Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przemówienie Trump Live News: Były prezydent przemawia do Republikanów z Karoliny Północnej

ex brs. Trump będzie przemawiał w NC GOP

Donald Trump wygłosił rzadkie przemówienie na dorocznej konwencji Partii Republikańskiej w Północnej Karolinie w sobotni wieczór.

Były prezydent pojawił się na imprezie w Greenville w Północnej Karolinie, gdzie podobno prosił przyjaciół, aby przeforsowali pomysł jego powrotu do Białego Domu w sierpniu.

Podczas przemówienia synowa Trumpa, Lara Trump, zapowiedziała, że ​​nie będzie ubiegać się o miejsce w Senacie USA.

Pani Trump, która jest żoną Erica Trumpa, otrzymała intensywne insynuacje, aby ubiegać się o urząd w wyborach, ale po wezwaniu na scenę przez byłego prezydenta ujawniła, że ​​nie będzie kandydować.

Nie dzieje się to w tej chwili ani na zawsze” – powiedziała, wyjaśniając, że ma młodą rodzinę, która się nią opiekuje, zamiast zajmować się polityką.

Zamiast tego Trump oświadczył, że popiera kongresmana Teda Budda „być twoim następnym senatorem”.

„To pełne i wszechstronne poparcie” – dodał.

Pan Trump rozpoczął swój polityczny powrót przemówieniem na Prawicowo-Konserwatywnej Konferencji Akcji Politycznych (CPAC) na Florydzie w lutym.

Oczekuje się również, że w przyszłym miesiącu przemówi na imprezie CPAC w Teksasie, a jego doradcy rozmawiali o możliwości organizowania wieców na Florydzie, Georgii i Ohio w okresie letnim.

1622943186

Trump kończy swoje przemówienie w Północnej Karolinie

Z YMCA Według The Village People, pan Trump zakończył swoje 85-minutowe przemówienie w Greenville.

Graeme Massey6 czerwca 2021 02:33

1622942495

Trump nie jest zbyt zainteresowany powrotem na Facebooka

Były prezydent Mark Zuckerberg skrytykował dyrektora generalnego giganta mediów społecznościowych, który ogłosił w piątek, że Trump został wykluczony z platformy od co najmniej dwóch lat.

Graeme Massey6 czerwca 2021 02:21

1622942139

Trump wzywa Chiny do „odszkodowań” za Covid: „Muszą zapłacić”

Donald Trump wezwał Chiny do wypłacenia „odszkodowania” Stanom Zjednoczonym za szkody spowodowane przez COVID-19, który powstał w mieście Wuhan.

W rzadkim przemówieniu wygłoszonym na konwencji republikańskiej w Greenville w Karolinie Północnej były prezydent powiedział, że należy przedstawić Chinom rachunek o wartości 10 bilionów dolarów, a wszystkie kraje, które są winne pieniądze supermocarstwu azjatyckiemu, powinny odmówić zapłaty.

Graeme Massey6 czerwca 2021 02:15

1622941539

Trump: przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un jest „inny”

Prezydent spotkał się w strefie zdemilitaryzowanej oddzielającej Koreę Południową od Korei Północnej 30 czerwca 2019 r. w Panmundżom w Korei Południowej.

Kim Jong-un jest „człowiekiem innego rodzaju – trzeba z nim żyć innego rodzaju” – powiedział Trump publiczności w swoim przemówieniu w Północnej Karolinie w sobotę wieczorem.

(Obrazy Getty’ego)

Graeme Massey6 czerwca 2021 02:05

1622941239

Lara Trump ujawnia w przemówieniu Donalda Trumpa, że ​​nie jest kandydatką do Senatu

Synowa Donalda Trumpa, Lara, wykorzystała jego przemówienie w Północnej Karolinie, aby ujawnić, że nie będzie ubiegać się o miejsce w senacie stanowym, mimo spekulacji, że będzie.

Żona drugiego syna byłego prezydenta, Erica, pochodzi z Tar Heel i zasugerowała, że ​​może zostać kolejnym członkiem dynastii politycznej Trumpa.

Phil Thomas opowiada nam historię.

Graeme Massey6 czerwca 2021 02:00

1622940784

Trump twierdzi, że zasługuje na amerykańskie szczepionki przeciw Covid

Donald Trump przypisał sobie zasługi dla sukcesu amerykańskiej szczepionki przeciw Covidowi, mówiąc publiczności w Północnej Karolinie, że „byliby teraz w wielu kłopotach” bez niej.

Były prezydent wysunął zarzuty, kiedy powiedział na konwencji republikańskiej, że jego sukcesy gospodarcze podczas sprawowania urzędu zostały wykolejone przez pandemię.

1622939079

Lara Trump ogłasza, że ​​nie będzie kandydować do Senatu USA w Karolinie Północnej

Synowa Donalda Trumpa otrzymała intensywne insynuacje, aby ubiegać się o urząd w wyborach, ale po wezwaniu na scenę przez byłego prezydenta ogłosiła, że ​​nie będzie ubiegać się o urząd.

Nie dzieje się to w tej chwili ani na zawsze” – powiedziała, wyjaśniając, że ma młodą rodzinę, która się nią opiekuje, zamiast zajmować się polityką.

Zamiast tego Trump oświadczył, że popiera kongresmana Teda Budda „być twoim następnym senatorem”.

„To pełne i wszechstronne poparcie” – dodał.

(AFP za pośrednictwem Getty Images)

Graeme Massey6 czerwca 2021 01:24

1622938673

Trump mówi, że „nie może się doczekać 2024 roku”

„Wygramy każdy ważny wyścig w Senacie Północnej Karoliny i położymy podwaliny pod to, że Republikanie będą rządzić wspaniałym stanem Karolina Północna w roku, na który czekam, 2024” – powiedział Trump.

„Będziemy robić liczby, których nigdy wcześniej nie widzieliście. Stoję dziś przed wami przekonany, że mieszkańcy Karoliny Północnej zdecydowanie odrzucą Joe Bidena i Radykalnych Demokratów”.

Graeme Massey6 czerwca 2021 01:17

1622938474

Trump nazywa kongresmana Madison Cawthorne „przystojnym facetem”

„Gdybym miał taką twarz, byłbym prezydentem 20 lat temu”, powiedział Trump, wzywając go na publiczność.

(Obrazy Getty’ego)

Graeme Massey6 czerwca 2021 01:14

1622938303

Trump od razu narzeka na wybory w 2020 roku

„Nasz kraj jest niszczony na naszych oczach, przestępczość eksploduje, wydziały policji rozpadają się i kończą się fundusze” – powiedział Trump.

„Oni (Demokraci) są źli, agresywni iw wielu przypadkach nienawidzą naszego kraju i prowadzą złą politykę, ale opinia złej redakcji jest taka, że ​​trzymają się razem i to jedyna rzecz, jaką mają.

Graeme Massey6 czerwca 2021 01:11