Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przywództwo M-Sportu zostało zrestrukturyzowane wraz z wycofaniem się jego głównego członka – DirtFish

Przywództwo M-Sportu zostało zrestrukturyzowane wraz z wycofaniem się jego głównego członka – DirtFish

„Nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału w moim życiu i kolejnego rozdziału w historii M-Sportu. Przed moim wyjazdem pozostało jeszcze kilka ważnych miesięcy i nadal zamierzam uważnie monitorować postępy zespołu i będę w kontakcie z Malcolma i nowy zespół zarządzający regularnie.

„Upewnijcie się, że zespół i firma mają przed sobą świetlaną przyszłość i chociaż, co zrozumiałe, odchodzę z ciężkim sercem, pozostaje to w najlepszych stosunkach, z najwyższym uznaniem dla Malcolma, Elaine, Matthew i wszystkich osób związanych z zespołem”.

Wilson powtórzył te słowa, dodając: „Nasze osiągnięcia jako firmy są bezpośrednim wynikiem zaangażowanych w nie ludzi, a John może być niesamowicie dumny ze wszystkiego, co osiągnął. Znalazł i rozwinął jedne z najbystrzejszych umysłów w sportach motorowych i będzie przekazywać przejmuje stery nowego zespołu kierowniczego; dwóch z nich otrzymuje szansę.” po raz pierwszy.

„John i ja znamy się odkąd jeździliśmy na kartingach w wieku około sześciu lub siedmiu lat. Jesteśmy przyjaciółmi na całe życie, a on jest przy mnie od 38 lat. Potrzebowałem kogoś, komu mógłbym zaufać, a w Johnie miałem kogoś, kto Zawsze ufałbym w 100%.Jest moimi oczami i uszami od prawie 40 lat – czuwa nad codziennym zarządzaniem firmą i dba o to, abyśmy byli dobrze przygotowani do wzrostu i rozwoju.

READ  Jacqueline „Jackie” Ann Hannay | Wiadomości, sport, praca