Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ralph T. Clinkscale Senior 1945-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Ralph T. Clinkscale Senior 1945-2023 | Wiadomości, sport, praca


Mount Pleasant, Tennessee – Ralph T.

Ralph, znany wielu jako „Squatty”, urodził się 18 listopada 1945 roku w Youngstown jako syn Madison i Mattie Parkman Clinkscale.

Ralph przeszedł na emeryturę w 2011 roku z Crim Construction. Wcześniej Ralph przez wiele lat pracował jako menedżer w branży detalicznej, w tym w Hills Department Store, Consolidated i Big Lots.

Ralph był zapalonym fanem sportu i lubił oglądać Browns, Cavaliers i Indians. Przez lata szczególnie lubił trenować swoje dzieci i wnuki. Zawsze można go spotkać na imprezach sportowych dla swoich dzieci i wnuków.

Ralph odchodzi, aby uczcić pamięć swojej żony, z którą był od 48 lat, Kathy Georgaris; jego dzieci Ralph Jr. (Rochelle) z Austintown i Nick (Heather) z Mount Pleasant, Tennessee; jego córka, Sermona z Baltimore, Maryland; i jego synowa Teresa z Colleyville w Teksasie. Pozostawił też 13 wnuków i 11 prawnuków; wyjątkowa ciotka, Marilyn Wright; oraz grupa siostrzenic i siostrzeńców.

Oprócz swoich rodziców, śmierć pana Clinkscale poprzedzili jego bracia, Bobby, Madison Jr., Ronald, Arthur, Harold i David; Jego siostra Jolanda. i jego najmłodszy syn, Mateusz Klinsky.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się o godzinie 11:00 w sobotę 1 kwietnia 2023 roku w kościele Christ Struthers, 5775 Poland-Struthers Street (trasa 616). Rodzina i przyjaciele będą przyjmowani od 9:45 do 10:45 w sobotę w kościele, przed nabożeństwem pogrzebowym.

Organizacjami zajmuje się Davidson-Becker Funeral Home w Struthers. Odwiedź stronę www.beckerobits.com, aby podzielić się wspomnieniami i złożyć kondolencje rodzinie.

(specjalne zawiadomienie)

READ  Drużynowe Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce: Wielka Brytania rozpoczyna ostatni dzień w Polsce