Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pułk uwięziony w odcinku klubu ze striptizem w Polsce wygrywa śledztwo na poziomie korpusu

Władze poinformowały w poniedziałek dla Military Times, że 18. Siły Powietrzne rozpoczęły dochodzenie w sprawie kierownictwa Brygady Lotnictwa Bojowego 101. Sił Powietrznych, która została wysłana do Europy w zeszłym roku.

Śledztwo z siedzibą w Fort Brock w Północnej Karolinie jest następstwem wcześniejszego śledztwa w sprawie naruszenia przez jedną z grup paramilitarnych przepisów wojskowych, odwiedzając klub ze striptizem podczas oficjalnej wizyty w Kdańsku.

Pewnego dnia szef batalionu zaginął pewnej nocy po nocnej wycieczce po pijaku we wrześniu, po czym powiedział śledczym, że ma narkotyki w klubie ze striptizem i przepłacił kartę kredytową.

Gwiazdy i linie zostały po raz pierwszy zgłoszone Nowa próba, Dodatkowo Oryginalny.

Pułkownik armii Joe Pucino, rzecznik 18. Korpusu Powietrznego, potwierdził, że kwatera główna rozpoczęła dochodzenie, ale ujawnił kilka innych szczegółów.

„Śledztwo obejmuje serię zarzutów” – powiedział Buccino w e-mailu. „Oficer śledczy pracuje nad śledztwem, a nie my [completion] Oś czasu teraz. Nikt nie został zawieszony na podstawie śledztwa. „

Śledczy wysłany przez 18 Korpus Powietrznodesantowy był pułkownikiem spoza 101 Dywizji Powietrznej. Pułkownik Travis Habab, dowódca sił powietrznych, powiedział swoim wiceprezydentom o śledztwie w zeszły weekend.

Dochodzenie na poziomie korpusu wskazuje, że w batalionie Hababa mogły istnieć problemy wykraczające poza to, co wydarzyło się w polskim klubie ze striptizem zeszłej jesieni, o czym Stripes poinformował, że wielu oficerów stanęło w obliczu wczesnych etapów kariery wojskowej.

Stripes otrzymał również ankietę klimatyczną dla dowództwa od rozmieszczenia kompanii dowództwa batalionu. Badanie wskazuje na powszechne problemy z myślami samobójczymi i zastraszaniem w tym sektorze.

W kwietniu batalion powrócił do zamku Campbell w Kentucky z dziewięciomiesięcznego cyklu podróży do Europy, wspierając Atlantic Resolue, międzynarodową odpowiedź na rosyjską okupację Ukrainy.

Według danych z Europy i Afryki, według amerykańskich sił zbrojnych około 6000 żołnierzy bierze udział w osadnictwie atlantyckim „w dowolnym momencie”.