Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przewodnik Lee Pace dotyczący zdejmowania szortów

Przewodnik Lee Pace dotyczący zdejmowania szortów

Pod wieloma względami jesteśmy w trakcie modnego odosobnienia: nieustanny demontaż długoletnich restrykcyjnych norm dotyczących „właściwego” sposobu noszenia rzeczy. Zastanów się, jeśli chcesz, skromne spodnie. W świecie mody męskiej spodnie są wciąż wszechobecne, ale dzielące – ale jakim kosztem? W dzisiejszych czasach spodnie mogą być gigantyczne. Spodnie mogą być dziwne. Spodnie mogą być czymkolwiek zechcesz.

Weźmy na przykład parę Celine krótkie spodnie Który aktor Lee Pace założył w tym tygodniu na nowojorską premierę swojego najnowszego filmu, A24 sexy-slasher flick. Organy Organy i organy, który połączył z luźnym T-shirtem z innym nadrukiem dużego kota, również autorstwa Celine, oraz parą eleganckich czarnych oksfordów. (Zostawił też koszulę w większości rozpiętą… trupy!)

Chociaż ważne jest, aby pamiętać, że Pace, który jest dość popularny, ma sześć stóp i pięć cali wzrostu – co sprawia, że ​​kupowanie spodni z półek jest nieco frustrującym przedsięwzięciem, a nawet grozi przycięciem zwykłych spodni – wykonał również kilka podstawowych ruchów kostiumowych tutaj i umieściliśmy Wymienione powyżej spodenki należą do kategorii „dobre spodenki”. (Nic dziwnego, że Pace jest wielkim fanem Toma Browna, którego odzież męska często porzuca koncepcję spodni na rzecz szortów i spódnic.)

Po pierwsze, dobrzy ludzie z Celine – a może także mój krawiec – założyli, że wspomniane spodnie były nieco krótkie, co oznaczało tylko proporcje, aby ślizganie się po kostkach wydawało się bardziej uprzejme i mniej zagracone. Po drugie, krój z szerokimi nogawkami i wysokim stanem trafia w idealne miejsce między ugięciem a połyskiem, które chcesz na premierze A24. I po trzecie, wybrał mi parę długie Skarpety powyżej łysych kostek – ponieważ chodzi o to, że jeśli zamierzasz nosić szorty w 2022 roku, świetne rozmieszczenie butów, takich jak wysokie skarpety lub buty, może pomóc w utrzymaniu płynności. („Noś skarpetki” to nowe „nie noś skarpetek”).

READ  Kim jest Sandra Drzimalska? Netflix i Instagram są gwiazdami wieku i ról

Noszenie szortów może być trudne, a jeśli szukasz wyglądu opisanego powyżej, zalecamy skorzystanie z zaufanego krawca, aby uzyskać pożądany wygląd. Jeśli jednak chcesz zacząć od zanurzenia stopy w (wysokiej) wodzie, możesz zrobić to, co dla mnie robi: spróbuj trochę podwinąć nogi. Niezależnie od tego, czy jest to para technicznych spodni khaki w ciągu dnia, czy chłopięcy garnitur Toma Browna w nocy, lekkie zagięcie może sprawić, że wszystko będzie interesujące.