Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PS5 stock UK – NA ŻYWO: Dzisiejsza aktualizacja zapasów od Very, AO, Argos i innych

Problem z instalacją płyty PS5 wydaje się powracać

Aktualizacja: PS5 jest wyprzedane w Dla mnieI bardzo I Lew. może wpaść w Argos następujące. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

ten PS5 Do Wielkiej Brytanii trafił prawie rok temu, 19 listopada 2020 r., ale problemy z dostawami i globalny niedobór półprzewodników spowodowały, że produkcja nowej konsoli do gier Sony drastycznie spowolniła. Nadal bardzo trudno jest znaleźć nowy towar, a kiedy już się pojawi, PS5 trafia do sprzedaży niemal natychmiast, zarówno online, jak i w sklepie.

Listopad zaczyna się bardzo powoli, jeśli chodzi o uzupełnianie zapasów PS5. W zeszłym tygodniu właśnie widzieliśmy John Lewis i spółkaI Gra I Kupować spadek zapasów. Mam nadzieję, że to się poprawi. Pod koniec października otrzymaliśmy dziewięć ogromnych kropli LewI studioI John Lewis i spółkaI bardzoI LittlewoodsI ArgosI HamleysI Gra I Dla mnie. Gdy ścigamy się w pierwszą rocznicę PS5, miejmy tylko nadzieję, że listopad zacznie dostarczać towary.

Jeśli nadal szukasz PS5, dobrze trafiłeś. Nasz blog na żywo jest pod ręką, aby zapewnić Ci najnowsze informacje o uzupełnieniach zapasów PlayStation 5 od wszystkich głównych sprzedawców detalicznych w Wielkiej Brytanii, zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych, a także dostarczać szczegółów na temat plotek, a także najnowszych gier i akcesoriów na PS5.

Czytaj więcej:

Sprawdź poniżej stan magazynowy brytyjskich sprzedawców na PS5:

1636560240

Jak zdobyć kod kuponu PS5 od BT?

BT oferuje swoim klientom pomocną dłoń, jeśli chodzi o zabezpieczenie PS5. Zamiast otwierać wirtualne drzwi i radzić sobie z zamieszaniem, jak inni sprzedawcy, BT wysyła swoim klientom unikalne kody kuponów.

Alistair Charlton10 listopada 2021 16:04

1636556994

Oto oferty PS5, których można się spodziewać w Czarny piątek

W przypadku PS5 nie spodziewamy się żadnych większych zniżek na samą konsolę, ale mogą pojawić się oferty na akcesoria, gry i pakiety – tak jak to opisaliśmy. Przewodnik po nowościach z Czarnego Piątku na PS5.

Alistair Charlton10 listopada 2021 15:09

1636556400

Czy możesz uzyskać VPN na PS5?

(istock)

Chociaż Sony nie zezwala na żadne aplikacje VPN, takie jak NordVPN lub ExpressVPN Do pobrania z PlayStation Store (VPN nie są w ogóle obsługiwane na platformie), nadal istnieje sposób na użycie VPN na PS5, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo treści z ograniczeniami geograficznymi.

Zalecamy zakup VPN z funkcją Smart DNS. Jest to usługa oferowana przez wiele firm VPN, w tym NordVPN, która pozwala sfałszować swoją lokalizację na urządzeniach, które nie obsługują VPN. Możesz przeczytać nasz raport w pliku Najlepsze VPN po więcej informacji.

Alistair Charlton10 listopada 2021 15:00

1636552740

Zarejestruj się w Indy

(niezależny)

Czy pomogliśmy Ci zdobyć PS5? Chcesz więcej informacji o zakupach? Dlaczego nie zarejestrujesz się za darmo? Biuletyn IndyBest, gdzie można uzyskać dostęp do najlepszych ofert i raportów na temat niezbędnych produktów tygodnia, wybranych przez ekspertów IndyBest.

Podręczne podsumowanie, które pojawia się w Twojej skrzynce odbiorczej w każdy piątek rano, zawiera pozycje z naszych wypróbowanych i przetestowanych recenzji sporządzonych przez profesjonalistów z branży, co pomoże Ci podjąć najbardziej świadomą decyzję za ciężko zarobione pieniądze.

Alistair Charlton10 listopada 2021 13:59

1636549320

Wczesne oferty z okazji Czarnego Piątku na Nintendo Switch

Jeszcze nie ma nawet Czarnego Piątku, a oferty na pakiety Nintendo Switch już zaczęły się pojawiać! Amazon wypuścił dziś rano swoje ekstrawaganckie zakupy w Czarny piątek i chociaż nie widzieliśmy żadnych ofert na PS5, widzieliśmy kilka na Switchu.

Obecnie możesz otrzymać pakiet Nintendo Switch w kolorze Neon Red / Neon Blue Mario Kart 8 Deluxe za 298,99 GBP (Amazon.co.uk). To najniższy, jaki widzieliśmy w tym pakiecie.

(KLUCZ BF PRZEŁĄCZNIKA NINTENDO)

W Czarny piątek 2021 r. pojawią się oferty i zniżki na konsole Nintendo Switch i Switch Lite, a także gry, akcesoria i pakiety.

Alistair Charlton10 listopada 2021, 13:02

1636545780

Najlepszy telewizor 4K dla nowego PS5

Prawie wszystkie z nich mają bezprzewodowy dostęp do Internetu, więc masz bezpośredni dostęp do aplikacji takich jak Netflix

(istock)

Podczas gdy czekamy na kolejne uzupełnienie zapasów PS5, czas pomyśleć o modernizacji telewizora. PS5 wyświetla wideo 4K i może nawet obsługiwać gry działające z szybkością 120 klatek na sekundę. Jest to coś, z czym nie wszystkie telewizory mogą sobie poradzić, więc jeśli chcesz, aby Twoja nowa konsola działała jak najlepiej, nowy telewizor może się przydać.

Zebraliśmy dziewięć najlepszych dostępnych obecnie telewizorów 4K od takich producentów, jak między innymi Samsung, LG, Sony i Panasonic. Dobrą wiadomością jest to, że nie trzeba wydawać fortuny, aby kupić świetny telewizor 4K – ceny naszych ulubionych zaczynają się od 400 funtów.

Alistair Charlton10 listopada 2021 12:03

1636541940

Najlepsze oferty gier na Czarny piątek 2021

(niezależny)

Czarny piątek jest już za kilka tygodni, a sprzedaż ma się rozpocząć lada dzień. Jak zawsze, technologia i gry będą gorącymi tematami, z oczekiwanymi rabatami na konsole, gry, akcesoria i nie tylko. Zespół IndyBest będzie z Tobą na każdym kroku, podkreślając najlepsze oferty z całej sieci.

Oferty gier w Czarny piątek będą gotowe do przejęcia od szerokiej gamy profesjonalistów, takich jak Gra I Kupować, a także sprzedawców detalicznych, takich jak AmazonkaI bardzoI ArgosI curry i więcej. Nie możemy obiecać rabatów na rzeczy, które wciąż trudno znaleźć Seria Xbox I PlayStation 5Ani Przełącznik Nintendo OLED – które ostatnio mamy przejrzeć, ale z pewnością możesz spodziewać się zapłaty za gry, akcesoria, inne konsole i usługi cyfrowe.

Alistair Charlton10 listopada 2021 10:59

1636540847

Gdzie znaleźć dzisiejsze najlepsze oferty na Czarny piątek 2021

(niezależny)

Alistair Charlton10 listopada 2021 10:40

1636539959

Zestawy PS5 są dostępne w Littlewoods

jak bardzo Sprzedaje, akcje PS5 zostały zauważone w Littlewoods. Konsoli nie da się kupić samodzielnie – jest oczywiście wyprzedana – ale wersja na dysk PS5 jest Dostępne w pakiecie Z drugim kontrolerem DualSense i szacowaną datą dostawy 9 grudnia.

Alistair Charlton10 listopada 2021 10:25

1636538613

Kupującym często udaje się zabezpieczyć konsole PS5

dobre wieści! Chociaż wciąż tkwimy w niekończącej się poczekalni na śmierć, widzimy tweety od kupujących, którym udało się kupić PS5 w Very dziś rano.

Siedzenie w poczekalniach i wreszcie przyjęcia bez zapasów może być frustrujące, więc wspaniale jest widzieć, jak niektórzy kupujący w końcu chwytają konsole. Naprawdę szarpie za struny serca, prawda?

Alistair Charlton10 listopada 2021 10:03

Recenzje produktów IndyBest to bezstronne, niezależne porady, którym możesz zaufać. W niektórych przypadkach zarabiamy pieniądze, jeśli klikniesz linki i kupisz produkty, ale nigdy nie pozwalamy, aby wpływało to na nasz zasięg. Recenzje są kompilowane poprzez połączenie opinii ekspertów i testów w warunkach rzeczywistych.