Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przypomnienie: nie potrzebujesz kursu Mario Kart 8 Deluxe Booster, aby zagrać w DLC

Zdjęcie: Nintendo

Już za około miesiąc będziemy mogli zagłębić się w nową, błyszczącą zawartość w Mario Kart 8 Deluxe, wraz z wydaniem pierwszej fali „Booster Course Pass”. Do końca 2023 roku będzie sześć fal, które przyniosą 48 połączonych cykli gry w cenie 24,99 USD / 32,99 CAD / 22,49 GBP Aby je zdobyć, wszystkie zostaną również zawarte w pakiecie Nintendo Switch Online + Expansion Pack. fala 1 وصول przybycie 18 marca Obejmie:

Puchar Złotej Kreski

Puchar Szczęśliwego Kota

Pytanie, które widzieliśmy, dotyczy tego, czy będziesz potrzebować przepustki, czy też pakietu NSO + Expansion Pack, aby rzeczywiście grać na polach. Odpowiedź to numerJeśli jesteś szczęśliwy, aby zaryzykować, zmieniaj się w trybie online lub graj ze znajomym Robić Uzyskanie pozwolenia.

Oto oficjalne informacje Nintendo na ten temat:

Kursy z Wave 1 w Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass z 18 marca mogą być rozgrywane lokalnie lub online podczas wyścigów Friends and Rivals, nawet jeśli tylko jeden gracz posiada lub ma dostęp do Booster Course Pass w ramach Nintendo Switch Online + pakiet rozszerzeń członkostwa. Od 22 marca trasy z Fali 1 będą również pojawiać się losowo podczas rozgrywania globalnych lub regionalnych wyścigów z kimkolwiek online.

Chociaż granie online w trybie „globalny” lub „regionalny” od 22 marca da ci szansę obejrzenia utworów, będzie to długa gra z kursami; Każdy wyścig otrzymuje losowy zestaw 4 torów, a ostateczny wyścig jest ustalany na podstawie głosów wszystkich. Nie byłby to doskonały sposób na szybkie zobaczenie ich wszystkich.

Jeśli jednak masz znajomego lub członka rodziny, który posiada przepustkę, potrzebujesz go tylko do hostowania pokoju w sekcji Przyjaciele i Zawodnicy w dowolnym momencie po rozpoczęciu kursów, w lokalnym lub internetowym trybie wieloosobowym. Gdy w lobby znajdzie się co najmniej dwóch graczy, gospodarz może ustawić zasady gry, od klasy szybkości po obecność kierowców CPU, ich trudności i nie tylko. Co najważniejsze, gospodarz może wybrać, które tory będą odtwarzane na żywo, dzięki czemu możesz szybko przeżyć wszystkie osiem wyścigów w zaledwie dwóch wyścigach pucharowych ze znajomymi.

READ  Pakiet Indie on Itch oferuje 1000 gier na pomoc Palestyńczykom

Jest to potencjalnie przydatne obejście, jeśli na przykład chcesz spróbować przed zakupem.

Planujesz zdobyć Booster Course Pass, a może po prostu grać na polach ze znajomym? Daj nam znać, jak zawsze, w komentarzach.