Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przewodnik po zabawnych weekendach Marandy: 25–27 sierpnia

Przewodnik po zabawnych weekendach Marandy: 25–27 sierpnia

Grand Rapids, MI (ABC 4) – Zbliża się weekend, a jest tak wiele ciekawych sposobów, aby cieszyć się latem i ostatnim weekendem sierpnia, organizując lokalne wydarzenia i zajęcia dla rodzin! Sprawdź listę świetnych pomysłów Marandy.

Najpopularniejsze typy na weekendową zabawę ⭐

Dni słonecznika na farmach Gull Meadow

Spaceruj po pięcioakrowym polu promienistych słoneczników w Gull Meadow Farms od piątku 25 sierpnia do niedzieli 27 sierpnia. Podczas „Dni Słonecznika” w gospodarstwie goście mogą zobaczyć ponad dwadzieścia odmian słoneczników, a nawet podziwiać piękno pól o zachodzie słońca. Poznaj więcej szczegółów i kup bilety Tutaj.

Powrót (powrót) na River Festival w Grand Rapids

Sobota i niedziela łączą się w obchodach całego Monroe North Riverfront, „od 555 Monroe aż do Canal Park” podczas pierwszego dorocznego festiwalu „Ret(turn) to the River” organizowanego przez Downtown Grand Rapids Inc. Od południa do 22:00 na festiwalu odbędzie się muzyka na żywo, występy cyrkowe, pokazy body artu i wiele innych atrakcji. Zobacz zabawny kalendarz wydarzeń Tutaj.

Galeria społeczna Hudsonville

Hudsonville Community Fair to „największy mały jarmark w Michigan” i oferuje mnóstwo atrakcji dla rodzin. Od poniedziałku 21 sierpnia do soboty 26 sierpnia uczestnicy mogą cieszyć się targami żywności, targami, pokazami zwierząt gospodarskich, loteriami fantowymi i wydarzeniami na trybunach. Ucz się więcej Tutaj.

Wystawa DC Superhero w Air Zoo

To ostatni weekend na zwiedzanie DC Superheroes: odkryj swoje supermoce Wystawa w Air Zoo! Nie przegap szansy, aby dołączyć do swoich ulubionych bohaterów: Batmana, Supermana i Wonder Woman w epickiej przygodzie. Targi są nie tylko spełnieniem marzeń dzieci, ale także świetną zabawą, dzięki której mogą rozwijać swoje umiejętności i siłę w pracy zespołowej. Znajdź dodatkowe szczegóły i bilety Tutaj.

Kolejne pomysły na weekendową zabawę 🥳

Festiwal Dziedzictwa Polskiego w Grand Rapids

Świętuj polskie dziedzictwo podczas trzydniowego wydarzenia w centrum Grand Rapids. Festiwal Dziedzictwa Polskiego to zajęcia dla dzieci, muzyka na żywo, konkursy kulinarne, występy taneczne i dobra zabawa dla całej społeczności. Znajdź dodatkowe szczegóły Tutaj.

READ  Aktorzy, których prawie widzieliśmy w filmach z Parku Jurajskiego

Narodowy Dzień Filmu w kinach okolicznościowych

Narodowy Dzień Kina przypada w niedzielę 27 sierpnia, a Celebration Cinema świętuje to święto kilkoma świetnymi przedstawieniami! Na cały dzień bilety na wszystkie przedstawienia i formaty, w tym do IMAX, kosztują 3 dolary. Zgadza się, to nie są ćwiczenia! Kinomani będą mogli także przekąsić zwykły mini popcorn za 3 dolary, a do wyczerpania zapasów wiadra Barbie wielokrotnego użytku będą dostępne za 20 dolarów. Znajdź lokalizacje kin Celebration, pokazy filmów i dodatkowe szczegóły Tutaj.

Kora w ogrodzie w Windmell Island Gardens w Holandii

Ogrody Windmill Island w porze tulipanów (5 maja 2023 r.)

W sobotę 26 sierpnia przypada Narodowy Dzień Psa, a Holandia okazuje miłość naszym futrzanym przyjaciołom, organizując wydarzenie dla psów, właścicieli i miłośników psów w Windmill Island Gardens. Od 9:30 do 13:00 można spotkać hodowców zwierząt, sprzedawców leków i szpitale dla zwierząt. Nie zabraknie także food trucków, kreskówek i zwierząt z balonów. Ucz się więcej Tutaj.

Letni Festiwal Tańca Baletowego w Grand Rapids

Zdjęcia z pokazu Grand Rapids Ballet Jumpstart Show 2022. (Odwaga)

Grand Rapids Ballet jest gospodarzem drugiego corocznego bezpłatnego letniego festiwalu tańca w Peter Martin Wege Theatre. W sobotę i niedzielę okaż swoje uznanie dla tak różnorodnych stylów tańca, jak klasyczny, współczesny, hip-hop i sala balowa, oglądając niesamowite występy utalentowanych tancerzy i grup z całego stanu Michigan. Znajdź więcej informacji Tutaj.

Pokaz Pixara w muzycznej fontannie Grand Haven

Muzyczna fontanna Grand Haven zostanie otwarta 20 czerwca 2019 r.

Czy jesteś fanem „Monsters Inc.” Coco, Auta, W górę, Toy Story, Gdzie jest Nemo, Iniemamocni, Wall-E, Odważni? Muzyczna Fontanna w Grand Haven wykona popularną muzykę ze słynnych filmów podczas „magicznego pokazu wody, koloru i światła” w sobotę 26 sierpnia od 21:15 do 21:45. Zbierz rodzinę, aby obejrzeć niesamowity program trwający 27 dni i minut. Ucz się więcej Tutaj.

W ostatnią sobotę z wypożyczalni kajaków w Canal Park

Zdjęcie dzięki uprzejmości Getty Images

Przygotuj się na zabawę kajakową dzięki wypożyczalniom w City of Grand Rapids Parks and Recreation. Niedrogie wypożyczalnie kajaków są dostępne dla każdego, kto ukończył 10 lat. Można także bezpłatnie wypożyczyć gry ogrodowe. Ucz się więcej Tutaj.

READ  Sezon sukcesji 3: Adrien Brody jako `` aktywista miliarder ''

Letni trekking kóz na farmie Idlewild

Koza karłowata (plik Getty Images)

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że będziesz miał okazję wędrować z kozami? Farma Idlewild w Building w stanie Michigan oferuje wyjątkowe doświadczenie interakcji z tymi uroczymi zwierzętami w każdy piątek, sobotę i niedzielę. Wybierz się na 35-40-minutowy spacer po sadzie i pastwiskach, nakarm kozy i dopełnij swoje wrażenia spokojnym spacerem. Znajdź ceny biletów i harmonogram Tutaj.

Muzeum Państwowe Grand Rapids

Kości mastodonta znalezione w hrabstwie Kent w 2022 roku można oglądać w Muzeum Stanowym w Grand Rapids. (18 maja 2023 r.)

Jeśli szukasz rozrywki w domu, wybierz się w ten weekend do Muzeum Stanowego Grand Rapids. Ciesz się tegorocznymi wystawami: „Epoka lodowcowa: tajemnice lodu stanu Michigan” i „Lód: małe kryształy, globalny wpływ” i przenieś się do świata „Niesamowitych odkryć”. Można dowiedzieć się więcej o eksponatach Tutaj.

Wycieczki z latarnią morską Muskegon South Pearhead

Latarnia morska South Pearhead w Muskegon, 18 sierpnia 2019 r.

Czy wiesz, że w Michigan znajduje się ponad 120 latarni morskich, więcej niż w jakimkolwiek innym stanie w kraju? Poznaj kulturowe, architektoniczne i żeglarskie znaczenie tych pięknych zabytków, biorąc udział w wycieczce historycznej! Udaj się na plażę Pere Marquette na wycieczkę latarnią Muskegon South Pierhead. Opłata za wstęp wynosi 5 dolarów dla dorosłych i 3 dolarów dla dzieci. Zobacz więcej szczegółów Tutaj.

Otwarte studio rodzinne w Ziraa

Cultivate Arts and Education jest gospodarzem otwartego studia rodzinnego. W każdą sobotę od 10:00 do południa można wziąć udział w sesji plastycznej opartej na grach, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Możesz dowiedzieć się więcej o sesji Tutaj.

Miłego weekendu, „Gdzie mieszkasz!”