Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Psalms of David Festival oferuje muzykę na żywo z profesjonalnymi rozwiązaniami HARMAN

Kolbuszowa, Polska – ESS Audio, TJT Music i Master-Ton wydały ostatnio całą kolekcję Profesjonalne rozwiązania Harman System poprawy dźwięku na żywo na 5. corocznym festiwalu Dawida Psalmów.

Odbywający się we wrześniu 2020 roku w małej polskiej miejscowości Kolbusova piąty coroczny Festiwal Psalmów Dawida był świętem żydowskich i chrześcijańskich pism świętych przy dźwiękach muzyki orkiestrowej na żywo. W plenerowej imprezie, której gospodarzem był Stadion Sportowy Kolbosova, wystąpiła największa młodzieżowa orkiestra symfoniczna w Polsce – Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, a także kilkudziesięciu solistów i solistów.

Aby zapewnić czytelność każdej nuty wśród publiczności wydarzenia, która musiała przestrzegać zasad dystansu społecznego COVID-19, organizatorzy potrzebowali zaawansowanego nagłośnienia o doskonałej jakości dźwięku i szerokim zasięgu. Aby osiągnąć swój cel, wykorzystali ESS Audio do zaprojektowania i opublikowania pliku Harman System wzmacniający dźwięk składa się z głośników JBL, głośników wysokotonowych Crown i jednostek miksujących Soundcraft we współpracy z TJT Music i Master-Ton.

„Rok 2020 był trudnym rokiem dla profesjonalnej branży audio, w którym odbyło się tylko kilka wydarzeń” – powiedział Whitold Carallo, dyrektor generalny ESS. „The Psalms of David Festival był naszym największym koncertem w Polsce i byliśmy zdeterminowani, aby odnieść sukces. Oprócz TJT Music, wdrożyliśmy system JBL VTX A12 FOH, aby wywrzeć ogromny wpływ. Rozwiązania audio firmy HARMAN, w tym głośniki Crown i Soundcraft Kontrolery serii Vi sprawują się dobrze. Fajnie ”.

Sercem systemu audio były 24 głośniki JBL VTX A12, ustawione obok siebie w dwóch z 12 grup. JBL VTX A12 jest ulubionym urządzeniem touroperatorów dzięki modułowej konstrukcji, przenośności i niezrównanej wydajności. Rozłożone na dwie z ośmiu grup, głośniki JBL VTX G28 zapewniają dodatkowe rozciągnięcie i moc dla niskich tonów dla pełnozakresowego dźwięku. Dzięki konstrukcji umożliwiającej układanie w stos na podłodze i lekkiej ramie, która ułatwia wdrażanie i konfigurację, VTX G28 idealnie nadaje się na jednorazowe imprezy festiwalowe.

READ  Max Verstappen o tyradzie w stylu Roya Keane’a, gdy gwiazda Formuły 1 po raz kolejny niszczy Grand Prix Las Vegas zjazdami „National League”

Aby zapewnić wysokiej jakości monitorowanie wykonawców na scenie, zespół wdrożył dwa elementy trójdrożnego układu liniowego JBL V20 jako wzmacniacze typu fill-in na zamkniętym etapie. Zamiast pojedynczych ekranów ustawili mniejsze głośniki w pobliżu wykonawców, z ekranami JBL VTX M22 w pobliżu solistów i dyrygentów orkiestry, a dwudrożne wzmacniacze VTX F12, które można znaleźć w chórach imprezy.

Zespół wyposażył głośniki JBL we wszechstronny wzmacniacz Crown I-Tech 4x3500HD, który zawiera zintegrowany cyfrowy procesor sygnału, cztery adresowalne wejścia i obsługę wszystkich głównych protokołów komunikacyjnych, w tym AES, CobraNet, HiQnet i Ethernet, a także analogowego dźwięku. Konsole cyfrowe Soundcraft Vi3000 i Vi7000 zapewniają potężne i elastyczne możliwości miksowania z niezrównaną jakością dźwięku. Soundcraft Vi3000 posiada pełen zestaw wejść cyfrowych i analogowych, pozwalających na szybką regulację miksu. Soundcraft Vi7000 opiera się na tym dzięki przetwarzaniu 96 kHz, dynamicznemu korektorowi BSS DPR-901II i obsłudze większej liczby kanałów audio.

Pomimo niezwykłych warunków spowodowanych epidemią, V Coroczny Festiwal Psalmów Dawida był wielkim sukcesem i radością dla uczestników. Program ma zostać wyemitowany w telewizji i wkrótce zostanie wydany na Blu-Ray.

O Harman Professional Solutions
HARMAN Professional Solutions projektuje i produkuje produkty audio, wideo, oświetleniowe i sterujące (AVLC) dla rynków rozrywki i przedsiębiorstw, w tym występów na żywo, produkcji audio, dużych obiektów, kina, handlu detalicznego, korporacji, edukacji, rządu, hotelarstwa, nadawania i innych. Dzięki wiodącym markom, w tym JBL Professional®, AKG®, Martin®, AMX®, Soundcraft®, BSS Audio®, Crown®, dbx Professional®, DigiTech® i Lexicon Pro®, HARMAN Professional dostarcza solidne, innowacyjne i niezawodne rozwiązania, które są zaprojektowane , Dla wydajności na światowym poziomie. HARMAN Professional Solutions to strategiczna jednostka biznesowa HARMAN International, spółki zależnej należącej w całości do Samsung Electronics Co., Ltd. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź //www.everydayhealth.com/drugs/ http://pro.harman.com/.