Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przypomnienie: Odblokuj darmowy kostium Świętego Mikołaja w Nintendo Switch Sports

Przypomnienie: Odblokuj darmowy kostium Świętego Mikołaja w Nintendo Switch Sports

Obraz: Nintendo

To ta pora roku, kiedy gry wideo organizują wszelkiego rodzaju imprezy o tematyce świątecznej, a jednym z nich, aby dołączyć do zabawy, jest Sport na Nintendo Switch. Jeśli posiadasz tę grę lub otrzymałeś ją w prezencie świątecznym, możesz teraz bezpłatnie odblokować ubrania Świętego Mikołaja w grze. Pod warunkiem, że skompletujesz kolekcję Świętego Mikołaja, otrzymasz zestaw ubrań Świętego Mikołaja jako pełną nagrodę.

Inne elementy w tym zestawie to czapka Mikołaja, broda Mikołaja, profesorska trwała ondulacja, kędzierzawe brwi, świąteczna farba, czerwone okulary migawkowe, klasyczny kij golfowy, kolorowy dym i „dobranoc!” i „Zrobiliśmy to!” Listy i adresy. Pozostało 11 dni na odblokowanie tych elementów. Jest też zestaw Snowman, który zawiera 34 elementy, a nagrodą za ukończenie jest śnieżne ciało.

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Switch Sports, koniecznie sprawdź naszą recenzję Nintendo Life. Gra otrzymała również niedawno nową aktualizację golfową, o której więcej przeczytacie w naszej poprzedniej relacji.

READ  Battle Royale Off the Grid Neila Blomkampa to niestety gra NFT