Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przestępstwa finansowe w przestrzeni Blockchain

CORAL SPRINGS, FL, 21 kwietnia 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – Wyobraź sobie, że mieszkasz w kraju, w którym dziś normą były wszelkiego rodzaju przestępstwa finansowe. Następnie przeprowadzasz się do innego kraju, aby mieć lepszy system życia i pracy. Kilka miesięcy po przeprowadzce zacząłeś dostrzegać te same wady, które skłoniły cię do ucieczki z kraju.

Jakie wnioski możesz wyciągnąć z tego doświadczenia?

  1. Bezpieczeństwo jest potrzebą globalną.
  2. Nowy system państwowy musi zostać ulepszony (albo skończy się tak samo jak poprzednio).
  3. Reputacja nowego kraju (FUD) pogarsza się, zniechęcając do imigracji.

Ta analogia idealnie odzwierciedla obecną sytuację z gospodarkami blockchain i fiat. Liczba raportów o przestępczości kryptograficznej rośnie z dnia na dzień i nie jest zaskakujące, że oszuści są aktywni w gospodarce blockchain, podobnie jak w tradycyjnych systemach finansowych.

Według doniesień, przestrzeń kryptograficzna i NFT straciła 3,2 miliarda dolarów w funduszach na oszustwa tylko w 2021 roku. Przestępcy rozwijają się szybciej niż bezpieczeństwo, co jest poważnym problemem. Firmy tracą wiarygodność z powodu przestępstw zgłaszanych na ich platformach.

Ta rosnąca epidemia w branży spowodowała wiele negatywnej prasy i utrudniła adopcję blockchain. Społeczność blockchain pragnie zapewnić bezpieczeństwo i zaufanie między użytkownikami, produktami i usługami.

Jednak zagrożenia bezpieczeństwa w przestrzeni blockchain wciąż rosną, co stwarza potrzebę bardziej efektywnych rozwiązań. W tym artykule omówiono REV3AL i sposób, w jaki przedstawia on realną opcję rozwiązania tych problemów związanych z bezpieczeństwem.

Bezpieczeństwo, ochrona i zaufanie w przestrzeni blockchain

Najbardziej udane marki blockchain przodują w zapewnianiu bezpieczeństwa, ochrony i zaufania. Te podstawowe czynniki są niezbędne dla użytkowników kryptowalut i adopcji blockchain w codziennym życiu. Każda firma związana z kryptowalutami upadnie bez zapewnienia niezawodnego rozwiązania tych trzech czynników w swoim produkcie/usłudze.

Nieliczne firmy, które wyróżniają się w tych kwestiach, robią to, wkładając dodatkowy wysiłek pieniędzy, czasu i wysiłku, aby wdrożyć systemy w celu zachowania spójności. Schemat najbardziej udanej platformy blockchain jest tutaj uproszczony –

READ  W Adelajdzie powstanie australijski park kosmiczny, w którym będą produkowane pojazdy latające, rakiety i satelity

Najlepsze marki budują/kupują systemy, które wzbudzają zaufanie użytkowników

Duże firmy wykorzystują systemy do budowania i utrzymywania zaufania, az doświadczenia wynika, że ​​nie zawsze są one najdroższe. Użytkownicy w naturalny sposób preferują produkty i usługi, którym ufają, że zapewniają bezpieczeństwo i ochronę. System taki jak REV3AL pomaga firmom świadczyć tę podstawową usługę w sposób spójny i niezawodny.

REV3AL chroni cyfrową własność intelektualną za pomocą wielowarstwowych systemów uwierzytelniania. Podrabianie cyfrowe to odwieczny problem, który pojawił się przed boomem NFT, a teraz jest bardziej dochodowy dzięki wprowadzeniu kryptowalut.

Jak REV3AL zmniejsza przestępczość kryptograficzną?

Niektóre z najczęstszych przestępstw w społeczności kryptograficznej to phishing i oszustwa NFT. Technologia REV3AL oferuje niestandardowe rozwiązania tych problemów.

  • REV3AL umożliwia NFT Markets korzystanie z własnej integracji API, aby pomóc w uwierzytelnianiu, dzięki czemu na ich stronach internetowych istnieją tylko natywne NFT.
  • Umożliwia użytkownikom dołączanie podpisów cyfrowych i znaków wodnych jako warstw uwierzytelniania dla właścicieli własności intelektualnej w celu ochrony ich pracy.
  • Podobnie jak właściciele IP, twórcy mogą używać technologii REV3AL do ładowania warstw uwierzytelniania, aby zachować wartość swoich oryginalnych elementów.
  • Kolekcjonerzy mogą używać tej technologii do sprawdzania autentyczności swoich zasobów cyfrowych.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów wdrażania technologii blockchain jest zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa. REV3AL proponuje rozwiązanie, które zmniejsza przestępczość, poprawia reputację i wzbudza zaufanie w społeczności blockchain.

REV3AL jest podobny do uwierzytelniania dwuskładnikowego, którego firmy używają do weryfikacji tożsamości i regulowania działań na swoich platformach. Ramy te ułatwiają przejrzystą, bezpieczną i spójną wymianę wartości między kolekcjonerami a innowatorami na rynkach.