Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przewodnik po streamingach Netflix: co obejrzeć w maju

Wszyscy wpadliśmy w nawyk podświadomie wymieniania filmów i programów, które chcemy oglądać w serwisie Netflix. I chociaż jakość ich programów czasami (wielokrotnie) nie spełnia oczekiwań, Netflix zdecydowanie zapewnia taką ilość. Maj zapowiada się jako obiecujący miesiąc dla Netflix i pojawi się wiele nowych, ekscytujących tytułów. Oto niektóre z najbardziej oczekiwanych filmów i programów telewizyjnych w maju, na które nie możemy się doczekać!

Aby uzyskać najnowsze informacje, śledź kanał Google News The Daily Star.

Kino

Kobieta przy oknie

Dzięki znakomitej obsadzie, prowadzonej przez Amy Adams i Gary’ego Oldmana, The Woman in the Window pojawi się na Netflix 14 maja. Po wielu opóźnieniach w produkcji i zmianie harmonogramu, długo oczekiwany thriller psychologiczny w końcu trafia na platformę telewizyjną, omijając premierę kinową. Na podstawie słynnej powieści AJ Finna pod tym samym tytułem film wyreżyserował Joe Wright, reżyser głębi emocjonalnej, z takimi filmami jak Pokuta, Duma i uprzedzenie oraz Anna Karenina w swojej autobiografii.

Armia umarłych

Jeśli pragnąłeś więcej Zacka Snydera po tym, jak siedziałeś w Snyder Cut przez cztery i pół godziny, reżyser przyjeżdża do Netflix z obietnicą nagrody. Ustawiony jako postapokaliptyczny thriller thriller z napadu zombie, wysokobudżetowych gwiazd filmowych Dave Bautista wraz z jego seksowną obsadą. Film ukaże się na Netflix 21 maja, a nasza adrenalina już została napompowana.

Uczeń

Technicznie wydany 30 kwietnia, ten film jest na tyle ekscytujący, że złamał zasady i znalazł się na naszej liście w maju. Filmowiec Chitania Tamhan, pasierb Alfanso Cuaróna, zadziwił publiczność na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji 2020 tym wspaniałym utworem o podróży indyjskiego muzyka klasycznego. Porównując porównania z Inside Llewyn Davis, ten film jest fascynującym studium postaci w sercu.

Tlen

Oxygen, koprodukcja między Francją a Stanami Zjednoczonymi, prawdopodobnie okaże się ukrytym klejnotem w filmie science fiction. Ciekawie wygląda hipoteza – kobieta budząca się bez wspomnień w chłodni szybko traci tlen. Jej przetrwanie zależy od jej pamięci o tym, kim jest. Melanie Laurent z pewnością wykona świetną robotę i jesteśmy podekscytowani. Film zostanie wyemitowany w serwisie Netflix 12 maja.

READ  Siostra Madeleine McCann przemawia po raz pierwszy

Widowisko telewizyjne

Dziedzictwo kupującego

Wygodnie wspierany przez związek z legendami powieści graficznych, takimi jak Mark Miller i Frank Quelly, Jupiter’s Legacy to wysokobudżetowy serial o superbohaterach w roku, w którym widzieliśmy takie programy, jak WandaVision, The Falcon i Winter Soldier. Czy nadal będziesz w stanie ekscytować i ekscytować? Jasne, niekonwencjonalne założenie i efektowna kolorowa aktorka obiecuje to. Przepełniony rodzinnym napięciem superbohaterów, którzy niosą pochodnię swoim dzieciom, polityką i oczywiście – niesamowitymi superbohaterami, dziedzictwo Jowisza zostanie przeniesione do Netflix 7 maja.

Halston

Halston to krótki serial, którego premiera odbędzie się 14 maja. Wyprodukowany przez Ryana Murphy’ego, twórcę między innymi Glee i American Horror Story, będzie podążał za amerykańskim potentatem mody Halstonem, budującym swoje imperium mody na olśniewającym i rozmytym Manhattanie z lat 70. Serial, w którym występuje Ewan McGregor jako Halston, wygląda elegancko, skrupulatnie i seksownie.

Miłość, śmierć i robotyka – tom drugi

Dwa lata po ukazaniu się pierwszej kolekcji antologii filmów krótkometrażowych science fiction na Netflix, 14 maja zostanie wreszcie pokazany drugi sezon Love, Death and Robots. Sezon 1 z dodatkowym wyrafinowaniem i humorem. Jest tak wyjątkowy, jak wszystko inne wokół nas, gdy wstrzymujemy oddech.

Castlevania – sezon czwarty

Dla lojalnych zwolenników wyjątkowo przerażającej Castlevanii, serialu nie trzeba nikomu przedstawiać. Wciągająca fikcja z mieszanką mrocznej fantazji, dramatu i horroru, seria zyskała ogromną rzeszę fanów. Wraca do Netflix 13 maja, aby traktować fanów przez ostatni sezon, zanim serial się zakończy.

Mistrz niczego – sezon 3

Aziz Ansari Show, Master of None, zatytułowany „Moments of Love”, powróci na Netflix 23 maja po prawie czterech latach. Chociaż Ansari nadal grał w serialu, jego postać była słaba, ponieważ przejął wyłącznie obowiązki pisarskie i reżyserskie. Historia przenosi się, aby prześledzić związek Dennisa i Alicii. Chcąc poruszać się po zawiłościach miłości w całym Londynie, mamy nadzieję, że Master of None przywróci ludzki dotyk, który sprawił, że pokaz był tak wyjątkowy.

READ  „Garbage Man”: Niezależny film przedstawia Douga Kikera z „American Idol”