Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Randall Jane Brammer |  Wiadomości, sport, praca

Randall Jane Brammer | Wiadomości, sport, praca

Randall Jane Brammer, lat 65, z Bolger w Pensylwanii, zmarł 27 sierpnia 2022 r. w szpitalu St. Clair w Mount Lebanon w Pensylwanii po krótkiej chorobie.

Randy urodził się w East Liverpool w stanie Ohio 4 grudnia 1956 roku; Syn zmarłego Roya Brammera i Doris (Dennis) Brammera.

Randy był absolwentem Southern Local High School w 1975 roku, a później uczęszczał na Uniwersytet Ohio. Od ponad 30 lat Randy pracuje jako kierowca ciężarówki, przechodząc na emeryturę w 2012 roku z System Logistics. Randy był strażakiem-ochotnikiem w Sullivan w stanie Ohio. Randy uczęszczał do Beloved Fellowship, a później do Vineyard Church w Pittsburghu.

Randy uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Uwielbiał polować na jelenie, łowić ryby, zbierać owoce z żoną i robić syrop klonowy. Pracował w leśnictwie w Brammer Family Tree Farm, co pomogło w tegorocznym Ohio State Tree Farm. Przed śmiercią jego praca pomogła farmie drzewnej zostać nominowana do tegorocznej nagrody National Tree Farm Award.

Przede wszystkim Randy kochał swoją rodzinę. Zawsze był obecny na przedstawieniach szkolnych i imprezach sportowych dla swoich dzieci i wnuków.

Randy przeżył swoją żonę: Wendy (Hall) Brammer, którą poślubił 30 czerwca 1985 r.; Córka: Amber (Jamie) Mellott z Wellsville; Dwóch synów: Randall (Rachel) Brammer z Polski i Ohio oraz Zach Brammer z Canfield, Ohio; Siostra: Gayle Brammer z Fort Lauderdale na Florydzie; Brat Jim (Jenny) Brammer z Salinville w stanie Ohio i czworo wnucząt: Camryn Melott, Riley Melott, Zachary Melott i Hudson Walker; A także wiele siostrzenic i siostrzeńców.

Nabożeństwa odbędą się w domu pogrzebowym Keira Watsona w Salleneville w środę 31 sierpnia 2022 r. o godzinie 18:00 z Donem Hare.

Rodzina będzie obecna, aby przyjąć przyjaciół w domu pogrzebowym w środę od 15:00 do nabożeństwa o 18:00

Rodzina i przyjaciele mogą przeglądać ten nekrolog, składać kondolencje online i zamawiać kwiaty, odwiedzając stronę www.kerrwatsonfh.com lub odwiedzając domową stronę na Facebooku.

READ  Z Mbappe i Deschampsem przyszłość Francji wygląda dobrze

29.08.22