Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PS Plus Oversight to problem dla posiadaczy PS3 i PS Vita

PlayStation 3 ma mniej więcej 15 lat, więc nie jest zaskakujące, że ma pewne irytujące dziwactwa – ale z Sklep System zamknięty 2 lipcaI subskrybentów PS więcej Prawdopodobnie powinieneś być świadomy potencjalnego problemu. Pobrane pliki zostaną zachowane, ale będziesz mógł odtwarzać tylko te tytuły, które zamówiłeś w ramach usługi subskrypcji Sony, o ile nadal będziesz członkiem.

Nie stanowi to teraz problemu, jeśli planujesz pozostać subskrybentem w dającej się przewidzieć przyszłości, ale oto problem: nie ma możliwości bezpośredniego zakupu adresów, o które prosiłeś wcześniej w ramach członkostwa, gdy działa sklep, co oznacza Twoja subskrypcja wygasa. dystans Sklep PS Store jest zamknięty i już nigdy nie będziesz mógł grać w te tytuły – chyba że ponownie wykupisz subskrypcję.

Ten problem dotyczy również PS Vita, a także PS Minis. To coś, co na szczęście firma naprawiła na PS5 – możesz kupować gry, nawet jeśli masz je już z powrotem przez PS Plus – ale jest to wyraźnie stary problem i oznacza, że ​​nigdy nie zostanie naprawiony w firmie najstarsze konsole.

Niestety nie ma też rozwiązania. Jeśli Twoja subskrypcja PS Plus ma się zakończyć przed 2 lipca (lub 27 sierpnia w przypadku PS Vita), będziesz mieć możliwość wygaśnięcia i wyczerpania członkostwa. i wtedy Kup adresy wyraźnie wymienione – w przeciwnym razie utkniesz. Zawsze było to irytujące i irytujące przeoczenie – ale niestety zbliżające się zamknięcie różnych witryn sklepowych PS3, PS Vita i PSP potęguje zbliżające się zamknięcie.

READ  Google potwierdza, że ​​nadchodzą zupełnie nowe narzędzia i „znaczące” aktualizacje