Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przyjaciele planują wysłać Brooklyn Beckham w kosmos z prezentem ślubnym o wartości 400 000 funtów

Ekskluzywny:

Bogaci przyjaciele Brooklyna Beckhama i narzeczona Nicola Peltz planują wręczyć ostateczny prezent – ​​lot Virgin Galactic – w dniu ślubu pary w kwietniu.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz biorą ślub w kwietniu

Brooklyn Beckham mógł fotografować gwiazdy podczas miesiąca miodowego, gdyby jego przyjaciele z lotu kosmicznego kupili go w prezencie.

Szalony Brooklyn (22 lata) i jego narzeczona, 27-letnia Nicola Peltz, mają wziąć ślub w kwietniu – a przyjaciele uważają, że rejs Virgin Galactic za 400 000 funtów byłby idealnym prezentem.

Źródło podało: „Brooklyn bierze ślub w dobrze powiązaną rodzinę.

„Między jego rodziną a rodziną Nicholasa, łatwo jest zabrać ich na pierwszy lot kosmiczny VIP Richarda Bransona. Koszt byłby kroplą w morzu.”

Uważa się, że 79-letni ojciec Nicola, miliarder, Nelson, ma „łatwy dostęp” do biznesmena Sir Richarda.

I chociaż mówiono, że ojciec Brooklynu, David, odrzucił możliwość dołączenia do wycieczki, ponieważ był zbyt zdenerwowany, źródło twierdzi, że Brooklyn ma „bardziej odważnego ducha”.

Wtajemniczony dodał, że byłaby to również szansa dla Brooklynu, aby oddać się swojej miłości do fotografii — a nawet uzyskać sponsoring na robienie zdjęć w samolocie.

Ojciec Brooklynu, David, odrzucił możliwość udania się w kosmos
(

obrazek:

Reuters)

Źródło wyjaśniło: „Ich bogaci przyjaciele rozmawiają o stworzeniu klubu, aby sfinansować prezent. Uważają, że jego prezentacja będzie jednym z najważniejszych wydarzeń dnia ślubu.”

Przyjaciele z Brooklynu mają nadzieję „zrekompensować” koszty umowami z dużymi markami i mówi się, że rozmawiali o podejściu do takich marek aparatów, jak Kodak, aby wyposażyć parę.

Źródło dodało: „Wiele osób będzie walczyło o tytuł „Najbardziej godnego podziwu prezentu” na tym ślubie. Grupa, która o tym mówi, wie, że bilet w kosmos zrobi wrażenie na gościach miliarderów, Beckhamsach i Peltzach, którzy tak naprawdę nie potrzebujesz czegoś.” Generał przewożący sześciu pasażerów na raz. Ma nadzieję, że od 2023 roku będzie w stanie oferować trzy loty tygodniowo.

Szacuje się, że do tej pory firma sprzedała około 650 biletów, a zainteresowanie nimi zarejestrowało 10 000 osób.

Uważa się, że wśród celebrytów, którzy zarezerwowali już swoje loty, są Tom Hanks, Justin Bieber i Leonardo DiCaprio.

Sir Richard, lat 71, wyleciał na skraj kosmosu, 53 mile nad Ziemią, w swoim statku jednostkowym zeszłego lata.

Ślub na Brooklynie ma się odbyć na wartej 76 milionów funtów posiadłości na Florydzie, której właścicielem jest ojciec Nicoli.

Jego ojciec chrzestny, Sir Elton John, nie będzie wśród gości, ponieważ będzie w trasie.

Czytaj więcej

Czytaj więcej

READ  Zielona kometa przeleci obok Ziemi po raz pierwszy od 50 000 lat