Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przemówienia z 21 stycznia: rząd odmawia rozwiązania problemu inflacji i stagnacji płac

Treść artykułu

Sprzedawane przez nasz zespół

Wybieramy polityków, którzy rządzą naszym krajem i projektujemy naszą gospodarkę tak, aby każdy, kto chce pracować, mógł utrzymać siebie i swoje rodziny. To ma być prawo w naszym kraju. W tym celu płace muszą być zgodne z cenami. Obecnie luka jest niekontrolowana. Nasi liderzy o tym wiedzą. Ale zamiast tego obsługuje wielkie korporacje, umożliwiając im płacenie niskich płac i osiąganie ogromnych zysków – zysków, które wyprowadzają z naszej gospodarki do rajów podatkowych poza granicami kraju. Nasi liderzy też o tym wiedzą. W rzeczywistości umożliwiają firmom właśnie to. Wierzę, że nasza gospodarka jest w dzisiejszych czasach formą zorganizowanej przestępczości wspomaganej przez tych, których wybraliśmy, aby nam służyć.

Treść artykułu

Rick Lookman

(Zakładasz, że politycy nawet myślą o związku między płacami a gospodarką.)

Zrobione z UCP

O mój Boże Jason Kinney, próbowałem cię bronić w kółko, ale teraz wygląda na to, że będę musiał zrezygnować z prób. Z tą pracą Kaycee Madu (człowieka, który musiał być bardzo mądry, ale działał bardzo głupio) i twój rząd nie może na czas odpowiedzieć mediom? Jaki jest problem? Nie masz dobrej odpowiedzi? to niefortunne. Myślę, że skończyłem z tobą i UCP.

Jim Sears

(Uderzenia po prostu nadchodzą.)

jednolita szerokość

Tysiące mil od środkowej Europy, w swoim przytulnym salonie Tarek Fattah rzuca zdumiewające spojrzenie na Polskę, która zajmuje się dehumanizacją uchodźców („Prawica powstaje we Francji; lewica w Ameryce Łacińskiej, 13 stycznia). Jest dla mnie bardzo jasne, że Fateh nigdy nie powinien był osobiście odwiedzać polskiej granicy, ale biorąc pod uwagę nasze zawsze uczciwe i bezstronne media, czuje się w pełni uprawniony do wyrażenia swojej opinii eksperckiej w tej sprawie. na Zachodniej Białorusi i czy może ich wszystkich zaprosić do swojego wygodnego pokoju.To czego nasze neutralne i otwarte media nie mówią to, że Polska, jak każdy inny suwerenny kraj, ma prawo do ochrony swoich granic.Że Polska ma odpowiednią politykę w miejsce dla legalnie ubiegających się o azyl i przyjął już tysiące. Desperacja migrantów jest zrozumiała: mniej jasne jest, dlaczego Fatah nigdy nie przyznał się do sprzedaży swojej ziemi, płacenia ogromnych sum handlarzom ludźmi i wyruszenia w niebezpieczną podróż w nieznane w środku nocy. Zimne V i ostra epidemia mogą tak nie być. Najlepszy lub jedyny sposób działania w poszukiwaniu lepszego życia.

READ  Nadchodzące wydarzenia biznesowe | Lokalna firma

Treść artykułu

Jacek Mazur

(Wydaje się, że nie doceniasz tego, przez co przeszedł sam Fatah, więc rozumie tę mękę bardziej niż ty.)

przegrał głos

Re: „Dlaczego Partia Konserwatywna miałaby zadowalać swojego lidera „bez fanfar”?” (Lauren Gunter, 16 stycznia): Podobnie jak wielu innych; głosowałem również na Erin O’Toole, ponieważ przedstawiał się jako niebieski konserwatysta do bardziej liberalnych poglądów Petera MacKaya. Myliłem się. To była sztuczka, której nigdy nie wybaczę ani nie zapomnę. Jestem teraz członkiem skrajnych partii, które prawdopodobnie nigdy nie zostaną wybrane. Na tej podstawie możesz powiedzieć, że odrzucam moje To samo można powiedzieć, gdy poparłem O’Toole.

Dennisa Forbesa

(Dotknij. Połącz. Połącz.)

Wyślij e-mail do redakcji

Głosuj na naszą codzienną ankietę online