Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PS5 Stock UK – NA ŻYWO: Dzisiejsze informacje o uzupełnieniu zapasów od Johna Lewisa, Game, Argos i innych

Problem z instalacją płyty PS5 wydaje się powracać

Aktualizacja: John Lewis i spółka Akcje PS5 wyprzedane. Gra Pakiety PS5 mogą spaść jutro. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

ten PS5 Pojawiła się prawie rok temu w Wielkiej Brytanii, 19 listopada 2020 r., ale problemy z dostawami i globalny niedobór półprzewodników spowodowały, że produkcja nowej konsoli do gier Sony drastycznie spowolniła. Nadal bardzo trudno jest znaleźć nowy towar, a kiedy już się pojawi, PS5 trafia do sprzedaży niemal natychmiast, zarówno online, jak i w sklepie.

Ostatni miesiąc zaczął się bardzo wolno, jeśli chodzi o uzupełnianie zapasów PS5. W ciągu pierwszych dwóch tygodni zaobserwowaliśmy tylko u czterech sprzedawców spadek zapasów. Ale pod koniec października otrzymaliśmy dziewięć ogromnych kropli LewI studioI John Lewis i spółkaI bardzoI LittlewoodsI ArgosI HamleysI Gra I AO.com. W zeszłym tygodniu dostaliśmy więcej uzupełnień BTI KtóryI ArgosI Amazonka I GraWięc miesiąc zdecydowanie się poprawił. Ponieważ ścigamy się w pierwszą rocznicę PS5, miejmy nadzieję, że w listopadzie towar zostanie dostarczony.

Jeśli nadal szukasz PS5, dobrze trafiłeś. Nasz blog na żywo jest pod ręką, aby zapewnić Ci najnowsze informacje o uzupełnieniach zapasów PlayStation 5 od wszystkich głównych sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii, zarówno online, jak i stacjonarnych, a także dostarczać szczegółowych informacji na temat podobno wydanych, a także najnowszych gier i akcesoriów na PS5.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej stan magazynowy brytyjskich sprzedawców na PS5:

1635955500

Zapisz się do newslettera IndyBest

(niezależny)

Czy pomogliśmy ci kupić PS5? Czy chcesz teraz uzyskać więcej informacji o zakupach? W takim razie sugerujemy bezpłatną rejestrację Biuletyn IndyBest, gdzie można uzyskać dostęp do najlepszych ofert i raportów na temat niezbędnych produktów tygodnia, wybranych przez ekspertów IndyBest.

Przychodząca do Twojej skrzynki odbiorczej w każdy piątek rano, e-mail zawiera pozycje z naszych wypróbowanych i przetestowanych recenzji sporządzonych przez profesjonalistów z branży – pomagając Ci podjąć najbardziej świadomą decyzję za ciężko zarobione pieniądze.

Alex Lee3 listopada 2021 16:05

1635952529

Czy gra będzie zawierać pakiety PS5 z Call of Duty Vanguard?

(Aktywność)

Jest na to spora szansa Gra zostanie wymieniony Call of Duty: Straż przednia Pakiety na jego stronie Strona z pakietami PS5 jutro. niedawno FIFA 22 Następnie sprzedawca dodał grę do swoich zwykłych pakietów. zrobiłem to samo dla Ratchet and Clank: Rift Apart.

Spodziewaj się, że te pakiety zostaną dodane do witryny gry jutro rano, jeśli nastąpi spadek. Pakiet powinien oscylować wokół ceny 656,94 GBP i zawierać dodatkową grę i drugi kontroler bi-sense, jeśli zastosujesz ten sam wzór cenowy, co FIFA 22

Alex Lee3 listopada 2021 15:15

1635949529

Gdzie można kupić OLED Nintendo Switch?

Nintendo Switch OLED był dostępny przez cały miesiąc w październiku, ale od tego miesiąca dosłownie nie ma go w magazynie, a ShopTo jest ostatnim sprzedawcą, który wymienia konsolę online.

Ale podobnie jak w przypadku PS5, śledzimy również Nintendo Switch OLED w czasie rzeczywistym, więc zachowaj nasz przewodnik po ekwipunku, aby dodać do zakładek wszystkie najnowsze aktualizacje i spadki zapasów OLED.

Alex Lee3 listopada 2021 14:25

1635946500

Potrzebujesz Xbox Series X?

Seria Xbox X jest tak samo trudna do kupienia jak PS5. Podczas gdy w zeszłym tygodniu zarybianie było gęste i szybkie, wydaje się, że studnia znowu wyschła. Na szczęście zespół IndyBest jest z nami pod ręką Blog na żywo dotyczący uzupełniania zapasów Xbox series X Zawiera wszystkie najnowsze aktualizacje na Xbox w całej Wielkiej Brytanii.

Jeśli szukasz konsoli Xbox z serii X, odwiedź naszą stronę blog na żywo Aby uzyskać najlepszą szansę na zabezpieczenie konsoli. Jak zawsze tańszy, mniejszy i słabszy Xbox Series S jest w magazynie GraI bardzoI Argos i większość innych sprzedawców.

Alex Lee3 listopada 2021 13:35

1635943529

Szukasz okazji na grę w czarny piątek?

Jest listopad i wiesz, co to oznacza! Za kilka tygodni na stronach internetowych każdego sprzedawcy będzie można zobaczyć kilka niesamowitych ofert na gry z okazji Czarnego Piątku.

Chociaż PS5 prawdopodobnie nie zostanie przecenione w wielkim dniu – dość trudno jest spróbować kupić go bez zniżki – spodziewaj się dobrych ofert na Nintendo Switch, akcesoria do gier i gry na PS5.

Alex Lee3 listopada 2021 12:45

1635940529

PS5 kontra Xbox Series X

Nie wiesz, który kontroler wybrać? Mamy porównawczy przegląd obu urządzeń, który pomoże Ci podjąć decyzję.

Nasz recenzent powiedział: „Różnice między Xbox Series X i Series S są znaczące: S jest nieco mniejszy, ale ma mniejszą moc, więc niektóre gry działają nieco mniej wydajnie”. „Obie jednostki oferują wiele ulepszeń w stosunku do swoich poprzedników: nowe projekty, znacznie ulepszona wydajność i niektóre, jeśli nie wiele nowych gier”.

Alex Lee3 listopada 2021 11:55

1635938729

Kiedy upewnimy się, że gra na PS5 powróci?

Gra Zawsze tweetuje wiadomość ostrzegawczą rano w dniu lądowania, informując wszystkich, że tego dnia zrezygnuje z PS5. Więc miej oczy szeroko otwarte na tweeta Umieść tweeta Kalkulacja, ponieważ sprzedawca jako pierwszy potwierdzi spadek.

Jednak sprzedawca nie będzie tweetował, gdy faktycznie ustawił towar bezpośrednio. Musisz więc usiąść na tym blogu i obejrzeć nasz post. Powiemy Ci drugi spadek akcji.

Alex Lee3 listopada 2021 11:25

1635936929

Konsola PS5 również uzupełnia oczekiwania

(niezależny)

Nie jest tajemnicą, że – tutaj na blogu – bardzo To jeden z naszych ulubionych sklepów PS5. Był na naszej złej liście w czerwcu, po tym, jak nie uzupełniał zapasów przez ponad dwa miesiące. Ale wszystko to jest teraz zapomniane.

czemu? Ponieważ po tym okresie suszy, Very teraz ma dość częste i bardzo długotrwałe krople, często utrzymujące się do trzech godzin. Niewielu sprzedawców pozostaje na bieżąco dłużej niż pół godziny.

Sprzedawca ostatnio uzupełniał zapasy 19 października i zwykle spadają w odstępach od trzech do czterech tygodni. Istnieje możliwość, że we wtorek w przyszłym tygodniu spadną kolejne akcje.

Alex Lee3 listopada 2021 10:55

1635935154

Jak zdobyć PS5 od AO?

Dla mnie W październiku dostałem cztery małe dropy, ale nie były to „prawdziwe” dropy – przynajmniej w naszych oczach – ponieważ nie można było utrzymać konsoli, klikając fajny przycisk „kup teraz”.

Tak, ubezpieczenie akcji od AO jest dość ważne. Podobnie jak Smyths Toys, pakowanie PS5 wymaga czasu i poświęcenia, ale także (irytująco) odrobiny prostej wiedzy o kodowaniu. Aby umieścić konsolę w koszyku, klienci muszą uzyskać dostęp do witryny w Google Chrome na laptopie lub komputerze i edytować kod witryny za pomocą Monitora elementów. Mamy kilka instrukcji, jak to zrobić, w naszym głównym przewodniku po śledzenia akcji PS5.

Wiemy, czy tylko ci sprzedawcy ułatwiliby zakup konsoli, prawda? Kolejna połowa gatunków może się powtórzyć w tym lub następnym tygodniu.

Alex Lee3 listopada 2021 10:25

1635933629

Pakiety gier na PS5 mogą pojawić się jutro

wczoraj, Gra zaktualizowany Strona z pakietami PS5 Z nowymi datami publikacji 19 listopada. Teraz sprzedawca potwierdził, że priorytetowe zamówienia objęte ubezpieczeniem zostaną również wysłane tydzień wcześniej, 11 listopada. Oznacza to, że jutro może nastąpić uzupełnienie zapasów PS5.

Sprzedawca zwykle nie schodzi w piątek, więc bardziej optymistycznie patrzymy na spadek w czwartek jutro rano. Według @PS5StockAlertUK ten spadek mógł zostać zaplanowany na czas wydania Call of Duty: Straż Przednia, Który wychodzi w piątek.

Alex Lee3 listopada 2021 10:00

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby to wpływało na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w warunkach rzeczywistych.

READ  OnePlus 10 Pro jest świetny – poza tą irytującą wadą