Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przepisanie „Thunderbolts” na kilka tygodni przed zdjęciami jest niepokojące

za pośrednictwem Marvel Studios

Filmy są cały czas przepisywane – często jeszcze w trakcie produkcji – ale fani Kinowego Uniwersum Marvela zostali już pozostawieni w stanie poważnego wyczerpania z Sagą Multiverse. Błyskawica Włożył szkic do nowego scenarzysty, który dokonał przeglądu początkowego scenariusza w ciągu kilku tygodni, zanim kamery zaczęły się kręcić, wywołując dzwonki alarmowe.

Kiedy po raz pierwszy ogłoszono projekt, Czarna WdowaEric Pearson został nazwany jedynym autorem scenariusza, ale teraz otrzymujemy pełne spotkanie z nadchodzącej współpracy Netflix i A24 mięso Po tym, jak Lee Sung Jin został sprowadzony w ostatniej chwili, aby ponownie współpracować z reżyserem Jake’em Schreierem i niedawno obsadzoną gwiazdą Stevenem Yeunem.

O ile jesteśmy skłonni sądzić – z informacjami pochodzącymi z zaufanych i zaufanych źródeł, takich jak członkowie obsady, w tym David Harbor i Florence Pugh – Błyskawica Premiera ma nastąpić w czerwcu, a data premiery jest ustalona na lipiec następnego roku. To nie jest dobry czas na masowy remake komiksu, pozostawiając sceptykom wiele do powiedzenia.

Oczywiście istnieje wiele możliwości, że jest to bardziej dopracowane niż poprawka na pierwszą stronę, ale fakt, że wiadomości zostały upublicznione tak późno, zawsze niepokoił więcej niż kilka sceptycznych uszu. Zdecydowana większość projektów Marvela od tego czasu Avengers: Koniec gry Przynajmniej jakaś krytyka zepsuła to z nielicznymi wyjątkami, a ponieważ franczyza jest pod większą kontrolą niż kiedykolwiek wcześniej, możemy mieć tylko nadzieję, że najnowszy projekt Błyskawica To najlepsza możliwa wersja filmu.

READ  Chris Dziadol relacjonuje: ruch Viaplay w Europie Środkowo-Wschodniej