Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rajd Trumpa na żywo: Trump przemawia w Ohio wśród twierdzeń, że ogłosi wyścig 2024

Rajd Trumpa na żywo: Trump przemawia w Ohio wśród twierdzeń, że ogłosi wyścig 2024

„Przygotuj się”: Trump mówi, że „bardzo prawdopodobne” jest ponowne kandydowanie na prezydenta w 2024 r.

Donald Trump przemawia na wiecu w Ohio w imieniu potencjalnego republikańskiego senatora J.D. Vance’a, który ciężko walczy o utrzymanie wolnego miejsca w Senacie w kolumnie Republikanów – wśród spekulacji, że były prezydent ogłosi swoją kandydaturę na białych. dom w 2024 roku.

Raporty przypisywane osobom z wewnątrz Trumpa sugerowały, że planuje wykorzystać to wydarzenie do ogłoszenia swojej kandydatury dzień przed wyborami w połowie kadencji, mimo że czołowi republikanie błagali go, by poczekał do dnia wyborów.

Pojawienie się Trumpa nastąpiło po wczorajszym hałaśliwym wiecu na Florydzie. Wygłosił niespójne przemówienie, szydząc z Nancy Pelosi, co skłoniło tłum do włamania się do hymnu „Lock Her Up!” Kilka dni po tym, jak mąż mówcy został wypisany ze szpitala po brutalnym ataku.

Na tym samym wiecu Trump wydawał się powstrzymać ataki na gubernatora Florydy Rona DeSantisa po szyderczym nowym tytule dla wschodzącej gwiazdy republikańskiej. Rozgniewał wewnętrzny krąg władcy. Wcześniej zwolnił DeSantisa, powszechnie uważanego za potencjalnego kandydata na prezydenta w 2024 roku, jako „Ron DeSanctimonious” na wiecu w Pensylwanii, doprowadzając do szału personel gubernatora. Jednak w niedzielę na Florydzie powiedział tłumowi, że pan DeSantis powinien jutro zostać ponownie wybrany.

Tymczasem jeden z najbardziej znanych potencjalnych kandydatów republikanów, Tom Cotton, podobno powiedział doradcom i doradcom, że nie wystartuje po miesiącach spędzonych na przygotowywaniu gruntu pod kampanię.

1667873558

Io Doods8 listopada 2022 02:12

1667873488

Trump fałszywie twierdzi, że przemawiał podczas tropikalnej burzy

Jak zwykle Trump robi Fałszywe roszczenia W tempie przekraczającym zdolność reportera do weryfikacji faktów. Ale to jest szczególnie dziwne:

Przez kilka minut Trump opowiadał tłumom, że podczas wczorajszego wiecu na Florydzie przetrwał „tropikalną burzę”, by wygłosić swoje przemówienie.

To nieprawda: burza tropikalna Nicole jest na dobrej drodze, aby wylądować dopiero w tym tygodniu, a warunki podczas przemówienia pana Trumpa są ogólnie znane jako deszcz.

„To było tak, jakby ktoś wziął duże wiadro wody i upuścił je na moją głowę” – powiedział.

Io Doods8 listopada 2022 02:11

1667873111

Trump nazywa Nancy Pelosi zwierzęciem

Zadzwoń do Donalda Trumpa Nancy Pelosi „zwierzę” kilka tygodni po tym, jak jej mąż został zaatakowany w rodzinnym domu w San Francisco.

Mówiąc o byłym oskarżonym, powiedział: „To było zwierzę. Nancy Pelosi powiedziała: »Proszę, nie nazywaj ich zwierzętami, to ludzie«. jesteś też zwierzęciem, chcesz poznać prawdę.”

Donald Trump nazywa marszałka Nancy Pelosi zwierzęciem

Io Doods8 listopada 2022 02:05

1667872662

Rozpoczyna się przemówienie Trumpa

Donald Trump Teraz przemawia w Ohio nasz reporter Eric Garcia On patrzy.

Jak dotąd Trump wezwał państwo do ponownego wyboru republikańskiego gubernatora Mike’a DeWine’a, wywołując buczenia z tłumu.

Io Doods8 listopada 2022 01:57

1667872575

Trump nazywa Pelosi zwierzęciem po napaści na jej męża

Były prezydent Donald Trump nazwał przewodniczącą Izby Reprezentantów Nancy Pelosi zwierzęciem, gdy mówiła o brutalnym ataku męża na ich dom w San Francisco.

– Myślę, że to też zwierzę – powiedział. „Odizolowałeś mnie dwa razy!”

Eric Garcia8 listopada 2022 01:56

1667868340

Połowa tłumu Trumpa w Pensylwanii opróżnia się, zanim skończy mówić

Donald Trump ma się obudzić w Ohio za kilka minut, ale jego publiczność kilka nocy temu nie była zainteresowana jego diatrybami tej nocy.

Tak twierdzi reporter Univision, który był na miejscu wiecu w Latrobe w sobotę wieczorem.

„Trump skarżył się, że„ media nigdy nie zmieniają kamer ”, więc zrobiłem to i zobaczyłem, że połowa tłumu na tym wiecu PA wyszła trzydzieści minut przed jego końcem” – napisała na Twitterze reporterka Univision Fabiola Galindo Sawa.

Czytaj więcej w Niezależny:

John Bowden8 listopada 2022 00:45

1667865985

Jak i kiedy oglądać przemówienie Donalda Trumpa w Ohio

Tłum Donalda Trumpa zebrał się w Ohio, gdzie prezydent ma przemówić do swoich fanów o 20:00 czasu wschodniego.

Wiec odbywa się w Dayton, a oczekiwany jest wybrany kandydat do Senatu USA, J.D. Vance, a także republikański gubernator Mike DeWine.

niezależny Wypowiedź Donalda Trumpa będzie transmitowana na żywo na Twitterze i Facebooku. bądźcie czujni

John Bowden8 listopada 2022 00:06

1667862040

Trump może dziś wieczorem ogłosić bieg w wyborach w 2024 r. na Ohio Rally, aby przyspieszyć wybory śródokresowe

Donald Trump ma wejść na scenę za kilka godzin na końcowym wiecu przed półroczem Ohio, rzekomo popierając kandydata do Senatu J.D. Vance’a.

Ale podobno były prezydent rozważa ogłoszenie swojej kampanii dziś wieczorem – jego przewidywana kandydatura na prezydenta w 2024 roku.

„Czekaj na jutrzejszą noc w wielkim stanie Ohio” – powiedział fanom w niedzielę, przemawiając w podobnym tłumie w Miami. „Obserwuj dalej.”

John Bowden7 listopada 2022 23:00

1667860461

Czy nękane skandalami aprobaty Senatu Trumpa powrócą, by ugryźć GOP?

Wysiłki Donalda Trumpa zmierzające do przekształcenia klubu Republikanów w Senacie mogą okazać się powodem, dla którego Partia Republikańska nie przejmie jutro Senatu.

Wydaje się, że niezachwiana lojalność Trumpa przeważyła tym razem nad tradycyjną analizą, w wyniku czego szanse Partii Republikańskiej na zniszczenie większości senackiej Partii Demokratycznej dramatycznie spadły, gdy ich przeciwnicy wyczekują potencjalnych pickupów w Ohio, Pensylwanii i Północnej Karolinie.

Czytaj więcej w Niezależny:

John Bowden7 listopada 2022 22:34

1667856595

Nonsens: Elon Musk skrytykował po tym, jak poprosił wyborców o poparcie Partii Republikańskiej na kilka godzin przed dniem wyborów

W poniedziałek rano, dzień wcześniej Wtorkowe wybory śródokresowe, Świergotćwierkanie Że „wspólna władza ogranicza najgorsze wybryki obu partii, dlatego zalecam głosowanie na Kongres Republikanów, biorąc pod uwagę, że prezydentura jest demokratą”. Ale komentatorzy Twittera szybko zarzucili nowego dyrektora generalnego witryny, który obecnie stoi w obliczu masowego exodusu reklamodawców i legionu trolli, które kpią z każdego jego ruchu.

Czytaj więcej w Niezależny:

John Bowden7 listopada 2022 21:29