Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PS5 Stock UK – NA ŻYWO: Najnowsze aktualizacje od Very, Argos, John Lewis i innych

Poznaj PS5 — wsteczna kompatybilność

Aktualizacja: PS5 może spaść o Gra I Amazonka Dziś. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

ten PS5 Został wprowadzony na rynek w listopadzie 2020 r., Ale problemy z dostawami i globalny niedobór chipów spowolniły produkcję konsoli nowej generacji Sony do pełzania. Trudno znaleźć nowe zapasy, a kiedy się pojawią, PS5 wyprzeda się w mgnieniu oka.

Sierpień był jednym z najlepszych miesięcy na uzupełnienie zapasów PS5, w którym pojawiło się wiele spadków bardzoI Zabawki SmithaI BT I Który, a także dostępność w ArgosI Amazonka I Gra. W sumie było około 35 kropli. Ten miesiąc był naprawdę imponujący, ze spadkiem AO.comI as studioI KupowaćI Cary’s World dla komputeraI BTI Zabawki SmithaIGraI bardzo I Argos Wszystko to plus Smyths miał wczoraj kolejny.

Jeśli nadal szukasz PS5, dobrze trafiłeś. Nasz blog na żywo jest pod ręką, aby zapewnić Ci najnowsze informacje o uzupełnieniach zapasów PlayStation 5 od wszystkich głównych sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii, zarówno online, jak i stacjonarnych, a także dostarczać szczegółowych informacji na temat plotek, najnowszych gier i akcesoriów na PS5.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej stan magazynowy brytyjskich sprzedawców na PS5:

1632230113

Recenzja gry „Ratchet and Clank” na PS5

Zainteresowany Pytania i stukot? Na początku czerwca w grze pojawiły się nowe pakiety PS5 z Ratchet and Clank: Rift Apart na swojej stronie internetowej. Wersja na dysk PS5 z kopią szczelina niezależnie od tego Koszt to 519,98 GBP (Game.co.uk). To jedna z naszych ulubionych gier na PS5 z 2021 roku.

W naszej recenzji gry nasz pisarz powiedział:szczelina niezależnie od tego Ma urok do wypalenia, projekt postaci, żywą mechanikę walki, eksplorowalne poziomy, które wyglądają świetnie, nie wyglądając jak labirynt, i są zajęte bez chaosu. „

Jeśli szukasz torby na konsolę w tym tygodniu, koniecznie ją zdobądź szczelina niezależnie od tego. Możesz zobaczyć wszystkie Pakiety gier PS5 są tutaj.

Alex Lee21 września 2021 14:15

1632227113

PS5 Disc Edition kontra PS5 Digital Edition

(Sony)

Tak naprawdę jedyną różnicą jest brak napędu w cyfrowej wersji konsoli. Dlatego jest tańszy. Jednak jego zabezpieczenie jest często trudniejsze niż wersja dyskowa.

Gry są pobierane z PlayStation Store, a ich własność jest powiązana z Twoim kontem PlayStation Network. Niestety, ponieważ nie ma dysku, nie będziesz mógł grać w żadne rzeczywiste gry, które możesz posiadać. Wersja na dysk PlayStation 5 kosztuje 449,99 GBP, podczas gdy wersja cyfrowa, bez napędu, jest tańsza i kosztuje 359,99 GBP.

Alex Lee21 września 2021 13:25

1632224113

Potrzebujesz Xbox Series X?

Jeśli uważasz, że trudno jest zdobyć PlayStation 5, po prostu zwróć uwagę na opustoszały krajobraz Xbox i unikaj myślenia o innych graczach próbujących wyśledzić Xbox Series X. Krótkie spadki są losowo rozrzucane przez cały tydzień.

Na szczęście dla Ciebie śledzimy bloga na żywo z serii Xbox X i dostarczamy najnowsze wiadomości i aktualizacje w miarę ich pojawiania się. Wejdź na naszą stronę po więcej, a może dostaniesz Xbox I PS5 w tym tygodniu.

Alex Lee21 września 2021 12:35

16322221113

Czy konsole Tesco PS5 pojawią się ponownie?

Mało prawdopodobne, żeby Gra Zejdzie dzisiaj, biorąc pod uwagę czas. Kropla może nastąpić jutro rano.

Ale czy ktoś chce zgadywać, ile czasu minęło od tego czasu? Tesco Czy ostatnio uzupełniono PS5? Miesiąc? może dwóch? O nie, nie, nie. Minęło sześć miesięcy od ostatniego uzupełnienia PS5 przez Tesco 15 marca. Tak. sześć. wszystko. Miesiące. Uważamy, że sprzedawca właśnie zrezygnował z prób zamawiania konsoli i opuścił konkurencyjnego sprzedawcę Lew zamiast tego rozbij je.

Kiedy więc może odpaść? Nikt nie domyśla się, ale może w grudniu wziąć udział w świątecznej gorączce. Jak zawsze będziemy Cię informować!

Alex Lee21 września 2021 11:45

1632218413

Kiedy nadchodzi PS5 VR?

Niestety nie udało nam się zerknąć na PS5 VR podczas prezentacji Sony PlayStation na początku tego miesiąca, ale tego można było się spodziewać. Obnosił się na tajnym szczycie programistów w sierpniu, więc przynajmniej wiemy, że nadchodzi.

Więcej na ten temat przeczytasz poniżej:

Alex Lee21 września 2021 11:00

1632216613

Kiedy konsole Asda PS5 będą dostępne w następnej kolejności?

(Aśda)

Lew I John Lewis i spółka Trochę podobny do duchów siostrzanych. Rzadko zrzucają zapasy, transfery są zwykle niewielkie i często są uzupełniane o tej samej porze rano. Ostatni spadek Asdy miał miejsce 25 sierpnia o godzinie 8 rano, a akcje wyprzedały się w ciągu kilku minut.

W naszym naukowym systemie rankingowym sprzedawców detalicznych, gdzie pięciu jest najlepszych, a jeden najgorszy, dajemy Asdzie dwa. Bardzo trudno jest sprzedawcy zabezpieczyć zasoby, a ich witryna często ulega awarii, gdy zapasy są niskie. Niektórzy zalecają korzystanie z aplikacji, aby sprawdzić, czy masz problemy, ale zawsze zalecamy dodanie konsoli do listy życzeń i spróbowanie tam sprawdzić.

Asda może zostać uzupełniona w tym tygodniu, ale nie wstrzymuj oddechu.

Alex Lee21 września 2021 10:30

1632214813

Czy powinieneś kupić PS5 od CeX?

Nienawidzimy tego mówić, ale nie powinieneś kupować PS5 od CeX Jeśli możesz mu pomóc. Scalperzy mogą osiągnąć dobry zysk, sprzedając PS5 sprzedawcy używanemu – kto kupi go za 520 funtów, ale na pewno stracisz Dużo pieniędzy, jeśli jesteś jednym z nas i chcesz kupić konsolę.

CeX sprzedaje obecnie PS5 za 720 funtów – to znacznie więcej niż niektórzy spekulanci eBay sprzedają za PS5, a nawet więcej niż najdroższy zestaw PS5 na świecie. Gra. Nasza sugestia? Trzymaj się głównych sprzedawców i kup PS5 w zalecanej cenie detalicznej (449,99 GBP).

Alex Lee21 września 2021 10:00

1632213575

Kiedy może spaść na giełdzie EE PS5?

Który Ostatni raz uzupełniono ją 3 września. Podczas gdy spadki w sieci detalicznej nie były tak produktywne jak w sierpniu (w ostatnim miesiącu było ich około pięciu), oczekuje się, że detalista odnotuje co najmniej jeszcze jeden spadek we wrześniu.

Alex Lee21 września 2021 09:39

1632212165

Data uzupełnienia zapasów PS5 Johna Lewisa podobno przesunięta (ponownie)

John Lewis i spółka Nie był uzupełniany od 3 sierpnia i podobno wycofał się na początku tego miesiąca. Ta data została przesunięta na koniec września, a teraz, według jednego z monitorów akcji PS5, znowu wróciła! Stock tracker @PS5StockAlertUK sugeruje, że uzupełnianie zapasów może nastąpić w drugim tygodniu października.

Nie jest to sprzedawca, na którym tak czy inaczej polegaliśmy. Krople są zwykle bardzo krótkie, trwają kilka minut, jeśli tak, i spadają bardzo wcześnie rano, więc musisz być prawdziwym rannym człowiekiem, aby je kupić, nie będąc Groucho.

Alex Lee21 września 2021 09:16

16322111338

Czy akcje Amazon PS5 w końcu dzisiaj spadną?

Od tego czasu minęło całe sześć tygodni Amazonka Ostatni raz uzupełniano zapasy i trochę się martwimy. Czy ktoś poszedł sprawdzić sprzedawcę? Amazon nie podupadał od tak dawna, że ​​zaczęliśmy zakładać brakujące etykiety niezależny biura. Amazon zwykle spada kilka razy w miesiącu, aw sierpniu trzy lub cztery razy, więc nie mamy pojęcia, co się dzieje. Wydaje się, że spada we wtorek lub środę, więc uważaj na uzupełnianie zapasów.

Od lipca trzeba było być główny subskrybent Aby kupić PS5 od sprzedawcy internetowego. Jeśli nim nie jesteś, sugerujemy założenie profilu 30 dniowy okres próbny. Amazon zwykle aktualizuje swoją stronę z opisem produktu, dodając notatkę o ekskluzywnych produktach Prime przed upadkiem, więc uważaj na to. Jeśli spadnie dzisiaj, spodziewaj się, że nastąpi między 8:30 a 10 rano.

Alex Lee21 września 2021 08:58

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpływało na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w warunkach rzeczywistych.