Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PSA: W Splatoon 3 jest błąd, który może wpływać na wyniki Splatfest

PSA: W Splatoon 3 jest błąd, który może wpływać na wyniki Splatfest

obrazek: Nintendo

Nintendo informuje, że znaleziono błąd w Splatoon 3, który może spowodować, że głosy nie będą liczone w wynikach Splatfest w ten weekend.

Dzieląc się szczegółami na Twitterze, Big N mówi, że niektórzy gracze odkryli, że muszla, którą wybrali przed głosowaniem na Splatfest – czyli Gear, Grub lub Fun – może zniknąć. Jeśli tak, oznacza to, że głos gracza może się nie liczyć.

Na razie Nintendo zaleca graczom głosowanie przed zebraniem muszli ostryg. Oto przesłanie firmy:

Znaleziono błąd w #Splatoon3, w którym muszle ostryg zdobyte przed głosowaniem mogą zniknąć i nie będą się liczyć do wyników Splatfest.

Aby uniknąć tego problemu, zalecamy graczom głosowanie na Splatfest przed zebraniem muszli ostryg. Przepraszamy za niedogodności. Ten błąd zostanie naprawiony w przyszłości. „

Muszle można zdobyć podczas Splatfest Sneak Peek, który odbywa się w dniach poprzedzających kolejny Splatfest Festival. Wygląda na to, że po głosowaniu na swoją drużynę nie ma żadnych problemów ze zbieraniem muszli ostryg, więc po prostu podbiegnij do tablicy i wybierz swoją stronę!

Splatfest rozpoczyna się w tym tygodniu o 17:00 czasu PT w piątek 23 września w Północnej Ameryce, Sobota 24 września od 2:00 GMT w Europie i 1 nad ranem czasu EST w sobotę 24 września w Australii. Druga połowa wydarzenia rozpocznie się 24 godziny po rozpoczęciu wydarzenia. To jest weekend!

Powiadomimy Cię, kiedy Nintendo może naprawić błąd, ale na razie zignoruj ​​te powłoki, dopóki nie zagłosujesz!

Czy napotkałeś ten błąd w Splatoon 3? Mamy pomysł, o którym powiesz nam w komentarzach.