Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Radisson Hotel Group otwiera swój 15. hotel w Polsce, Radisson

Radisson Hotel Group otworzył swój 15. hotel w Polsce, Radisson Resort Kołobrzeg

Zaledwie kilka kroków od malowniczego Morza Bałtyckiego, Radisson Resort Kołobrzeg otwiera się jako Radisson Hotel Group No. 15NS Hotel w Polsce. Położony w cichej i relaksującej okolicy na wschód od centrum miasta, hotel jest nową, ekscytującą opcją na wakacje na Pomorzu Zachodnim i pierwszym hotelem w Kołobrzegu z własnym parkiem wodnym. Otwarciem nowego hotelu Radisson Hotel Group potwierdza swoją pozycję wiodącego globalnego operatora kurortów w Polsce.

209 pokoi i apartamentów w Radisson Resort Kołobrzeg czerpie inspirację z nadmorskiej lokalizacji kurortu i charakteryzuje się prostym i jasnym wystrojem inspirowanym morzem i przylegającymi do hotelu parkami krajobrazowymi, aby odtworzyć atmosferę przebywania na plaży. Pokoje urządzone są w delikatnym skandynawskim stylu i ozdobione obrazami polskiej artystki Zuzanny Zakrzewskiej. Wszystkie pokoje i apartamenty posiadają balkony, aby goście mogli cieszyć się widokami i cieszyć się wakacjami w prawdziwym relaksie.

Idealny na rodzinne wakacje, hotelowy park wodny obejmuje dwa kryte baseny, podgrzewany basen odkryty, zjeżdżalnie zewnętrzne i wewnętrzne, wanny z hydromasażem oraz przestronną strefę relaksacyjną z leżakami. Na dachu goście mogą zanurzyć się we wspaniałym basenie bez krawędzi, opalać się i podziwiać Morze Bałtyckie. W hotelowym spa znajduje się łaźnia parowa oraz osiem gabinetów zabiegowych, w których słynie Baltic Spa, z którego słynie Kołobrzeg, oferujące rytuały relaksacyjne i zabiegi rehabilitacyjne, a także szereg zabiegów na twarz i ciało, z wykorzystaniem produktów Phytomer z aktywnymi składnikami pochodzenia morskiego.

Łącząc zarówno wyśmienitą kuchnię, jak i nieformalne lokale gastronomiczne, Radisson Resort Kołobrzeg oferuje wybór regionalnej sceny kulinarnej, z naciskiem na dania rybne. elegancja Persanti Restauracja à la carte wzięła swoją nazwę od rzeki o tej samej nazwie i koncentruje się na kuchni lokalnej ze składnikami pochodzącymi z regionu zachodniopomorskiego, a międzynarodowa restauracja bufetowa, Salmo Oferuje opcje, które zaspokoją wszystkie gusta. Cały dzień , bar przy basenie W Aquaparku serwowane są orzeźwiające napoje oraz przekąski, a Bar w lobby Dzięki swobodnej atmosferze jest idealnym miejscem na koktajle, przekąski i ciasta.

READ  Zysk Allegro za trzeci kwartał w Polsce góruje nad szacunkami dla boomu zakupów online

Kołobrzeg jest największym kurortem w Polsce i stolicą uzdrowiskową kraju, odwiedzanym przez ponad milion turystów rocznie. Wzdłuż 11-kilometrowego wybrzeża plaże mają do 100 metrów szerokości, zapewniając wystarczająco dużo miejsca do opalania nawet podczas ruchliwych letnich miesięcy. Ze swoją tradycją uzdrowiskową i niedawnym rozwojem licznych obiektów spa i wellness, Kołobrzeg przyciąga turystów przez cały rok. W spokojniejszej części miasta, obok parku Aleksandra Fredo, Radisson Resort Kołobrzeg to popularny hotspot z amfiteatrem, w którym przez całe lato odbywają się koncerty. Plaża znajduje się 500 metrów od hotelu i oferuje wspaniały smak lokalnego życia nad Morzem Bałtyckim. Kompleks leśny Eastern Ecopark charakteryzuje się malowniczym krajobrazem typowym dla regionu zachodniopomorskiego. Życie nocne Kołobrzegu i atrakcje, takie jak latarnia morska i molo, znajdują się zaledwie kilka kilometrów od hotelu, podobnie jak dworzec kolejowy Kołobrzeg, który ma bezpośrednie połączenia z lotniskiem Solidere Szczecin-Goleniów i Warszawą.

Yilmaz Yildirimlar, starszy wiceprezes ds. regionu, Europy Środkowo-Wschodniej, Rosji i Turcji w Radisson Hotel Group, mówi:Z przyjemnością otwieramy drzwi pierwszego Radisson Resort na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Radisson to ekskluzywna marka hotelowa, która oferuje inspirowaną Skandynawią gościnność, która pozwala gościom skupić się na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym i znaleźć harmonię w podróży. Dzięki temu ekscytującemu dodatkowi do naszego polskiego portfolio kontynuujemy naszą historię sukcesu jako największy międzynarodowy operator kurortów w kraju”.

Radisson Kołobrzeg Resort jest obsługiwany przez Zdrojowa Hotels, wiodącego inwestora i operatora hoteli resortowych w Polsce, który obsługuje m.in. Radisson Blu Resort, Świnoujście i Radisson Hotel Szklarska Poręba, m.in.

Radisson Resort Kołobrzeg będzie piątą nieruchomością Zdrojowej w Kołobrzegu, wzmacniając naszą pozycję na tym bardzo konkurencyjnym rynku. Hotel doskonale uzupełni również ofertę dla turystów o pierwszy w mieście park wodny. Kołobrzeg to największe uzdrowisko w Polsce, które oferuje największą liczbę noclegów w Polsce.” podsumowuje Maciej Whiskell, dyrektor generalny hotelu.

READ  Do Polski i Peru dostarczono ponad 3000 jednostek HFNC, Micomme Medical pomaga światu w walce z pandemią COVID-19

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo gości i członków zespołu, Radisson Resort Kołobrzeg wdraża Protokół Bezpieczeństwa Hoteli Radisson. Opracowane we współpracy z firmą SGS, światowym liderem w zakresie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji, nasze szczegółowe protokoły higieny i dezynfekcji mają na celu zapewnienie gościom bezpieczeństwa i spokoju od momentu zameldowania do wymeldowania.

###

Kontakt z mediami:

Simon Kern, dyrektor ds. public relations i komunikacji na Europę Środkową i Południową, Radisson Hotel Group
[email protected]

Sophie Clark, dyrektor ds. mediów społecznościowych i PR konsumenckiego na region EMEA, Radisson Hotel Group
[email protected]

O Radissonie:

Radisson to ekskluzywna marka hotelowa, która oferuje inspirowaną Skandynawią gościnność, która pozwala gościom skupić się na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym i znaleźć harmonię w podróży. Dzięki projektom inspirowanym naturą i nieoczekiwanym przyjemnościom, Radisson inspiruje sztukę bycia chwilą. Zaangażowany w budowanie konstruktywnych relacji z gośćmi, Radisson ma Yes I Can! Postawa obsługi zapewniająca satysfakcję każdego gościa. Hotele Radisson można znaleźć na przedmieściach i obrzeżach miasta, w pobliżu lotnisk i miejsc wypoczynku. Goście i profesjonalni partnerzy biznesowi mogą wzbogacić swoje doświadczenia z Radisson, uczestnicząc w Radisson Rewards, globalnym programie lojalnościowym oferującym wyjątkowe korzyści i nagrody.

Radisson jest częścią Radisson Hotel Group, która obejmuje również Radisson Group, Radisson Blu, Radisson RED, Radisson Individual, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson oraz nagrodę Prizeotel, które są połączone w jedną całość biznesowy parasol hoteli Radisson Radisson.

Aby uzyskać więcej informacji i dokonać rezerwacji, odwiedź naszą stronę internetową stronie internetowej. Lub skontaktuj się z Radisson pod adresem:

LinkedIn | Instagram | Świergot | Facebook | youtube

O Grupie Hotelowej Radisson:

Radisson Hotel Group to jedna z największych grup hotelowych na świecie, posiadająca dziewięć odrębnych marek hotelowych i ponad 1500 hoteli działających i rozwijających się w 120 krajach. Ogólną obietnicą marki jest to, że każda chwila się liczy z podpisem Yes I Can! Duch służby.

READ  Z pozwu wynika, że ​​14 głównych właścicieli wynajmowało oprogramowanie do zmowy w sprawie cen wynajmu

Portfolio Radisson Hotel Group obejmuje Radisson Group, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individual, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson i Prizeotel, które są połączone pod jednym parasolem biznesowym hoteli Radisson.

Nagrody Radisson To nasz globalny program nagród, który oferuje unikalne i spersonalizowane sposoby tworzenia niezapomnianych chwil dla naszych gości. Radisson Rewards oferuje wyjątkowe korzyści lojalnościowe naszym gościom, organizatorom spotkań, biurom podróży i partnerom biznesowym.

Spotkania Radisson Zapewnia niestandardowe rozwiązania na każde wydarzenie lub spotkanie, w tym rozwiązania hybrydowe, które stawiają gości i ich potrzeby w centrum swojej oferty. Radisson Meetings opiera się na trzech silnych zobowiązaniach dotyczących usług: osobistej, profesjonalnej i zapadającej w pamięć, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałych niezbędnych rzeczy i wyjątkowej 100% neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla.

Zdrowie i bezpieczeństwo gości i członków zespołu pozostaje najwyższym priorytetem dla Radisson Hotel Group. Wszystkie nieruchomości w portfolio Grupy podlegają rygorystycznym wymogom BHP, jak określono w Protokół bezpieczeństwa hoteli Radisson.

Ponad 100 000 członków zespołu pracuje w Radisson Hotel Group oraz w hotelach posiadających licencję na pracę z jej systemami. Po więcej informacji odwiedź Strona internetowa firmy. Lub skontaktuj się z hotelami Radisson pod adresem:

LinkedIn | Instagram | Świergot | Facebook | youtube

załączniki