. Ostrzegam, prezentacja jest pełna humoru i mocnego języka.

Czy chciałbyś, aby przejście dla zwierząt Toma Clancy’ego stało się czymś? Podobał ci się program Devolver Digital? Dowiedzmy się!

READ  Chromebook 101: Jak dostosować pulpit Chromebooka