Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pulse otwiera nową fabrykę w Polsce

Pulse otwiera nową fabrykę w Polsce

Druk wąskowstęgowy mój specjalista Pulse Roll Label Products (Pulse) rozszerza swoją obecność w Europie otwierając dodatkową fabrykę w Poznaniu.

Dzięki wieloletniemu partnerowi produkcyjnemu nowy zakład Pulse Polska to fabryka o powierzchni 1200 m2, która będzie obsługiwać nie tylko klientów w całej Polsce, ale także dostawców usług poligraficznych w regionach Europy Środkowo-Wschodniej.

Uruchomienie Pulse Polska to kolejny krok w naszym strategicznym planie rozwoju i jestem zachwycony, że rozpoczynamy rok 2024 w tak ekscytujący sposób” – powiedział Gary Seward, dyrektor zarządzający Pulse. „Dzięki naszemu innowacyjnemu procesowi podwójnego utwardzania Atramenty UV LED, PureTone® DC i nasz rewolucyjny Monolux. Po niezwykle udanym roku, w którym branża wprowadziła na rynek standardowy system druku aniloksowego, nie możemy się teraz doczekać poszerzenia naszego europejskiego zasięgu. Jeszcze bardziej udanego roku 2024.

Po ponad dwudziestu latach udanej działalności na terenie Wielkiej Brytanii Pulse przejął od Reprograf Grafikus obiekt we wsi Bogucin w powiecie poznańskim. „W Pulse stawiamy na przekraczanie granic i przełamywanie harmonii” – mówi Seward. „W miarę jak rynek etykiet staje się coraz bardziej konkurencyjny, niezwykle ważne jest, aby firmy szukały rozwiązań, które je wyróżniają. Innowacje, takie jak nasz druk aniloxowy Monolox ze stałym drukiem aniloxowym i atrament podwójnie utwardzalny PureTone DC pomagają poprawić wyniki finansowe drukarni, odblokować nowe możliwości i zwiększyć wydajność poprzez standaryzację produkcji i maksymalizację wydajności.” – powiedział Gary.

„Nasz zespół ekspertów w nowym poznańskim zakładzie dokłada wszelkich starań, aby dostarczać atramenty najwyższej jakości, w ramach ciągłego opracowywania innowacyjnych rozwiązań dla dzisiejszego światowego przemysłu poligraficznego” – dodał. „Pulse Polska specjalizuje się w produkcji farb i lakierów i doda do swojego asortymentu pełną gamę produktów Pulse, zwiększając dostępność i szybkość dostaw w całym regionie. Dodatkowo te nowe możliwości produkcyjne i dystrybucyjne pomogą nam rozszerzyć naszą międzynarodową obecność jako stanowi część naszego planowanego planu ekspansji, a nowe Terytoria oferują znaczące nowe możliwości wzrostu.

READ  Al Qemzi zdobywa pole position w Polsce - Aktualności

„Dzięki Pulse Polska klienci w całej Europie mogą oczekiwać tego samego poziomu jakości, obsługi klienta i wsparcia technicznego, na którym zbudowaliśmy naszą reputację – i którego wszyscy klienci Pulse oczekują w standardzie” – podsumowuje Seward.