Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przewodnik po Wielkiej Czwórce po weekendowych wydarzeniach związanych z Świętami Pracy

Grand Rapids, Michigan (Wood) – Aż trudno uwierzyć, że weekend Święta Pracy jest tuż za rogiem! Jeśli nie wyjeżdżasz poza miasto, jest kilka świetnych lokalnych wydarzeń, które możesz sprawdzić tutaj, w West Michigan.

Święto Pracy w zachodnim Michigan

poniedziałek 5 września

Ciesz się rozrywką na żywo i zajęciami dla dzieci, sprzedawców żywności, namiotu piwnego oraz lokalnych dzieł sztuki i rzemiosła, a wszystko to w Rosa Parks Circle w Święto Pracy! Dodatkowo możesz również odwiedzić Muzeum Sztuki Grand Rapids za darmo.

Polski Festiwal Muskegon

piątek 2 września | Sobota 3 września

Udaj się do Hackley Park na Polish Muskegon Festival w piątek i sobotę w weekend Święta Pracy! Będzie pyszne polskie jedzenie, muzyka polka, taniec polki, strefa dla dzieci i wiele więcej!

Parada Święta Pracy

poniedziałek 5 września

Uczcij wkład amerykańskich robotników w wszechstronną ofertę społeczności Muskegon! Możesz także wziąć udział w uroczystości po Hackley Park.

Muzyka na farmie

FRiday2 września i sobota 3 września

W piątki i soboty w Ed Dunneback & Girl’s Farm odbywają się koncerty Maze & Clauser i Jack Leaver. Ciesząc się muzyką, można również odwiedzić gospodarstwo i cieszyć się jedzeniem i napojami (do kupienia), tańcem i placami zabaw dla dzieci. To wydarzenie jest przyjazne rodzinie, a bilety kosztują 15 USD lub są bezpłatne dla dzieci w wieku 3 lat i młodszych. Po prostu przynieś własne krzesło ogrodowe!

Muzyka na farmie piątek 2 września i sobota 3 września W piątki i soboty w Ed Dunneback & Girl’s Farm odbywają się koncerty Maze & Clauser i Jack Leaver. Ciesząc się muzyką, można również odwiedzić gospodarstwo i cieszyć się jedzeniem i napojami (do kupienia), tańcem i placami zabaw dla dzieci. To wydarzenie jest przyjazne rodzinie, a bilety kosztują 15 USD lub są bezpłatne dla dzieci w wieku 3 lat i młodszych. Po prostu przynieś własne krzesło ogrodowe!

READ  „Baymax”: spin-off „Big Hero 6” czyni nadmuchiwanego robota medycznego bohaterem

Holandia / Zeeland Truck Paradeponiedziałek 5 września Zrób hałas dla firm i pracowników w zachodnim Michigan i ciesz się rajdem ciężarówek, który zaczyna się w Zelandii, a kończy w Holandii. Po pokazie możesz cieszyć się bezpłatnymi lodami towarzyskimi w Holland Civic Center.

Poduszki rozbryzgowe Grand Rapids – Ciesz się ostatnim weekendem publicznych basenów Grand Rapids i padów! W całym mieście znajdują się 3 baseny publiczne i 14 publicznych parków wodnych – wstęp kosztuje 3 dolary dla dorosłych powyżej 17 roku życia, 1 dolar dla młodych mieszkańców, 3 dolary dla młodzieży niebędącej rezydentami i 5 dolarów dla dorosłych nierezydentów.

Dzień pracy na plaży Pilatesponiedziałek 5 września Udaj się nad brzeg jeziora na coroczne zajęcia Pilates z okazji Święta Pracy w Berry Market Beach w Muskegon. Zaczyna się o 9:30. Jest bezpłatny (lub możesz przekazać darowiznę) i jest odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych i poziomów sprawności.

Odwiedź Galerię Kaplicy Sykstyńskiej – Do 11 września – To wspaniały weekend, aby zobaczyć wystawę Michała Anioła Kaplica Sykstyńska w Muzeum Prezydenckim Geralda R. Forda, zanim zakończy się 11 września! Możesz kupić bilety tutaj!