Tech

PS5 UK – NA ŻYWO: Dzisiejsze informacje o uzupełnieniu zapasów od BT, Argos, AO i nie tylko

(niezależny)

Najnowsze: uzupełnianie zapasów BT i bezpośrednia wyprzedaż PS po poprzednim dzisiejszym niskim poziomie

Minął już ponad rok, odkąd konsola Sony pojawiła się w Wielkiej Brytanii w listopadzie 2020 r. Ale, jak dobrze wiecie, problemy z dostawami i światowe niedobory półprzewodników spowodowane pandemią spowolniły produkcję nowej konsoli do gier Sony. Nowe zapasy wciąż mogą być trudne do znalezienia, a kiedy się pojawią, PS5 szybko się wyprzedaje, zarówno w Internecie, jak iw sklepie.

Listopad zaczyna się powoli, jeśli chodzi o uzupełnianie zapasów PS5, a konsole pojawiają się tylko w John Lewis i spółkaI Gra I Kupować W pierwszym tygodniu miesiąca.

Obejrzyj transmisję na żywo: Najlepsze wczesne okazje na Czarny piątek na zakupy teraz

Jednak od tego czasu sytuacja się poprawiła i ostatnio widzieliśmy uzupełnianie zapasów w bardzoI Dla mnieI ArgosI Lew i Littlewoods, a także spadek liczby nowych programów Sony PS bezpośredni Sklep internetowy. Było też wiele uzupełnień zapasów w Gra. Mamy tylko nadzieję, że ten pęd będzie kontynuowany, gdy się zbliżymy Czarny Piątek I sezon świątecznych zakupów.

Jeśli nadal szukasz PS5, dobrze trafiłeś. Nasz blog na żywo jest pod ręką, aby zapewnić Ci najnowsze informacje o uzupełnieniach zapasów PlayStation 5 u wszystkich głównych sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii, zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych, a także dostarczać szczegółowych informacji na temat podobno wydanych, a także najnowszych gier i akcesoriów na PS5.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej stan magazynowy brytyjskich sprzedawców na PS5:

1637600451

Stockowe trackery PS5, wyloguj się

Cóż, to wszystko od nas, dziękuję za śledzenie bloga na żywo, aby śledzić akcje PS5. Chociaż było tylko kilka kropli, daje to nadzieję na dalsze szukanie!

Dołącz do nas ponownie jutro, gdy wznowimy misję.

Adam Smith22 listopada 2021, godz. 17:00

1637594705

Dlaczego PS5 tak trudno teraz kupić?

Niestety niedobór PS5 będzie się utrzymywał z czasem. Według ostatnich doniesień Sony zrewidowało swoje szacunki w dół.

Adam Smith22 listopada 2021 15:25

1637593228

BT ponownie wyprzedane!

Po raz kolejny sprzedaż PS5 szybko rośnie, ponieważ BT nie ma dziś w magazynie po raz trzeci.

Adam Smith22 listopada 2021 15:00

1637590174

Najlepsze oferty gier na Czarny piątek 2021

Czarny piątek już nadszedł, ponieważ detaliści już obniżyli ceny przed samym wielkim dniem, który nadejdzie 26 listopada 2021 r. Jak zawsze technologia i gry to gorące tematy, a zniżki można znaleźć na konsole, gry, akcesoria i jeszcze. Zespół IndyBest będzie z Tobą na każdym kroku, podkreślając najlepsze oferty w całej sieci.

Oferty gier w Czarny piątek będą gotowe do przejęcia od szerokiej gamy profesjonalistów, takich jak Gra I Kupować, a także sprzedawców detalicznych, takich jak AmazonkaI bardzoI ArgosI curry i więcej. Nie możemy obiecać rabatów na rzeczy, które wciąż trudno znaleźć Seria Xbox I PlayStation 5Ani Przełącznik Nintendo OLED – które ostatnio mamy przejrzeć, ale z pewnością możesz spodziewać się zapłaty za gry, akcesoria, inne konsole i usługi cyfrowe.

Pokład Dax22 listopada 2021 14:09

1637586034

Najlepsze oferty telewizyjne w Czarny piątek 2021

Czarny Piątek Synonim telewizorów po obniżonej cenie. Podczas gdy widok kupujących kłócących się o tanią Sony Bravia należy na szczęście do przeszłości, najlepsze oferty telewizyjne w Czarny piątek wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem w Internecie.

Wcześniej w listopadzie Dla mnieI curry I studio Wszyscy wcześnie rozpoczynają obchody Czarnego Piątku, ostro przeceniając niektóre z najlepiej sprzedających się telewizorów za nawet 500 funtów. Zanim Czarny Piątek oficjalnie rozpocznie się 26 listopada, znaleźliśmy już kilka kuszących ofert, które podsumowaliśmy w naszym przewodniku Najlepsze oferty telewizyjne w Czarny piątek.

Pokład Dax22 listopada 2021 13:00

1637582720

PlayStation 5 znów jest dostępne dla klientów BT

Adam Smith22 listopada 2021 12:05

1637581234

Najlepszy telewizor 4K dla nowego PS5

Podczas gdy czekamy na kolejne uzupełnienie zapasów PS5, czas pomyśleć o ulepszeniu telewizora. PS5 wyświetla wideo 4K i może nawet obsługiwać gry działające z szybkością 120 klatek na sekundę. Jest to coś, z czym nie wszystkie telewizory mogą sobie poradzić, więc jeśli chcesz, aby Twoja nowa konsola działała jak najlepiej, nowy telewizor może się przydać.

Zebraliśmy dziewięć najlepszych dostępnych obecnie telewizorów 4K od takich producentów, jak między innymi Samsung, LG, Sony i Panasonic. Dobrą wiadomością jest to, że nie trzeba wydawać fortuny, aby kupić świetny telewizor 4K – ceny naszych ulubionych produktów zaczynają się od 400 funtów.

Adam Smith22 listopada 2021 11:40

1637580034

Najlepsze gry na PS5

w bestsellerze Spider-Man: Miles Morales Gra (44,99 £ Currys.pl), Peter Parker został zastąpiony przez swoją niezręczną nastoletnią pasierbicę Miles Morales. przypadkowa nowa generacja, Spider-Man: Miles Morales Udoskonal oryginalną formułę” – powiedział nasz recenzent – ​​„To uproszczona przygoda z bardziej skoncentrowaną historią, znacznie mniej ruchliwą akcją, a sympatyczny protagonista wciąż próbuje kontrolować swoje moce”.

podczas, dusze demonów (57,99 GBP, Currys.pl) na PS5 to pokaz możliwości nowej konsoli. „Opresyjna gotycka architektura, ociężałe łuki i ropiejące lochy tego kultowego klasyka wyglądają niesamowicie na nowym sprzęcie, pozostając wiernym estetyce i żywiołowości oryginalnej gry” – powiedział nasz tester.

Adam Smith22 listopada 2021 11:20

1637579706

BT i PSDirect są wyprzedane!

Kiedy się pojawił, konsole PlayStation 5 były sprzedawane zarówno w BT, jak i PSDirect.

Nie jest jasne, gdzie w następnej kolejności dostarczysz konsolę shuffle, ale sklepy, w tym Amazon, John Lewis, AO i inne, nie opublikowały jeszcze żadnych ofert – śledź ten blog, aby uzyskać więcej aktualizacji!

Adam Smith22 listopada 2021 11:15

1637578834

Czy możesz uzyskać VPN na PS5?

Chociaż Sony nie zezwala na żadne aplikacje VPN, takie jak NordVPN lub ExpressVPN Do pobrania z PlayStation Store (sieci VPN nie są w ogóle obsługiwane na platformie), nadal istnieje sposób na użycie VPN na PS5, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo treści z ograniczeniami geograficznymi.

Zalecamy zakup VPN z funkcją Smart DNS. Jest to usługa oferowana przez wiele firm VPN, w tym NordVPN, która pozwala sfałszować swoją lokalizację na urządzeniach, które nie obsługują VPN. Możesz przeczytać nasz raport w pliku Najlepsze VPN po więcej informacji.

Adam Smith22 listopada 2021 11:00

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby wpływało to na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w warunkach rzeczywistych.

READ  Pełne serwery New World nie pozwolą już na tworzenie postaci

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment