Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Puchar Prezydenta: Saurabh Choudhary zdobył srebrny medal. Brązowe torby Abhishek Verma

Saurabh Chaudhry zakończył z 24 punktami, a Abhishek Verma z 21 punktami | & nbsp Źródło obrazu: & nbspANI

Wrocław [Poland]Saurabh Choudary z Indii zdobył srebro, a Abhishek Verma zdobył brąz w męskim pistolecie pneumatycznym 10 m podczas inauguracyjnego Pucharu Prezydenta we Wrocławiu w sobotę.

Niemiec Christian Ritz wygrał w finale pistolet 10 m mężczyzn z łączną notą 34 punktów. Saurabh Chowdhury zdobył 24 punkty, a Abhishek Verma zakończył z 21 punktami.

Wcześniej Manu Bahaker nie dotarła do finału kobiet z pistoletu pneumatycznego na 10m. Bahaker zajął trzecie miejsce w pierwszym półfinale z 23 punktami. Tylko dwóch liderów w każdym półfinale dotarło do finału.

Indie zdobyły teraz trzy medale w Pucharze Prezydenta. Manu Bahaker wygrał 10 milionów złotych pistoletów dla mieszanej drużyny z Irańczykiem Javad Foroughi w dniu otwarcia.

Otrzymuj wiadomości sportowe, w tym aktualizacje na żywo z krykieta, piłki nożnej, tenisa, badmintona, WWE i innych sportów na Times Now

Najbardziej kompleksowy plan działania dla Indii zostanie opracowany podczas szczytu Times Now – Celebrating India @ 75 | Shake India @100. Odwiedź www.timesnowsummit.com Potwierdź swoją obecność 10, 11 listopada w New Delhi.

READ  Harmonogram zajęć sportowych III ligi, tablica wyników na dzień 3 kwietnia