Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PSA: Leif może teraz porzucić Twój Animal Crossing: New Horizons Island, ale jest to drogie

Pielenie stało się nieco łatwiejsze w nowej aktualizacji Animal Crossing: New Horizons, dzięki Nookness! Dzięki dodaniu stałego sklepu Leifa na Harf Island możesz teraz kupować kwiaty, krzewy, nasiona i sadzonki, kiedy tylko chcesz.

Ale jest tajna funkcja, której nie znaliśmy wcześniej: Liść ma teraz usługę odchwaszczania! Oczyści całą wyspę, w tym wszystkie niedostępne i ukryte chwasty, nawet od razu.

zioła

Oznacza to, że teraz znacznie łatwiej jest uzyskać upragnioną pięciogwiazdkową ocenę od Isabel i sprawić, by twoja wyspa wyglądała ładnie i schludnie – zwłaszcza jeśli, jak wielu z nas, nie tknąłeś gry od około roku.

Wcześniej Leif kupował od ciebie zestawy ziół za 20 dzwonków każdy, chociaż są one w Zwierzę przekraczające nowy liść Proponował również wypielenie miasta, jeśli masz więcej niż 50 chwastów.

Jest jednak korzyść z tej usługi. Kosztuje… 100 000 dzwonków. Lepiej mieć dużo chwastów, żeby było warto!

Cena

Oto dobre wieści, aby nadrobić złe wieści: Leif wrzuci wszystkie chwasty do kosza na surowce wtórne, gotowe do ich zebrania. Może uda Ci się z niego zrobić okonia morskiego z grilla ziołowego!

Czy Leif przyjmie jego ofertę, czy raczej sam wykonasz prace ręczne? Daj nam znać w komentarzach!

READ  Super Mario 64 w idealnym stanie sprzedaje się za rekordową kwotę 1,5 miliona dolarów | Super Mario